Filmy a voľný časONLINE FILMY

Raya a posledný drak online cz dabing

Raya a posledný drak online cz dabing je americký počítačovo animovaný fantasy akčný dobrodružný film z roku 2021 vyrobený spoločnosťou The Walt Disney Company a režírovaný Donom Hall a Carlosom Lópezom Estradom. Scenár napísali Qui Nguyen a Adele Lim podľa tradičných kultúr juhovýchodnej Ázie. Film sleduje vojnovú princeznú, ktorá hľadá legendárneho posledného draka, s nádejou na obnovenie dračieho drahokamu, ktorý by opäť vyhnal mor Druuna a znovu spojil kmene ako Kumandra.

 

Raya a posledný drak online cz dabing 

 

Raya a posledný drak online cz dabing 

 

Film Raya a posledný drak bol v Spojených štátoch amerických uvedený do kín 5. marca 2021 vo formáte Walt Disney Studios Motion Pictures v štandardných formátoch 2D, 3D, Dolby Cinema a IMAX. Raya a posledný drak online cz dabing . V júli 2021 sa stal druhým najsledovanejším streamovacím titulom po piatej sezóne Netflixu Lucifera krátko po spustení prémiovej stratégie. Žehlička na vlasy : Podľa čoho si vybrať.

 

K júlu 2021 celosvetovo zarobila 120 miliónov dolárov a získala pozitívne recenzie od kritikov, ktorí ocenili animáciu, vizuály, akčné sekvencie, postavy, hudobné skóre, dabing, príbeh a správy, hoci kritizoval nedostatok Zastúpenie juhovýchodnej Ázie medzi hlasovým obsadením filmu.

 

Raya a posledný drak film zdarma

 

Raya a posledný drak film zdarma

 

Prosperujúca krajina Kumandra je spustošená Druunmi a ohrozuje zlých duchov, ktorí skamenia ľudí a drakov. Sisu, posledný drak, sústreďuje svoju mágiu na drahokam a vyháňa Druunovcov, čím oživuje Kumandrin ľud, ale nie drakov. Boj o moc pre tento drahokam rozdeľuje Kumandrin ľud na päť kmeňov, ktoré sú založené na ich umiestnení spolu s obrovskou riekou v tvare draka: Tesák, Srdce, Tŕň, Talon a Chvost. 

 

Raya a posledný drak dabing

 

Raya-a-posledny-drak-dabing

 

O päťsto rokov neskôr náčelník kmeňa Benja zo srdca trénuje svoju dcéru Raya, aby chránila drahokam. Benja je pevne presvedčený, že kmene sa dajú opäť spojiť, a preto sa rozhodne usporiadať hostinu pre vedenie všetkých piatich kmeňov. Raya a posledný drak online cz dabing. Počas hostiny sa Raya spriatelí s Namaari, dcérou náčelníka Virany z kmeňa Tesákov, ktorá dá Raya ako darček dračí prívesok. Raya jej dôveruje a ukazuje Namaari umiestnenie drahokamu, ale zradí Raya ako súčasť sprisahania, ktoré má pomôcť Fangovi ukradnúť ho. Varovaní na útok, Benja a ďalšie kmene dorazia na miesto a začnú bojovať o drahokam, ktorý sa v potýčke rozbije. Keď každý kmeň ukradol kúsok drahokamu, Druunovia sa znova prebudili a predbehli Srdce a jeho obyvateľov, potom sa rozšírili po zvyšku Kumandry. Benja zachráni Raya tým, že ju odhodí z mosta do vody pod ňou a sleduje, ako ho Druun prehltne a skamenel.

 

Raya a posledný drak dej filmu

 

Nasledujúcich šesť rokov sa Raya vydá naprieč Kumandrou, aby našla Sisu, aby znovu vytvorila ďalší skvost. Raya sa podarí privolať Sisu po dosiahnutí vraku lode v Tailu. Priznáva, že drahokam nevytvorila, ale skôr v mene svojich štyroch súrodencov, pričom každý diel obsahoval silu každého zaklínača. Keď pokračujú v ceste, zbierajú kúsky a stretávajú nových priateľov: Boun, Little Noi a Tong; Sisu je maskovaná ako ľudská bytosť na Rayaove naliehanie, až kým sa neodhalí, aby Raya zachránila pred Namaari v Spine. V spoločnosti Fang Sisu presvedčí Raya, aby sa spojil s Namaari, namiesto aby ukradol posledný kúsok. Raya vracia dračí prívesok, ktorý dostala pred rokmi od Namaari ako prejav dôvery. Namaari, zdrvená svojou zodpovednosťou za záchranu reputácie Fanga a jej želaním pomôcť poraziť Druunovcov, sa im vyhráža kušou. Vianočne filmy – 10 najkrajších vianočných filmov. Sisu sa pokúša upokojiť Namaariho, až keď sa smrteľne postrelila, keď Raya uviazla svoj meč na Namaariho kušu.

 

Rozprávka Raya a posledný drak online cz dabing

 

Smrť Sisu spôsobí, že voda zmizne z Fangovho ochranného kanála, čo Druunovi umožní prekonať ríšu. Raya vstúpi, aby čelila Namaari, nad ktorou smúti nad skamenením svojej matky. Obaja sa bijú, zatiaľ čo Rayaho spoločníci evakuujú obyvateľov Fangu pomocou drahokamov. Raya zmláti Namaari a pripravuje sa na jej zabitie, ale zastaví sa pri realizácii svojej vlastnej úlohy pri smrti Sisu kvôli jej neschopnosti dôverovať iným a namiesto toho vyrazí pomáhať skupine. Namaari sleduje Raya s Fangovým kúskom a zachráni jej pet Tuk Tuk pred skamenením, čím si vyslúži Raya odpustenie. Drahé kamene 10 najcennejších drahých kameňov na svete.

 

Raya a posledný drak online cz dabing. Keď Druun získal pre svoju skupinu, Raya si pamätá, ako dôvera umožnila Sisu zachrániť svet predtým. Nalieha na ostatných, aby sa zjednotili a znovu zhromaždili drahokam, pričom prejavila svoju vieru v Namaari odovzdaním jej kúska a umožnením Druunovi, aby ju skamenel. Zvyšok nasleduje, keď Namaari skombinoval drahokam predtým, ako ju skamenel aj Druun. Druunovci sú porazení krátko po znovuzostavení dračieho drahokamu, pričom Sisu bol oživený po boku všetkých obetí Druunovcov. Skupina sa opäť stretáva so všetkými svojimi stratenými blízkymi ako Kumandra.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button