Filmy a voľný časONLINE FILMY

Bullet train online cz dabing 2022

Bullet train online cz dabing 2022. Bývalý vrah nastúpi do vysokorýchlostného vlaku, v ktorom sa nachádza aj muž, s ktorým si musí vyrovnať účty. Bývalý vrah sa chce pomstiť za to, čo sa stalo jeho synovi.

 

Bullet train online cz dabing 2022

 

Bullet train online cz dabing 2022

 

Film Bullet Train je americká akčná komédia režiséra Davida Leitcha podľa scenára Zaka Olkewicza. Bullet train online cz dabing 2022. Je založený na japonskom románe Maria Beetle (v angličtine vydanom ako Bullet Train) od Kōtarō Isaka. Vo filme účinkuje herecký ansámbel, ktorý tvoria Brad Pitt. Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon, Bad Bunny, Zazie Beetz, Logan Lerman, Karen Fukuhara, Masi Oka a Sandra Bullock.

 

Film zadarmo online

 

Film zadarmo online

 

Premiéra filmu Bullet Train je v Spojených štátoch amerických naplánovaná na 29. júla 2022. Vydáva ho spoločnosť Sony Pictures Releasing. Bullet train online cz dabing 2022.

 

Vycvičený zabijak Beruška sa chce vzdať života, ale jeho sprievodkyňa Maria Beetle ho vtiahne späť. Aby si vyzdvihol kufrík v guľatom vlaku smerujúcom z Tokia do Kjóta. Po nastúpení do vlaku spolu s ostatnými konkurenčnými zabijakmi vo vlaku zistí, že ich ciele spolu súvisia. Kedy sadiť cesnak? Najlepší čas na výsadbu.

 

Film Bullet train

 

Film Bullet train

 

Bullet Train pôvodne pripravoval Antoine Fuqua – ktorý film aj produkoval. Prostredníctvom svojej značky Fuqua Films. pôvodne to mal byť aj násilný akčný film s ratingom R, ale projekt sa počas vývoja zmenil na komédiu.

 

V júni 2020 bolo oznámené, že spoločnosť Sony Pictures najala Davida Leitcha, aby režíroval adaptáciu románu Kōtarō Isaka podľa scenára Zaka Olkewicza, a nasledujúci mesiac bol do filmu obsadený Brad Pitt. do rokovaní vstúpil Joey King, ktorý sa pridal v úlohe opísanej ako vedľajšia úloha na „úrovni camea“.

 

Zadarmo film 

 

Zadarmo film

 

V septembri sa pridal Andrew Koji  a v októbri sa pridali Aaron Taylor-Johnson a Brian Tyree Henry. V novembri 2020 sa k obsadeniu pridali Zazie Beetz, Masi Oka. Michael Shannon, Logan Lerman a Hiroyuki Sanada, pričom v decembri Leitch prezradil, že sa pridala aj Karen Fukuhara a že kameramanom bude Jonathan Sela. No tom istom mesiaci sa k obsadeniu pridala aj Bad Bunny, a nasledujúci rok vo februári sa pridala Sandra Bullock, ktorá nahradila Lady Gaga, ktorá musela odstúpiť kvôli konfliktom v rozvrhu s House of Gucci. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov.

 

Film Bullet train online cz dabing 2022 cez internet

 

Bullet train online cz dabing 2022 cez internet

 

eobsadenie niekoľkých neázijských hercov, vrátane Brada Pitta a Joeyho Kinga. Vyvolalo obvinenia z whitewashingu, keďže ich postavy boli v románe Kōtarō Isaka japonské. David Inoue, výkonný riaditeľ Japonsko-americkej občianskej ligy. Kritizoval obsadenie a vysvetlil, že hoci by americká adaptácia bola vhodná. Keby sa dej odohrával v Spojených štátoch, tvorcovia filmu sa rozhodli zachovať japonské prostredie románu a zároveň ponechať japonské postavy v pozadí filmu.

 

Tým čím sa obvinenia z whitewashingu stali oprávnenými. Inoue tiež spochybnil spojenectvo hercov s ázijskou komunitou za to. Vedome prijali vybieľené úlohy, a ďalej kritizoval film za presadzovanie „presvedčenia. Ázijskí herci v hlavných úlohách nemôžu niesť blockbuster“ napriek nedávnym úspechom filmov s ázijskou tematikou. Ako sú Šialene bohatí Ázijci a Šang-Či a legenda o desiatich prsteňoch.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button