Filmy a voľný časONLINE FILMY

Parožie online cz dabing alebo titulky

Parožie online cz dabing alebo titulky  je nadprirodzený horor z roku 2021, ktorý režíroval Scott Cooper. Sleduje učiteľku a jej brata šerifa v malom mestečku v Oregone, kde zistia, že jeden z jej študentov ukrýva nadprirodzenú bytosť. Vo filme účinkujú Keri Russell, Jesse Plemons, Jeremy T. Thomas, Graham Greene, Scott Haze, Rory Cochrane a Amy Madigan. Scenár, ktorý napísali C. Henry Chaisson, Nick Antosca a Cooper, bol adaptovaný podľa Antoscovej poviedky „The Quiet Boy“, pôvodne uverejnenej v časopise Guernica v januári 2019.

 

Parožie online cz dabing alebo titulky

 

Projekt bol ohlásený v júli 2018, pričom Cooper sa pripojil k réžii a herecké obsadenie sa pripojilo nasledujúci mesiac. Natáčanie prebiehalo v Britskej Kolumbii v októbri a novembri 2018.

 

V malom mestečku v Oregone prevádzkuje Frank Weaver v opustenej bani laboratórium na výrobu pervitínu. Zatiaľ čo jeho malý syn Aiden čaká pred baňou v nákladnom aute, Franka a jeho komplica napadne neviditeľné stvorenie. Pri vyšetrovaní podivných zvukov je Aiden tiež napadnutý tvorom. Parožie online cz dabing alebo titulky.

 

Horor Parožie online cz

 

Parožie online cz dabing alebo titulky

 

Frank a Aiden stretnutie s tvorom prežijú a vrátia sa domov, kde sa ich stav rýchlo zhorší. Frank zriadi uzamknutú izbu a požaduje, aby ich Aidenov starší brat Lucas bez ohľadu na všetko držal vnútri zamknutých.

 

O tri týždne neskôr Lucas trávi čas potulovaním sa po meste, zbieraním uhynutých zvierat na cestách a zabíjaním malých zvierat, ktoré potom odnesie domov. Keďže jej otec nedávno spáchal samovraždu, vrátila sa do mestečka k svojmu bratovi Paulovi, ktorý je miestnym šerifom a ktorého si vyčíta, že ho v mladosti opustila. Čo robiť keď sa nudím

 

Horor Parožie online cz

 

Napriek Paulovým obavám a odmietavým poznámkam riaditeľky školy Ellen Boothovej Julia vytrvalo pátra po Lucasovi, nakoniec navštívi jeho schátraný dom a počuje zvláštne zvuky. Polovicu pozostatkov Frankovho komplica nájde v lese bývalý šerif Warren Stokes, čo znepokojí Paula a jeho kolegu Dana Lecroya. Lucas drží svojho teraz už chorľavého a hladného otca a brata zavretého v izbe a kŕmi ich mŕtvolami zvierat, ktoré získava.

 

Parožie horor 2021

 

Parožie horor 2021

 

Juliine obavy o Lucasa pretrvávajú a nalieha na riaditeľku Ellen, aby navštívila jeho otca Franka. Paul a Warren objavia v bani druhú časť Frankovho komplica spolu s časťou parožia. Ellen navštívi Weaverov dom a objaví izbu, kde sú Frank a Aiden zamknutí, ktorú odomkne a vstúpi do nej. Pivo na vlasy: Tu je návod, ako používať pivo na dosiahnutie zdravých, jemných a lesklých vlasov.

Frank zabije Ellen skôr, ako z jeho tela v akejsi premene vyrazia parohy. Frank, teraz premenený na divoké rohaté stvorenie, zabije Lucasovho školského tyrana Clinta, keď Lucas chlapca napadne. Vydesený Lucas uteká do svojho domu, kde zistí, že jeho otec aj brat sú preč. Aiden sa nikde nenachádza. Julia sa rozhodne nechať Lucasa u seba napriek Paulovým obavám.

 

Parožie o filme

 

 

Na druhý deň, kým sa Lucas zotavuje v nemocnici, Julia a Paul navštívia Warrena Stokesa, miestneho indiána, a ukážu mu Lucasove kresby. Warren identifikuje postavu ako wendiga, legendárneho algonkinského tvora, ktorý sa zjavuje ako dravý, kanibalistický duch a skáče z človeka na človeka. Zabiť ho možno len vtedy, keď je najslabší: keď sa kŕmi. Lucasa prepustia z nemocnice a Julia mu oznámi, že Frank je mŕtvy. Lucas jej povie, že sa mýli a že Frank si poňho príde, aby ho vzal do bane k Aidenovi. Pes do bytu : 15 najlepších plemien do bytu.

 

Film Parožie zadarmo

 

Premenený Frank využije Aidena, aby vylákal zástupcu Dana do kôlne pred Juliiným domom a zabil ho. Keď počuje rozruch, Julia a Lucas sa ukryjú, zatiaľ čo Paul príde a je tiež ťažko zranený. Parožie online cz dabing alebo titulky.  Lucas utečie do bane, zatiaľ čo Julia získa Paula. Dvojica cestuje do bane, Julia vojde ozbrojená pištoľou. Vnútri objaví Lucasa a Aidena a vidí, že Frank sa skutočne stal wendigom, ktorý momentálne hoduje na mŕtvom medveďovi. Po krutom boji sa Julii s pomocou Lucasa podarí wendigom posadnutého Franka zabiť. Duch wendiga prejde do Aidena a napriek Lucasovým protestom Julia Aidena prebodne, čím zdanlivo ukončí kliatbu.

 

Herci vo filme

 

Herci vo filme

 

O niečo neskôr sa uzdravený Paul a Julia rozprávajú o tom, že by si Lucasa mohli na nejaký čas nechať u seba, napriek obavám, že by sa mohol zmeniť. Keď Julia a Lucas odchádzajú, Paul začne vykašliavať čiernu žlč, ako mal Frank, keď ho prvýkrát posadol wendigo.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button