PLEMENA PSOV SKUPENSTVÁPsy

Pes do bytu : 15 najlepších plemien do bytu

Pes do bytu. Malé psíky s veľkým srdcom . Pozrite si 15 najlepších psov do bytu , ktorí sú šťastný aj v menších priestoroch .

To že bývate v byte ešte neznamená , že nemôžete mať psa . Iste na to aby ste si zaobstarali Huskyho alebo Nemeckého ovčiaka , by ste mali mať toho priestoru viac . Ale ak by ste mu venovali dostatok času na prechádzky , tak prečo nie . No my sme si pre vás pripravili 15 najvhodnejších psov do bytu , sú menšie a v byte sú šťastné .


Tieto šteniatka veľkosti pinty by boli priamo doma v akomkoľvek malom priestore.

 

pes do bytu

Čo teda odlišuje tieto psy do bytu od ostatných ? Pre jedno je väčšina menších rozmerov . Mnohé sú bezstarostné , tiché a známe tým že sú stvorené do bytu ( nevyrušujú susedov a niesu agresívny ) . Najdôležitejšie pri výbere psa je výber plemena , ktoré je vhodné pre vás a váš životný štýl .

 

1. Bišon

 

1. bišon Pes do bytu

 

Je to Hypoalergénne plemeno takže je vhodné pre alergikov . Rýchlo sa učia a milujú . S hmotnosťou okolo 5 kg je hravým spoločníkom , ktorý nezaberie veľa miesta .Malé psíky s veľkým srdcom .Pes do bytu 

 

 

Pes do bytu

Tiež si pozrite : 10 najlepších plemien psov vhodných do bytu

2. Francúzsky buldog

 

2. Francuzsky buldog Pes do bytu

 

Francúzsky buldog bol populárny už v 18. storočí a to hlavne v Paríži . Dnes sa teší tiež veľmi veľkej obľube a niet sa čomu čudovať . Sú to psy ako stvorené do bytu . Stačí im krátka každodenná prechádzka .Pes do bytu 

 

 

 

 

3. Anglický chrt

 

3. chrt Pes do bytu

 

Asi by ste nepovedali že najrýchlejší pes na svete sa prispôsobí menším priestorom , však ? Títo šprintéri si väčšinou dňa ale najradšej posedia doma . Stačí im denná prechádzka a občasné vybláznenie v parku .

 

 

 

 

4. Mops

 

4. mops Pes do bytu

Mopslíky sú vymýšľavé , ale veľmi milujúce . Väčšinou majú kľudnú povahu ktorá sa hodí do bytu . Milujú jedlo a pohodlie na gauči a preto sú náchylnejšie k obezite.Pes do bytu .

 

 

 

 

 

5. Gavalieršpaniel Kráľ Karol

 

5. gavalier kral španiel Pes do bytu

Psy sú naučené žiť v malých priestoroch ale potrpia si na prechádzky. Radi sa maznajú . S hmotnosťou 5 až 8 kg sa pre tohto psíka nájde miesto naozaj všade , nehovoriac o ich hodvábnej lesklej srsti .Pes do bytu .

 

 

 

 

 

6. Anglický buldog

 

6. buldog Pes do bytu

 

Napriek svalnatému telu si Anglický buldog rád poleňoší . Stačia mu občasné prechádzky a milujúci kolektív . Sú hravý a veľmi spoločenský . No stačí im keď ste v ich prítomnosti. Pitbull – Odsudzovaný pes s veľkým srdcom.

 

 

 

 

7. Havanský psík – Pes do bytu 

 

7. havansky psik Pes do bytu

 

Havanský psík je vynikajúci do bytu , majú radi hračky . Radi sa hrajú a preto sú vhodný k deťom . Psíka si môžete upraviť podľa vašich predstáv , môžete mu nechať dlhú srsť alebo ho ostrihať. Druhý pes ? Tu je 9 vecí, ktoré je potrebné zvážiť

 

Havanský pes

 

 

8. Ši-cu

 

8. ši cu

Pôvodne žil vo vnútri činských palácov ,Ši-cu je preto veľmi spokojný v nútorných priestoroch . Obzvlášť vynikajú s deťmi a inými domácimi miláčikmi .

 

 

 

 

9. Bostonský teriér

 

9. bostonský terier Pes do bytu

Ak hľadáte psíka s krátkou srsťou , máte šťastie . Bostonský teriér má prezývku Gentleman . Pes je živý a zábavný , rád trávy čas so svojou rodinou.Pes do bytu .

 

 

 

 

 

10. Biewer Jorkšírsky teriér

 

10. biewer jorkšírsky terier

 

Ak ste mysleli na Jorkšíra , zvážte jeho mladšieho bratranca . Biewer Jorkšírsky teriér pochádza z 80. rokov, reputáciu si získal už svojím miernejším temperamentom a pokojnejším správaním. Váži 2 až 4 kg a vkľude ho odnesiete aj v jednej ruke .Pes do bytu . Darčeky na Vianoce – 100 tipov na vianočné darčeky

 

 

 

 

11. Maltézsky psík

 

 11. maltezak

Nepomýľte si ho s Havanským psíkom . Maltézsky psík je úplne biely a váži polovicu toho čo Havanský psík .Pochádza zo Stredomoria . Má dlhú srsť ale vypadáva mu len zriedka.Pes do bytu .

 

 

 

 

12. Nemecký špic

 

12. nemecky špic

Sú to hravé guličky ale budte opatrný môžu občas štekať po susedoch .Su ochotný a radi sa učia . Sú skvelé k deťom.

 

 

 

 

 

13. Bedlingtonský teriér

 

13. Bengvindonsky terier

 

Pes do bytu . Bedlingtonský teriér má výraznú srsť , chce byť súčasťou rodiny . Je to poslušný pes ale potrebuje občasné prechádzky a hranie . Trošku viac pĺzne . Bedlingtonský teriér

 

 

 

 

 

14.  Taliansky chrtík

 

14. taliansky chrtík

Mini verzia chrta , psí vážia okolo 4,5 kg . Nepotrebujú veľa miesta a radi sa schovávajú pod posteľou .Majú radi deti a prechádzky.

Podobné plemeno Anglický trpasličí teriér

 

 

 

 

15. Čínsky chocholatý pes

 

15. čínsky chocholatý pes

 

Je vhodný pre alergikou pretože je skoro bez srsti . Srsť má len na have , nohách a chvoste . Stačí mu chrániť pokožku pred slnečným UV žiarením.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button