Filmy a voľný časONLINE FILMY

Respect online cz dabing alebo titulky zadarmo

Respect online cz dabing alebo titulky je pripravovaný životopisný dramatický film podľa života americkej speváčky Arethy Franklinovej. Réžia: Liesl Tommy (vo svojom celovečernom režijnom debute), podľa scenára Tracey Scott Wilsonovej, hrá Jennifer Hudson ako Franklin. Vo vedľajších úlohách sa predstavia Forest Whitaker, Marlon Wayans, Audra McDonald, Marc Maron, Tituss Burgess, Saycon Sengbloh, Hailey Kilgore, Heather Headley, Skye Dakota Turner, Tate Donovan a Mary J. Blige.

 

Respect online cz dabing alebo titulky

 

Respect online cz dabing alebo titulky

 

V Spojených štátoch od vydavateľstva United Artists Releasing a celosvetovo od Universal Pictures. Respect online cz dabing alebo titulky. Aretha Franklin je bezpochyby najlepšia soulová speváčka všetkých čias – a tak hrať ju v životopise nebolo nikdy ľahké, ale podľa nedávno vydaného klipu to vyzerá, že Jennifer Hudson túto úlohu splnila.

 

 

Nový minútový úryvok z filmu uvádza, že držiteľ Oscara podáva búrlivé predstavenie o najikonickejšej skladbe kráľovnej duše-a tej, od ktorej film nesie názov-Rešpekt. Našťastie, vzhľadom na to, že sa kiná teraz môžu v Británii znova otvoriť, nebude sa Respect už viac odďaľovať. Film mapuje Arethov život a kariéru – s Forest Whitakerom, Marlonom Wayansom, Audrou McDonaldovou a Mary J Bligeovou vo vedľajšom obsadení – a Husdon povedal, že hrať hlavnú úlohu je „osud“.

 

Respect film online

 

Respect film online

 

„Keď sa pozriem späť na svoju kariéru, Aretha bola predlohou toho všetkého,“ povedala v klipe z nedávnej akcie. „Je to, ako keby to bol svojim spôsobom osud.“ Choroby zajacov.

Film MGM, ktorý režíruje Liesl Tommy a napísal Tracey Scott Wilson, bude nasledovať Franklina od jej skromných začiatkov v cirkevnom zbore jej otca až po hudobnú legendu. Ktorá je na vrchole Billboardu.

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Respecte, kedy sa dostane do britských kín a kto vedie obsadenie.
Potvrdené: V amerických kinách je rešpekt 13. augusta 2021. Spoločnosť Universal teraz potvrdila, že dátum premiéry vo Veľkej Británii je 10. septembra 2021.

 

Respect cz film cez internet

 

Respect cz film cez internet

 

Našťastie, vzhľadom na to, že sa kiná teraz môžu v Británii znova otvoriť, nebude sa Respect už viac odďaľovať. Premiéra filmu bola pôvodne naplánovaná na 14. augusta 2020. Respect online cz dabing alebo titulky. Účesy pre riedke vlasy.

Našťastie, vzhľadom na to, že sa kiná teraz môžu v Británii znova otvoriť, nebude sa Respect už viac odďaľovať.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button