Filmy a voľný časONLINE FILMY

Expedícia džungľa online cz dabing alebo titulky

Expedícia džungľa online cz dabing  je americký fantasy dobrodružný film z roku 2021, ktorý režíroval Jaume Collet-Serra podľa scenára Glenna Ficarra, Johna Requa a Michaela Greena podľa rovnomennej atrakcie zábavného parku Walta Disneyho. Film produkoval Walt Disney Pictures a hrajú v ňom Dwayne Johnson, Emily Blunt, Édgar Ramírez, Jack Whitehall, Jesse Plemons a Paul Giamatti a nasleduje kapitána malého riečneho člna, ktorý vedcom a jej bratom prevedie džungľu a hľadá Strom života.

 

Expedícia džungľa online cz dabing

 

Expedícia džungľa online cz dabing

 

Plány na hraný film podľa jazdy Jungle Cruise sa začali v roku 2004 po úspechu filmu Piráti z Karibiku: Kliatba čiernej perly rok predtým. Projekt zostal nečinný až do roku 2011, kedy boli Tom Hanks alebo Tim Allen pripravení hrať, aj keď táto verzia padla a Johnson bol obsadený v auguste 2015 a Blunt nasledujúci január. Expedícia džungľa online cz dabing.  Zvyšok obsadenia sa pridal na jar 2018, pričom natáčanie sa uskutočnilo na Havaji a v Atlante v štáte Georgia od mája do septembra toho roku. Drahé kamene 10 najcennejších drahých kameňov na svete.

 

Sleduj film online

 

Po ročnom oneskorení bola Jungle Cruise uvedená na trh v USA 30. júla 2021 súčasne v kinách a digitálne prostredníctvom Disney+ s Premier Access. Sleduj film online. Film celosvetovo zarobil viac ako 128 miliónov dolárov a 30 miliónov dolárov zarobil aj na Disney+ Premier Access počas jeho otváracieho víkendu. Film získal zmiešané recenzie od kritikov, ktorí chválili chémiu Johnsona a Blunta a hodnoty zábavy, kritizovali však scenár a množstvo CGI.

 

Expedícia džungľa cz film

 

Expedícia džungľa cz film

 

v roku 1556 vedie Don Aguirre španielskych dobyvateľov do Južnej Ameriky, aby hľadali Slzy mesiaca, mýtický strom, ktorého kvety liečia choroby, uzdravujú zranenia a odstraňujú kliatby. Potom, čo väčšina conquistadorov zomrie, kmeň Puka Michuna uzdraví preživších kvetmi Stromu. Expedícia džungľa cz film.  Kmeňový náčelník odmieta odhaliť polohu Stromu, a tak ho Aguirre bodne a vypáli dedinu. Umierajúci náčelník nadáva conquistadorom a robí ich nesmrteľnými a neschopnými opustiť rieku Amazonku; džungľa zachytí každého, kto sa pokúsi uniknúť. Príčiny straty vlasov u mužov: Hlavný vinníci. 

 

V roku 1916 v Londýne predložil jej brat MacGregor Kráľovskej spoločnosti výskum Dr. Lily Houghtonovej Tears of the Moon. Tvrdí, že kvety stromu môžu znamenať revolúciu v medicíne a pomôcť britskému vojnovému úsiliu. Houghtonovci požadujú prístup k nedávno získanému artefaktu šípu. Lily tomu verí a stará mapa Amazonky je kľúčom k nájdeniu stromu. Spoločnosť žiadosť odmieta a verí, že Strom je mýtus a vedkyne sú menejcenné. Lily ukradne hrot šípu a len tak sa vyhne princovi Joachimovi, ambicióznemu nemeckému kráľovskému, ktorý tiež hľadá Strom. Nie je čas zomrieť online cz dabing alebo titulky.

 

Expedícia džungľa herci

 

Expedícia džungľa online cz titulky

 

Po príchode do Brazílie potrebujú Lily a MacGregor loď a sprievodcu, ktorí by ich mohli vziať dolu Amazonkou. Najímajú Franka Wolffa, kapitána riečneho člna, ktorý ponúka lacné plavby džungľou zdobené falošnými nebezpečenstvami a hrubými slovnými hračkami. Expedícia džungľa herci. Frank spočiatku odmietol s tým, že cesta je príliš nebezpečná, ale keď šíp uvidel, zvážil to. Frank ukradne späť svoj odobratý lodný motor a trio odíde po úteku Joachimovi, ktorý ich prenasleduje v nemeckej ponorke.

 

Expedícia džungľa online cz titulky

 

Vo Frankovej kabíne si Lily všimne fotografie a náčrty moderných vynálezov, ako aj mapy, kresby a výskum Slz mesiaca. Obviňuje Franka, že hľadá Strom, aj keď trvá na tom, že sa ho už dávno vzdal. Expedícia džungľa online cz titulky. Kmeň „ľudožrútov“ skupinu zajme, ale sú jedným z Frankových falošných nebezpečenstiev. Kmeňový vodca prekladá symboly šípov a odhaľuje polohu stromu a to, že kvitne iba pod krvavým mesiacom.

 

Film online 2021

 

Joachim lokalizuje dobyvateľov skamenených v jaskyni a čiastočne ich prebúdza. Film online 2021. Ak súhlasia, že získajú hrot šípu, odkloní riečnu vodu, aby ich oslobodil a zdvihne kliatbu; Španieli zaútočia na kmeň a smrteľne bodnú Franka. Lily uniká šípom. Keď prekročí hranicu kliatby, vinič zachytí prenasledujúcich Španielov a vtiahne ich späť do džungle.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button