Filmy a voľný časONLINE FILMY

Beštia online cz dabing 2022

 

Beštia online cz dabing 2022 je americký survival thriller režiséra Baltasara Kormákura podľa scenára Ryana Engla, ktorý vznikol na základe príbehu Jaime Primak Sullivana. Vo filme účinkujú Idris Elba, Sharlto Copley, Iyana Halley, Leah Sava Jeffries a Riley Keough.

 

Beštia online cz dabing 2022

 

Beštia online cz dabing 2022

 

Premiéra filmu Beast je v Spojených štátoch amerických naplánovaná na 19. augusta 2022 a uvedie ho spoločnosť Universal Pictures. Nedávno ovdovený manžel sa vracia do Južnej Afriky. Beštia online cz dabing 2022.  kde sa prvýkrát stretol so svojou manželkou, na dlho plánovaný výlet so svojimi dvoma dospievajúcimi dcérami do rezervácie, ktorú spravuje starý rodinný priateľ a kolega biológ divokej prírody.

Dobrodružná dráma

 

Dobrodružná dráma

 

Čoskoro ich však začne napádať divoký lev, ktorý loví ľudí a požiera každého, kto mu stojí v ceste. Ich cesta za uzdravením sa zmení na boj, v ktorom bude ich odolnosť podrobená skúške.

 

V septembri 2020 bolo oznámené, že Idris Elba si zahrá v novom filme spoločnosti Universal Pictures s názvom Beast (Šelma), ktorý vznikol podľa pôvodného nápadu Jaime Primak-Sullivana a režíroval ho Baltasar Kormákur. v júni 2021 sa k hereckému obsadeniu pridali Sharlto Copley, Iyana Halley a Leah Sava Jeffries. natáčanie sa začalo 1. júna 2021 v Južnej Afrike a trvalo desať týždňov. Natáčalo sa aj vo vidieckych provinciách Limpopo a Severné Kapsko, ako aj v Kapskom meste. Artové filmy Top 10 artových filmov , Artový film

 

Film Beštia online

 

Film Beštia online

 

Veera Raghavan, indický agent RAW, má za úlohu chytiť teroristu Umara Farooqa v Kašmíre. Hoci sa mu to úspešne podarí, raketa, ktorú vystrelil, aby zabránil Farooqovmu úteku, zabije dieťa, ktoré osobne poznal. Táto udalosť Veera traumatizuje a odchádza z RAW. O 11 mesiacov neskôr sa Veera stále spamätáva z následkov smrti dieťaťa a rozvinula sa u neho posttraumatická stresová porucha. Na svadbe stretáva Preethi, ktorá ho presvedčí, aby sa pridal k jej bezpečnostnej agentúre Domnic & Soldiers, ktorej šéfuje Dominic Irudhayaraj. Medzitým vláda Tamilnádu dostane informácie o plánovanom veľkom teroristickom útoku v Chennai. Spolu s Preethi a Irudhayarajom Veera navštívi nákupné centrum East Coast, ktoré je posledným klientom ich agentúry, kde pozoruje podozrivé aktivity v nákupnom centre a vydedukuje, že ho ovládol niekto iný. Teroristi prezlečení za Santa Clausa sa zmocnia obchodného centra.

 

Online film zadarmo

 

Online film zadarmo

 

Veera, Preethi a niekoľko ďalších sa bez zranení ukryjú v neotvorenej reštaurácii. Vláda pod vedením Veerovho bývalého spolupracovníka Althafa Hussaina sa snaží vyjednávať s teroristami, ktorí požadujú prepustenie Farooqa. Althaf sa dozvie, že Veera je tiež uväznený vo vnútri obchodného centra, a podarí sa mu s ním nadviazať kontakt. Althaf sa pokúša Veera presvedčiť, aby im pomohol. Veera, ktorý spočiatku váha, sa nechá presvedčiť. Beštia online cz dabing 2022.  keď si uvedomí, že teroristi sú tu kvôli Farooqovi. Jedného z teroristov zabije, druhého zajme živého a privedie ho do ich úkrytu. Podarí sa mu infiltrovať medzi teroristov a zlikvidovať niekoľko z nich. Minister vnútra, ktorý je s teroristami spolčený, ich presvedčí, aby v priamom televíznom prenose zinscenovali popravu jeho manželky a dcéry Aparny, ktoré sú tiež v nákupnom centre. Vláda ustúpi a súhlasí s prepustením Farooqa. Filmy boj o prežitie : Survival filmy najlepšie 10

 

Beštia online cz dabing 2022

 

Beštia online cz dabing

 

Veera sa pomstí a unesie Aparnu a jej matku, pričom sa vydáva za bangladéšskeho bojovníka, aby zmiatol teroristov, a vyhráža sa im, že ich zabije, ak Farooqa prepustia. Vodca teroristov Umar Saif, ktorý je bratom Umara Farooqa, vycíti svoju blížiacu sa porážku a zdanlivo sa vzdá, len aby sa prešmykol medzi davom a predstieral, že je rukojemníkom. Saif čoskoro zistí Veerovu skutočnú totožnosť a prinúti ho a jeho pomocníkov, aby sa vzdali, a všetkých zajme. Žehlička na vlasy : Podľa čoho si vybrať

S pomocou Aparny sa Veerovi podarí utiecť a popraví Sajfa a teroristu, pričom sa postará o útek rukojemníkov do bezpečia. Minister vnútra je zatknutý pre svoju účasť na teroristoch. Medzitým bol uprostred celého vyjednávania prepustený Farooq. O mesiac neskôr ho Veera nájde a chytí v PoK a po prežití dlhej leteckej naháňačky proti pakistanskému letectvu sa mu podarí priviesť ho späť do Indie, aby ho zatkli. O niekoľko týždňov neskôr Veera, Preethi a zvyšok jeho posádky oslavujú svoju eskapádu v Goa.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button