Filmy a voľný časONLINE FILMY

Shazam hnev bohov online cz dabing 2022

Shazam hnev bohov online cz dabing 2022 je americký superhrdinský film na motívy postavy Shazama z DC Comics. Produkujú ho spoločnosti New Line Cinema, DC Films a The Safran Company a do distribúcie ho uvedie Warner Bros. Pictures, pričom má byť pokračovaním filmu Shazam! (2019) a 12. filmom v rámci DC Extended Universe (DCEU). Režíruje ho David F. Sandberg podľa scenára Henryho Gaydena a Chrisa Morgana a účinkujú v ňom Zachary Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Rachel Zegler, Adam Brody, Ross Butler, Meagan Good, Lucy Liu, Djimon Hounsou a Helen Mirren. Vo filme rodina tínedžerských hrdinov pod vedením Billyho Batsona/Shazama bojuje proti Atlasovým dcéram.

 

Shazam hnev bohov online cz dabing 2022

 

Shazam hnev bohov online cz dabing 2022

 

Pokračovanie filmu Shazam! sa začalo pripravovať krátko po premiére tohto filmu v apríli 2019, pričom Gayden sa vrátil ako scenárista. Do decembra toho roku sa mali vrátiť aj Sandberg a Levi (Shazam). Názov a zvyšok vracajúceho sa obsadenia boli potvrdené v auguste 2020, vrátane Ashera ako Billyho Batsona. Zegler, Mirren a Liu boli obsadené do úloh Atlasových dcér začiatkom roka 2021. Nakrúcanie sa začalo v máji toho roku v Atlante v Georgii a skončilo v auguste. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.

 

Shazam hnev bohov herci

 

Shazam hnev bohov herci

 

 • Zachary Levi ako Shazam:
  Šampión čarodejníka Shazama a superhrdinské alter ego tínedžera Billyho Batsona, ktorý disponuje „múdrosťou Šalamúna, silou Herkula, vytrvalosťou Atlasa, silou Dia, odvahou Achilla a rýchlosťou Merkúra“.
 • Asher Angel ako Billy Batson: tínedžer a pestún, ktorý sa mení na superhrdinu vyslovením „Shazam!
 • Jack Dylan Grazer ako Frederick „Freddy“ Freeman: Billyho telesne postihnutý pestúnsky brat a fanúšik superhrdinov.
 • Adam Brody ako Freddyho dospelá superhrdinská podoba
 • Rachel Zegler ako Anthea: dcéra Atlasa
 • Ross Butler ako dospelá superhrdinská podoba Billyho mladšieho pestúna Eugena Choia, posadnutého hráča počítačových hier. Ian Chen hrá tínedžerskú verziu Eugena.
 • Meagan Good ako dospelá superhrdinská podoba Billyho dobromyseľnej mladšej pestúnky Darly Dudley.
 • Faithe Herman hrá tínedžerskú verziu Darly.
 • Lucy Liu ako Kalypso: dcéra Atlasa.
 • Djimon Hounsou ako Shazam: staroveký čarodejník, ktorý dal Billymu svoje schopnosti po tom, čo ho vymenoval za šampióna.
 • Helen Mirren ako Hespera: dcéra Atlasa.
  Do Billyho pestúnskej rodiny patrí aj Grace Caroline Currey ako Mary Bromfield, Billyho zrelá, akademicky založená staršia pestúnka (Currey stvárňuje aj Maryinu dospelú superhrdinskú podobu); potrebný lepší zdroj
 • Jovan Armand ako Pedro Peña, Billyho starší pestúnsky brat a plachý, citlivý chlapec, s D. J. Cotrona ako jeho dospelá superhrdinská podoba; a Marta Milans a Cooper Andrews ako Rosa a Victor Vásquezovci, pestúni Billyho a jeho súrodencov. Rizwan Manji, ktorý stvárnil Džamila v televíznom seriáli DCEU Peacemaker, sa objavuje ako nemenovaný komparzista.
 • Kde pozerať online filmy

 

Akčná komédia 2022 Shazam

 

Akčná komédia 2022 Shazam

 

Keď sa superhrdinské komiksy stali v polovici 60. rokov 20. storočia opäť populárnymi v období, ktoré sa dnes nazýva „strieborný vek komiksov“, spoločnosť Fawcett nemohla oživiť Captain Marvel, pretože v rámci dohody z roku 1953 súhlasila, že túto postavu už nikdy nevydá. Vydavateľ DC Carmine Infantino, ktorý hľadal nové vlastnosti, ktoré by mohol uviesť do radu DC Comics, sa rozhodol vrátiť Captain Marvel do tlače. Dňa 16. júna 1972 DC uzavrelo dohodu so spoločnosťou Fawcett o poskytnutí licencie na postavy Captain Marvel.

Shazam hnev bohov online cz dabing 2022

 

Shazam hnev bohov online cz dabing 2022 2

 

Marvel Family. Keďže Marvel Comics v tom čase už zaviedol Captain Marvel ako komiksovú ochrannú známku pre svoju vlastnú postavu, vytvorenú a prvýkrát publikovanú v roku 1967, DC vydalo svoju knihu pod názvom Shazam! Infantino sa pokúsil dať knihe Shazam! podtitul The Original Captain Marvel, ale list o zastavení vydávania od Marvel Comics ich prinútil zmeniť podtitul na The World’s Mightiest Mortal, počnúc Shazam! #15 (december 1974). Keďže aj všetky nasledujúce hračky a iný tovar s touto postavou museli používať označenie „Shazam!“ bez takmer žiadnej zmienky o názve „Captain Marvel“, názov sa tak spojil s Captain Marvel, že mnohí ľudia začali postavu identifikovať ako „Shazam“ namiesto „Captain Marvel“. Black Adam online cz dabing 2022

 

Sleduj film vo full HD zadarmo online

 

Sleduj film vo full HD zadarmo online

 

Komiksová séria Shazam! sa začala vydaním Shazam! #1 (február 1973). Obsahoval nové príbehy aj reprinty zo 40. a 50. rokov 20. storočia. Hlavným autorom knihy bol Dennis O’Neil, jeho úlohu neskôr prevzali scenáristi Elliot S. Maggin a E. Nelson Bridwell. C. C. Beck kreslil príbehy prvých 10 čísel knihy. Shazam hnev bohov online cz. Než z nej pre tvorivé nezhody odišiel. Medzi neskorších výtvarníkov titulu patrili Bob Oksner a odchovanec spoločnosti Fawcett Kurt Schaffenberger. Podľa dohody DC so spoločnosťou Fawcett platila spoločnosť DC spoločnosti Fawcett – a po roku 1977 jej nástupníckej spoločnosti CBS Publications – licenčný poplatok za každé vydanie a stranu za každú postavu Fawcett, ktorá sa objavila buď v Shazam! alebo v crossoveroch v iných komiksových sériách.

 

Vďaka tomu, že v tomto období platila koncepcia multiverza od DC, oživená Marvel Family a príbuzné postavy liv

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button