Filmy a voľný časONLINE FILMY

Gump pes ktorý naučil ľudí žiť cz dabing online

Gump – pes, ktorý naučil ľudí žiť cz dabing online. Psy sa v stredu v Čechách prešli po červenom koberci na filmovej premiére filmu „Gump – pes, ktorý naučil ľudí žiť“. Film je natočený podľa knihy o zachránených psoch. ‘Gump – pes, ktorý učil ľudí žiť’ sa objavil ako kniha v roku 2019 a sleduje cestu Gumpa a ďalších psov, s ktorými sa zaobchádzalo zle – povedané z ich pohľadu.

 

Gump pes ktorý naučil ľudí žiť cz dabing online

 

Gump pes ktorý naučil ľudí žiť film zdarma

 

Autor knihy Filip Rozek dostal nápad na knihu s priateľom pri práci v organizácii, ktorá zachraňovala psy.„Počas práce pre organizáciu som bol veľmi emotívny. Počul som veľa príbehov o záchranných operáciách psov. A jedného dňa som sa rozhodol, že ich začnem všetky spisovať, “uviedol počas premiéry. Účesy pre riedke vlasy.

„Cieľom celého tohto projektu bolo zvýšiť povedomie o mnohých veciach a zarobiť peniaze pre útulky a organizácie v núdzi. Gump pes ktorý naučil ľudí žiť cz dabing online. To sme chceli, “povedal Rozek. V septembri sa otvára nový útulok pre zvieratá vo Veľkých Popoviciach, 27 km juhovýchodne od Prahy, a otvára sa z peňazí získaných z knihy.

 

Gump pes ktorý naučil ľudí žiť film zdarma

 

Gump pes ktorý naučil ľudí žiť cz dabing online

 

Kniha bola jednou z najčítanejších kníh v krajine v roku 2020. Premiéra filmu mala byť koncom roku 2020, bol však odložený kvôli pandémii koronavírusov. 8 najlepších vtákov a papagájov do bytu.

„Myslím si, že odovzdávanie emócií, ľudských aj zvieracích, je neuveriteľne dôležité.“ Emócie vždy fungujú, je to ako láska, “uviedol režisér filmu F.A. Brabec. „Bol som nadšený, že sa snažím preniesť tieto psie emócie na obrazovku a pozerať sa na svet psov ich očami,“ dodal. Najväčší pes na svete

 

Film Gump pes ktorý naučil ľudí žiť online cz

 

Film Gump pes ktorý naučil ľudí žiť online cz

 

„Téma sa mi veľmi páčila.“ Myslím si, že nám niečo také chýbalo (v Českej republike). V amerických filmoch sa zvieratá často javia ako hlavné postavy, “uviedla herečka Patricie Pagacova. Gump pes ktorý naučil ľudí žiť cz dabing online.  „Najviac sa mi páči správa (filmu), že zvieratá môžu žiť svoj život oveľa lepšie ako my, ľudia.“

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button