Filmy a voľný časONLINE FILMY

Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing

Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing je americký počítačovo animovaný komediálny film. Ktorý produkuje spoločnosť Illumination. Distribuuje Universal Pictures. Ide o pokračovanie spin-offového prequelu Minions (2015) a celkovo piaty diel série Despicable Me. V réžii Kylea Balda, ktorého spolurežisérmi sú Brad Ableson a Jonathan del Val. Do filmu vracajú Steve Carell ako Gru a Pierre Coffin ako Mimoňi spolu s Taraji P. Henson, Michelle Yeoh, RZA, Jean-Claude Van Damme, Lucy Lawless, Dolph Lundgren, Danny Trejo, Russell Brand, Julie Andrews a Alan Arkin.

 

Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing

 

 

Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing

 

Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing Premiéra filmu sa uskutoční 13. júna 2022. Na Medzinárodnom festivale animovaných filmov v Annecy a jeho uvedenie do kín v Spojených štátoch je naplánované na 1. júla spoločnosťou Universal Pictures.

 

Dej sa odohráva tesne po udalostiach prvého filmu, tentoraz v 70. rokoch minulého storočia, a 12-ročný Gru vyrastá na predmestí. Gru je fanúšikom superzločineckej skupiny známej ako Bludná šestka a zosnuje plán. Ako sa stať dostatočne zlým, aby sa k nim mohol pridať. Keď Zlomyseľná 6 vyhodí svojho vodcu, legendárneho bojovníka Divokého Knucklesa, Gru sa prihovorí, aby sa stal ich najnovším členom.

 

Mimoni 2 online cz dabing

 

Mimoni 2 online cz dabing

 

Nedopadne to dobre a všetko sa ešte zhorší po tom. Im Gru s pomocou Kevina, Stuarta, Boba, Otta a ostatných Mimoňov ukradne vzácny kameň a zrazu sa ocitne v úlohe úhlavného nepriateľa vrcholu zla. Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing.  Na úteku sa Gru a Mimoňi obrátia o radu na nepravdepodobný zdroj, samotného Divokého Knucklesa, a zistia. Aj zlí chlapci potrebujú trochu pomoci od svojich priateľov.

 

Rozprávka pre deti

 

Rozprávka pre deti

 

Toto leto prichádza z najväčšej svetovej animovanej série v histórii príbeh o tom, ako sa najväčší superzloduch na svete prvýkrát stretol so svojimi ikonickými Mimoňmi. Vytvoril najodpornejšiu posádku v kinách a postavil sa proti najnezastaviteľnejšej zločineckej sile, aká sa kedy v Mimoňoch zišla. A v tomto filme sa stretávame s Minionmi a ich vzostupom: The Rise of Gru. Najdrahšie hodinky na svete – 20 najdrahších hodiniek.

 

Dlho predtým, než sa stane pánom zla, je Gru (Steve Carell nominovaný na Oscara®) len 12-ročný chlapec na predmestí v 70. rokoch, ktorý zo svojej pivnice plánuje ovládnuť svet.

 

Mimoni film online

 

Mimoni film online

 

Nejde mu to práve najlepšie. Keď Gru skríži cestu s Mimoňmi, vrátane Kevina, Stuarta, Boba a Otta – nového Mimoňa so športovými rovnátkami a zúfalou potrebou páčiť sa – táto nečakaná rodina spojí svoje sily. Spoločne vybudujú svoje prvé brlohy, navrhnú prvé zbrane a snažia sa vykonať svoje prvé misie. Pivo na vlasy.

 

Keď neslávne známa superskupina superzloduchov, Zlá šestka, zosadí svojho vodcu – legendárneho bojovníka s bojovými umeniami Wild Knucklesa (držiteľ Oscara® Alan Arkin) – Gru, ich najoddanejší fanúšik, sa prihovorí, aby sa stal ich novým členom. Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing. Zlomyseľná šestka nie je z malého, rádoby zloducha nadšená, ale potom ich Gru prekoná (a rozzúri) a zrazu sa ocitne v úlohe smrteľného nepriateľa vrcholu zla. Keď je Gru na úteku, poskokovia sa pokúšajú zvládnuť umenie kung-fu, aby mu pomohli zachrániť sa, a Gru zistí, že aj zloduchovia potrebujú malú pomoc od svojich priateľov.

 

Film online zadarmo

 

Film online zadarmo

 

Film Minions obsahuje viac veľkolepej akcie ako ktorýkoľvek iný film v histórii Illumination a je nabitý podvratným humorom, ktorý je pre túto sériu typický: V tomto filme sa predstaví nové, vzrušujúce herecké obsadenie, vrátane Zlej šestky: Taraji P. Henson ako chladná a sebavedomá vodkyňa Belle Bottom, ktorej reťazový opasok slúži ako smrtiaci palcát s disko guľou; Jean-Claude Van Damme ako nihilistický Jean Clawed, ktorý je vyzbrojený (doslova) obrovským robotickým pazúrom; Lucy Lawless ako Nunchuck, ktorej tradičný mníšsky habit skrýva smrtiace mníšske palice; Dolph Lundgren ako švédsky šampión v jazde na kolieskových korčuliach Svengeance, ktorý likviduje svojich nepriateľov kopmi z korčúľ s hrotmi; a Danny Trejo ako Stronghold, ktorého obrovské železné ruky sú hrozbou pre ostatných a zároveň bremenom pre neho.

 

Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing free

 

Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing free

 

Vo filme sa objavia aj Russell Brand ako mladý doktor Nefario. Ambiciózny šialený vedec, Michelle Yeoh ako majsterka Chow. Akupunkturistka so šialenými kung-fu schopnosťami, a držiteľka Oscara Julie Andrews ako Gruova šialene do seba zahľadená mama.

 

Film Minions, ktorý riadia pôvodní tvorcovia série: Na produkcii filmu The Rise of Gru. Sa podieľajú vizionársky zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Illumination Chris Meledandri. Jeho dlhoroční spolupracovníci Janet Healy a Chris Renaud. Režisérom filmu je navrátilec do franšízy Kyle Balda (Despicable Me 3, Minions). Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing.  Spolurežisérmi sú Brad Ableson (Simpsonovci) a Jonathan del Val (filmy Tajný život maznáčikov) a v úlohe Minions sa predstaví ikonický hlas Pierra Coffina a vražedný soundtrack zo 70. rokov má na svedomí legendárny hudobný producent Jack Antonoff, držiteľ Grammy.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button