Filmy a voľný časONLINE FILMY

Black Adam online cz dabing 2022

Black Adam online cz dabing 2022 je  americký film o superhrdinovi založený na rovnomennej postave z DC Comics. Produkujú ho spoločnosti New Line Cinema, DC Films, Seven Bucks Productions a FlynnPictureCo. a do distribúcie ho uvedie Warner Bros. Pictures, pričom má byť spin-offom filmu Shazam! (2019) a 11. filmom v DC Extended Universe (DCEU). V réžii Jaumeho Collet-Serru a scenári Adama Sztykiela, Roryho Hainesa a Sohraba Noshirvaniho si vo filme zahrá Dwayne Johnson ako Teth-Adam / Black Adam spolu s Aldisom Hodgeom, Noahom Centineom, Sarah Shahi, Marwanom Kenzarim, Quintessou Swindell, Bodhi Sabongui a Pierceom Brosnanom.

 

Black Adam online cz dabing 2022

 

Black Adam online cz dabing 2022

 

Johnson bol k filmu Shazam! pripojený už na začiatku vývoja a v septembri 2014 potvrdil, že stvárni zloducha Black Adama. Producenti sa v januári 2017 rozhodli dať tejto postave vlastný film a Sztykiel bol najatý v októbri toho roku. Collet-Serra nastúpil v júni 2019 s plánovaným dátumom premiéry v decembri 2021. Black Adam online cz dabing 2022. V priebehu nasledujúceho roka sa uskutočnil ďalší kasting vrátane členov Justice Society of America (JSA) a Haines a Noshirvani prepracovali scenár. Nakrúcanie prebiehalo od apríla do augusta 2021 v štúdiách Trilith v Atlante v Georgii a tiež v Los Angeles.

 

Akčný a dobrodružný film 2022

 

Akčný a dobrodružný film 2022

 

Premiéra filmu Black Adam je v Spojených štátoch naplánovaná na 21. októbra 2022.
Black Adam (Teth/Theo-Adam) je fiktívny antihrdina vystupujúci v amerických komiksoch vydávaných spoločnosťou DC Comics. Postava, ktorú vytvorili Otto Binder a C. C. Beck, je jedným z úhlavných nepriateľov superhrdinu Captaina Marvela a nemesis rodiny Marvelovcov. Black Adam sa prvýkrát objavil ako jednorazový zloduch v prvom čísle komiksu The Marvel Family od Fawcett Comics (december 1945). Však po tom, čo DC Comics najprv získala licenciu a neskôr odkúpila postavy od Fawcett a začala vydávať príbehy Shazamovej (predtým Captain Marvel)- Rodiny pod názvom Shazam! v 70. rokoch 20. storočia, bol Black Adam oživený ako opakujúca sa postava. Žehlička na vlasy : Podľa čoho si vybrať

 

Film Black Adam zadarmo

 

Film Black Adam zadarmo

 

V pôvodnej podobe bol Black Adam skorumpovaný staroegyptský predchodca Captaina Marvela. Ktorý sa prebojoval do modernej doby. Aby sa postavil hrdinovi a jeho spoločníkom z Marvel Family. Od prelomu 21. storočia však Black Adama autori DC Comics Jerry Ordway, Geoff Johns a David S. Goyer predefinovali na skorumpovaného antihrdinu. Snaží očistiť svoje meno a povesť. Hlavné úlohy v komiksových sériách ako Justice Society of America (JSA), Villains United, Infinite Crisis a 52 zvýšili význam tejto postavy vo vesmíre DC. V roku 2009 bol Black Adam zaradený na 16. miesto rebríčka IGN ako najlepší komiksový zloduch všetkých čias.

Postava bude mať svoj filmový debut v roku 2022 vo filme Black Adam v podaní Dwayna Johnsona, ktorý sa odohráva v DC Extended Universe. Hororové filmy Top 10 hororových filmov.

 

Black Adam online cz dabing 2022

 

Black Adam online cz dabing 2022

 

reformovaný Čierny Adam je stále zraniteľný vplyvom svojho vražedného hostiteľa a v JSA #6 (1999) zaútočí na Justice Society of America pod kontrolou Thea Adama. V nasledujúcich číslach sa Adam pridá k superzloduchovi Johnnymu Sorrowovi zo Spoločnosti nespravodlivosti po tom, čo Sorrow odstráni z Adamovho mozgu zhubný nádor. Je vyslaný bojovať s Wildcatom a ľahko ho porazí, pričom mu ukáže. Black Adam online cz dabing 2022.  Ako ľahko by ho mohol zabiť, keď ho vynesie asi 25 000 stôp nad zem. Black Adam online cz dabing 2022. Dosť vysoko na to, aby sa mohli porozprávať, pričom nemôžu vystúpiť vyššie bez toho, aby človek Wildcat zamrzol alebo sa udusil. Vysvetlí mu rôzne spôsoby, ako by ho mohol zabiť, a spýta sa ho, čo dá za svoj život.

 

 

Ukáže mu Skalu večnosti, kde Smútok premenil Shazama na kameň s jeho prekliatou tvárou, ktorá zvyčajne zabíja tých, čo ho uvidia, a tiež nadviaže kontakt so Spectrom, ktorý im poskytne ďalšie informácie. Adam čoskoro zradí Sorrowa a spolu s JSA porazí Spoločnosť nespravodlivosti. Čierny Adam nakrátko poskytne Flashovi rýchlosť Heru, ktorá mu umožní poraziť Johnnyho Sorrowa tým, že ho zasiahne takmer rýchlosťou svetla, keď je paralyzovaný po tom, čo doktor Mid-Nite ukázal Sorrowovi predtým nahraný obraz jeho vlastnej tváre a poslal ho zo Zeme do inej dimenzie. Romantické filmy Top 10 romantických filmov

 

Čierny Adam online

 

Čierny Adam online

 

Flash sa stretne s Black Adamom v minulosti, kam bol poslaný kvôli veľkej rýchlosti, ktorou cestoval, a opäť využije svoju rýchlosť, tentoraz na návrat do svojho času. Po Flashovom návrate Black Adam pomáha JSA v boji proti Sin-Eaterovi, Thanagarianskému démonovi. Tvrdí, že sa opäť zbavil Theovho zlého vplyvu, a kajúci sa Black Adam požiada o členstvo v Spoločnosti spravodlivých a v JSA #21 (2002) mu je udelené skúšobné členstvo.

 

Film online zadarmo

 

Film online zadarmo

 

Počas svojho pôsobenia v JSA scenáristi Geoff Johns a David S. Goyer nanovo definovali Adamovu osobnosť a minulosť. Pričom sa zamerali na staromódne a militantné ideály spravodlivosti tejto postavy a na jeho úradnícky a silne vyhranený postoj. Napriek tomu pri mnohých príležitostiach vyhlásil, že rešpektuje Spoločnosť spravodlivosti, najmä jej členov, ako je Jay Garrick. Niekoľko ďalších členov JSA sa ukazuje ako skeptických voči Adamovej reformácii; medzi nimi je predovšetkým Atom Smasher. Neskôr stane Adamovým blízkym priateľom po tom, čo Adam sympatizuje s jeho rozhodnutím

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button