Filmy a voľný čas

Po čom muži túžia 2 online film

Po čom muži túžia 2 online film zadarmo vo full hd kvalite. Sleduj obľubené pokračovanie filmu Po čom muži túžia 2 online film.

 

Po čom muži túžia 2 online film

 

Po čom muži túžia 2 online film

 

V roku 1986 sa Nick Parker a Elizabeth Jamesová stretnú na lodi Queen Elizabeth 2, zamilujú sa do seba a vezmú sa. Čoskoro sa im narodia dvojičky Hallie a Annie.  Po čom muži túžia 2 online. Krátko po narodení dvojičiek sa Nick a Elizabeth rozvedú, pričom Nick dostane Hallie do opatery a vychováva ju v Kalifornii, kde má vlastnú vinicu. Elizabeth zatiaľ vychováva Annie v Londýne, kde pracuje ako návrhárka svadobných šiat.

 

Film online zadarmo

 

Film online zadarmo

 

O 11 rokov a 9 mesiacov neskôr, v roku 1998, sú dvojčatá zhodou okolností poslané do toho istého letného tábora, kde medzi nimi vzniká silná rivalita. Keď Hallie a jej kamarátky vykonajú nebezpečný žart na Anniinej chate, Hallie a Annie sú poslané do izolačnej chaty, kde sa začnú zbližovať kvôli niektorým spoločným záujmom, ako je napríklad jedenie oreosiek s arašidovým maslom. Keď si uvedomia, že každá z nich má rozvedeného rodiča, ukážu si navzájom fotografiu rodičov, s ktorými sa nikdy nestretli, a zistia, že sú dvojčatá, ktoré boli pri narodení rozdelené. Rozhodnú sa vymeniť si miesta, aby sa ich rodičia opäť stretli a dali sa dokopy; každé dievča trénuje to druhé, aby bolo ako ona.

 

Po čom muži túžia 2 herci

 

Po čom muži túžia 2 herci

 

V Londýne sa Hallie šťastne zoznámi s Elizabeth, rodinným komorníkom Martinom a starým otcom z matkinej strany. Dozvie sa, že Elizabeth a Nick sa stretli na výletnej plavbe a zamilovali sa do seba. Medzitým sa Annie v Kalifornii zoznámi s Nickom a ich rodinnou opatrovateľkou Chessy. Na jej veľké zdesenie sa dozvie, že Nick sa zamiloval do zlatokopky Meredith Blakeovej, ktorá má záujem len o Nickovo bohatstvo. Annie zavolá Hallie a pokúša sa ju presvedčiť, aby priviedla ich matku do Kalifornie a pokúsila sa rozdeliť Nicka a Meredith, ale Hallie to odmietne.

 

Po čom muži túžia 2 online zadarmo

 

Chessy si medzitým všimla, že „Hallie“ sa veľmi zmenila; Annie jej odhalí svoju identitu, ale Chessy to drží v tajnosti. Nick oznámi Annie, že sa ožení s Meredith, čo Annie veľmi znepokojí. Annie zavolá Hallie, aby ju informovala o blížiacej sa svadbe Nicka a Meredith. Hallie je však obkľúčená a prinútená starým otcom povedať svojej matke, že v skutočnosti je Hallie, a nie Annie. Elizabeth a Hallie sa vzájomne dohodnú, že musia odcestovať do Kalifornie, aby sa dohodli na spoločnej starostlivosti o dvojčatá medzi každým z rodičov. Mimoni 2 zloduch prichádza online cz dabing.

 

Komédia sk

 

Annie aj Hallie dohodnú s Martinom a Chessy stretnutie Nicka a Elizabeth v kalifornskom hoteli Stafford, hoci o tom vie len Elizabeth. Elizabeth a Nick sa opäť stretnú a Nick si s radosťou uvedomí, že má Annie pri sebe už od tábora. Elizabeth sa stretne aj s Meredith a dozvie sa, že sa s Nickom budú brať. Annie a Hallie sa pokúsia zopakovať noc, keď sa ich rodičia zoznámili, a zorganizujú večeru na jachte. Nick a Elizabeth sa dohodnú, že Hallie pôjde cez Vianoce do Londýna a Annie strávi Veľkú noc v Kalifornii. Obaja sa však rozhodnú neobnoviť svoj vzťah, pričom Elizabeth plánuje na druhý deň odletieť s Annie do Londýna. Obe dvojičky však odmietajú prezradiť, ktorá z nich je ktorá, pokiaľ sa všetci štyria nevydajú na spoločný kemp. Elizabeth trvá na tom, aby Meredith išla namiesto nej, pretože chce, aby dievčatá spoznala skôr, ako sa vydá za Nicka.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

 

Film 2022

 

Film 2022

 

Dievčatá si z Meredith urobia sériu žartíkov vrátane toho, že jej na hlavu nasadia jaštericu a naplnia ju repelentom proti hmyzu s cukrom a vodou. Keď dievčatá položia jej matrac na jazero, Meredith sa rozzúri a prisahá, že ich pošle do Švajčiarska, a požaduje, aby si Nick vybral medzi ňou a nimi. Nick napokon vidí Meredithinu pravú povahu a vyberie si dievčatá, čo spôsobí, že Meredith zruší zasnúbenie. Po návrate domov sa Nickovi trochu uľaví, keď sa zbaví Meredith. Ukáže Elizabeth svoju zbierku vín, v ktorej je aj víno, ktoré pili na svadbe. Obaja si uvedomia, že sa stále milujú, ale rozhodnú sa ísť každý svojou cestou s dvojčaťom, ktoré majú v opatere. Účesy pre riedke vlasy.

 

Novinka

 

Elizabeth a Annie prichádzajú späť do Londýna. Sú ohromení, keď nájdu Nicka a Hallie, ktorí prileteli do Londýna Concordom. Nick prezradí, že si vyčíta, že za Elizabeth nešiel prvýkrát. Po čom muži túžia 2. Obaja sa napokon pobozkajú, čím naznačia svoj úmysel obnoviť manželstvo. V záverečných titulkoch sa objavia fotografie z ich svadby, ktorá sa tiež koná na QE2, pričom Hallie a Annie idú za družičky a Chessy a Martin sa zasnúbia.

 

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button