Filmy a voľný časONLINE FILMY

Doba ľadová online cz dabing alebo titulky

Doba ľadová online cz dabing alebo titulky je americký mediálny seriál o skupine cicavcov, ktorí prežili paleolitickú dobu ľadovú. Pozostáva z počítačovo animovaných filmov a televíznych špeciálov a série videohier. Filmy vyrába spoločnosť Blue Sky Studios, divízia 20th Century Animation ako súčasť Walt Disney Studios (predtým 20th Century Fox).

 

Doba ľadová online cz dabing alebo titulky

 

Doba ľadová online cz dabing alebo titulky

 

Film sa objavuje hlasy Raya Romana, Johna Leguizama, Denisa Learyho a Chrisa Wedgea, ktorí sú jedinými stálymi členmi hereckého obsadenia. Doba ľadová online cz. V rámci série bolo doteraz uvedených päť filmov: pôvodný rovnomenný film z roku 2002, Doba ľadová: Roztápanie z roku 2006, Doba ľadová: Doba ľadová: Roztápanie: Úsvit dinosaurov v roku 2009, Doba ľadová: Doba ľadová: Dinosaury a Dinosaury: Kontinentálny drift v roku 2012 a Doba ľadová: V roku 2016 sa objavil film Ice Ice Course: Collision Course. V apríli 2016 dosiahla táto franšíza tržby vo výške 6 miliárd dolárov, čím sa stala jednou z najziskovejších mediálnych franšíz všetkých čias.

 

Rozprávka o Mamutovi

 

Rozprávka o Mamutovi

 

Sid, hlúpy, ale dobromyseľný leňochod, je opustený svojou rodinou a stádami cicavcov, ktoré putujú na juh. Stretne Mannyho, cynického a osamelého vlnitého mamuta, ktorý cestuje na sever, a rozhodne sa ho nasledovať, čo sa Mannymu veľmi nepáči. Doba ľadová 1 online cz. Cestou dvojica narazí na ženu, ktorá v zúfalej snahe ochrániť svoje dieťa skočila z neďalekého vodopádu po tom, čo ich tábor napadli šabľozubé tigre. Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov.

 

 

Doba ľadová online cz 

 

Doba ľadová online cz

 

Ticho tlačí dieťa smerom k Mannymu a Sidovi a potom zmizne vo vode. Doba ľadová online cz. Obe zvieratá sa rozhodnú vyhľadať otca a vrátiť mu dieťa. Zloduch Soto, vodca šabľových tigrov, však poverí svojho zástupcu Diega. Aby mu dieťa priniesol a on sa tak mohol pomstiť otcovi dieťaťa. Doba ľadová online cz. Ktorý so svojím kmeňom často zabíja šabľové tigre pre ich kožušiny a mäso. Diego narazí na Mannyho a Sida, a keďže mu odmietajú dieťa len tak odovzdať. Predstiera, že ich vedie ku kmeňu dieťaťa, hoci v skutočnosti Soto a zvyšok svorky čakajú v ľadovom pohorí. Aby ich prepadli, s úmyslom Mannyho zabiť a dieťa ukradnúť. Počas cesty sa však trojica kvôli dieťaťu zblíži a Diego sa nakoniec musí rozhodnúť, komu je verný. Spider man bez domova online cz dabing alebo titulky 2021.

 

Rozprávka Doba ľadová

 

Rozprávka Doba ľadová

 

Manny, Sid a Diego momentálne žijú vo veľkom údolí, ktoré je zo všetkých strán obklopené nesmierne vysokou ľadovou stenou. Trojica však zistí, že ľadová stena je v skutočnosti stenou. Ktorá sotva zadržiava obrovskú vodnú masu, ktorá by mohla údolie zaplaviť takmer kilometer pod vodou. Sup im povie. Na druhom konci údolia je loď, ktorá ich môže všetkých zachrániť, ale majú len tri dni na to, aby sa k nej dostali, inak zahynú. Manny má problémy aj so strachom z toho. Môže byť posledným mamutom, ktorý mu zostal.

 

Film online cz dabing alebo titulky

 

Cestou stretnú Ellie, bublinkovú mamutiu samičku, ktorá si myslí, že je vačica, a jej vačicových bratov Crasha a Eddieho.  Doba ľadová online cz. Keď začnú spoločne cestovať, Manny s pomocou Diega a Sida zistí, že sa musí preniesť cez svoju minulosť a otvoriť svoje srdce zmene. Počas ich cesty zažije šabľozubá veverička Scrat svoje vlastné dobrodružstvo. Sam doma online cz dabing alebo titulky.

 

Rozprávka cez internet

 

Uprostred výzdoby na sviatky Sid omylom zničí Mannyho obľúbenú výzdobu. Sid, presvedčený Mannym, že je teraz na Santovom zozname neposlušných, odchádza s Crashom, Eddiem a Peaches na Severný pól, aby sa vrátil na Santovu stranu. Na Severnom póle Sid a jeho posádka omylom zničia Santovu dielňu. Keď Manny, Ellie a Diego v obave o Broskynkinu bezpečnosť dorazia na Severný pól, musia sa spojiť a zachrániť Vianoce.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button