Filmy a voľný časONLINE FILMY

Všem klukům Navždy s láskou film online cz zdarma

To All the Boys: Always and Forever je americký romantický komediálny film z roku 2021. Všem klukům Navždy s láskou film online cz dabing. Ktorý režíroval Michael Fimognari a v hlavných úlohách s Lanou Condor a Noahom Centineom. Film je založený na románe Jenny Han z roku 2017 Vždy a navždy. Lara Jean, a je pokračovaním filmu To All the Boys: P.S. Stále ťa milujem (2020) a tretí a posledný diel filmovej série To All the Boys. Vyšla 12. februára 2021 spoločnosťou Netflix.

 

Pozeraj online

 

cely film cz dabing 2021

 

Všem klukům Navždy láskou online cz. Lara Jean Covey v sprievode svojich sestier Kitty a Margot, jej otca Dana a jej susedky Triny Rothschildovej. Navštevuje Soul na jarné prázdniny. Znovu sa spojí so spomienkou na svoju matku hľadaním zámku, ktorý jej matka nechala na moste na pamiatku jej lásky k Danovi, a nakoniec si stihne prečítať jej sprievodnú správu.

 

Všem klukům Navždy s láskou

 

Ktorá hovorí „po zvyšok môjho života“. Po návrate domov spomína svojho priateľa Petra Kavinského. Že títo dvaja sa nikdy nestretli s milým stretnutím s Petrovou neverou. Pretože si na svoje prvé stretnutie pamätá celkom dobre. Nervózne čaká na výsledok svojej prihlášky na Stanfordskú univerzitu. Aby mohla študovať na vysokej škole s Petrom. Keď sa vzťah Dana a Triny stane vážnejším a rodina začne plánovať svoju nadchádzajúcu svadbu, je Lara Jean sklamaná, keď ju prijmú na svoje bezpečnostné školy, Kalifornskú univerzitu, Berkeley a New York University, ale Stanford ju odmietne.

 

Všem klukům Navždy s láskou film online cz zdarma

 

herci 2021

 

Lara Jean, ktorá sa pôvodne prikláňala k Berkeleymu, aby žila bližšie k Petrovi, si užíva New York počas školského výletu a rozhodne sa pre New York. Všem klukům Navždy s láskou film online cz. Vysvetlí svoje rozhodnutie Petrovi, ale jeho sklamanie z jej rozhodnutia je citeľné a on sa rozhodne, že sa s ňou rozlúči na plesovú noc.Aby zachránil sám seba, čo považuje za nevyhnutný rozpad vzťahu na diaľku. V úcte k želaniam Lary Jean Peter preskočí svadbu Dana a Triny; stretáva sa tiež so svojím predtým neprítomným otcom pri jedle a napriek rokom jeho neprítomnosti sa rozhodne skúsiť opätovné pripojenie. Po svadobných slávnostiach sa Kitty sprisahá s Petrom. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.

 

Všem klukům Navždy s láskou 2021 online cz zdarma

 

Všem klukům Navždy s láskou online cz zdarma

 

Aby pod svadobným stanom usporiadali stretnutie medzi ním a Larou Jean. Lara Jean nájde vo svojej ročenke od Petra list. Ktorý obsahuje jeho správu o ich prvom stretnutí v šiestej triede a navrhovanú zmluvu. Aby sa navzájom vždy milovali napriek 4 800 km medzi Stanfordom a NYU. Vošiel Peter a požiadal ju, aby sa prihlásila. S čím radostne súhlasí. Film sa končí úvahou Lary Jean o tom, že chce mať to, čo má s Petrom, bez ohľadu na to, čo hovoria filmy a stereotypy o vzťahoch na diaľku. Top 10 najvzácnejších plemien psov na svete.

 

Všem klukům Navždy s láskou online cz

 

Ostáva optimistická, že vzdialenosť im ponúkne príležitosť pokračovať v písaní milostných listov jeden druhému.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button