Filmy a voľný časPLEMENÁ KONIZOZNAMY FILMOV

Vianočné filmy o koňoch 3 Filmy o koňoch

 Vianočné filmy o koňoch 3 Filmy o koňoch  .Kone pridávajú Vianociam ešte väčšie čaro . Preto máme pre na tieto krásne filmy o koňoch ktoré sa odohrávajú počas Vianoc . Prajeme šťastné a veselé Vianoce. 

 

3. Vianočné žriebä – Vianočné filmy o koňoch

 

Vianočné žriebä Vianočné filmy o koňoch

Šestnásťročná Gwen Daviesová miluje kone a žije u svojho dedka vo Welšských horách. Keď dedo zomrie, jej strýko je postavený pred rozhodnutie či farmu a pozemky predať stavebnej firme alebo vyhovieť Gwen, ktorá chce aby si farmu nechali . Film má krásnu vianočnú atmosféru . Vianočné filmy o koňoch .

Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov

Kone dodávajú Vianociam to správne čaro . Pozrite sa s nami na top 3 vianočné filmy o koňoch . Kôň je krásne zviera ktoré nám spríjemňuje život . Kone vystupujú vo veľa filmoch . 

2. Zaklínač koní

 

Zaklínač koní Vianočné filmy o koňoch

Život štrnásťročnej Grace tragicky poznamenala dopravná nehoda, pri ktorej bol vážne zranený taktiež jej milovaný kôň Pilgrim. Osudy dievčaťa a zvieraťa akoby boli nerozdelne spojené a pokiaľ chce zúfalá matka Annie (Kristin Scott Thomas) vrátiť šťastie svojej dcére, musí najprv nájsť spôsob, ako uzdraviť koňa. To vraj dokáže len muž s výnimočným darom tíšiť bolesť rán na tele i na duši, skúsený zaklínač koní Tom Booker (Robert Redford). Annie sa preto s Grace a Pilgrima vypraví do vzdialenej Montany na Tomovu farmu a požiada ho pomoc. Desivá kliatba nehody pomaly mizne a medzi gentlemanským Zaklínačom koní a temperamentnou vydavateľkou Annie vzniká krehké milostné puto …

 

1. My Broken Horse Christmas

 

My Broken Horse Christmas Vianočné filmy o koňoch

Najlepšie Komédie Top 10 komediálnych filmov

John sa každý rok teší na deň , kedy pôjde so svojim otcom kupovať nového koňa na ich farmu . Tento rok si jeho otec vyberá najsmelšiu a najdivokejšiu kobylu , akú kedy John videl . John si dáva otázku ,prečo zo všetkých koní, ktoré si mohol vybrať jeho otec, zvolil práve tak nedokonalého? Keď sa blížia Vianoce, mladý chlapec sa učí lekciám viery, vykúpenia a skutočnej sily lásky .Tiež si pozrite 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button