Filmy a voľný časONLINE FILMY

Ušiak Čiky a škrečok temnôt online cz dabing

Filmom Ušiak Čiky a škrečok temnôt online cz dabing (ktorý Belga uvádza do belgických kín zajtra) dokazuje režisér. Producent a zakladateľ belgického štúdia Wave Ben Stassen – tentoraz v spolupráci s Benjaminom Mousquetom. Jeho know-how v oblasti animovaných filmov je nepochybné.

 

Ako priekopník 3D úspešne sformoval svoju špecifickú značku kinematografie. Ktorá niekedy smerovala k technologickým demonštráciám, do podoby zameranej na kvalitnú rodinnú zábavu. Popri tej, ktorú ponúkajú veľké hollywoodske štúdiá. V tomto filme – ktorý bude režisérovým posledným, keďže práve predal svoje štúdio. Ustupuje 3D do úzadia, zatiaľ čo do popredia sa dostáva spolupatričnosť týchto troch malých hrdinov a bohatá, jemná výprava.

 

Ušiak Čiky a škrečok temnôt online cz dabing

 

Ušiak Čiky a škrečok temnôt online cz dabing

 

Zvlášť nezabudnuteľné sú dve scény plnej odvahy, v ktorých Ušiak Čiky a škrečok temnôt online cz dabing čelí hradbe ťažkých a rozum ohýbajúcich prekážok. Sú úplne animované a členité, čo je výkon skutočnej technickej zručnosti. To isté platí aj o početných davových scénach.

Najmä o armáde marshmallow prasiat (prasiatka v tvare kociek, ktoré sa ukladajú jedno na druhé. Aby našim hrdinom bránili v postupe, ako obrovská živá hra Tetris), a o geniálnom zlom škrečkovi, ktorý sa v skutočnosti skladá z nespočetného množstva malých fluorescenčných škrečkov. Neuveriteľne plynulá animácia filmu dokáže týmto anonymným a veľmi podobným hrdinom dodať skutočnú osobnosť. Škrečok džungarský

 

Rozprávka Ušiak Čiky a škrečok temnôt 2022

 

Rozprávka Ušiak Čiky a škrečok temnôt 2022

 

Čo sa týka príbehu (hrdina, ktorý svoju odlišnosť premení na silu, aby zachránil širšie spoločenstvo), nie je nijako dychberúco originálny; postavy (malý chlapec, ktorému chýba sebavedomie. Rebelujúca bojovníčka, zbabelý, ale neodolateľne zábavný najlepší priateľ) plnia svoje úlohy zručne. Nie sú nijako zvlášť prevratné, a pocty filmu sú dosť OTT (pocty Indiana Jonesovi a filmom založeným na rytieroch sú plne obsiahnuté. Je tu aj veľmi trendová Zootopia a Spievaj a podobne prichádza na myseľ Wonder Woman v súvislosti s cestou, ktorú prešla bojovníčka, pripomínajúca cestu Amazonky). Všetko je to však podané v optimistickom tempe a s dôkladnou pozornosťou venovanou scénografii a akčným scénam. Vďaka čomu skáčeme do dobrodružstva nohami napred.

 

Ušiak Čiky a škrečok temnôt online cz dabing 2022

 

Film Chickenhare a škrečok temnoty produkujú nWave Pictures (Belgicko) a Octopolis (Francúzsko) v koprodukcii s americkou spoločnosťou Sony Pictures International Productions. Medzinárodný predaj riadi spoločnosť Octopolis, zatiaľ čo vo Francúzsku film distribuuje Sony Pictures Entertainment France. Severan online cz dabing alebo titulky 2022.

 

Nová rozprávka 2022

 

Nová rozprávka 2022

 

Sleduje mladého hrdinu, ktorý sa narodil napoly ako kura a napoly ako zajac. Túži zapadnúť a cítiť sa milovaný napriek svojej odlišnosti a napriek svojej nešikovnosti je posadnutý dobrodružstvom. Starostlivosť o vlasy.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button