Filmy a voľný časONLINE FILMY

Zabijakov osobný strážca 2 cz dabing online

Zabijakov osobný strážca 2 cz dabing online je americký akčný komediálny film z roku 2021, ktorý režíroval Patrick Hughes a napísal ho Tom O’Connor, Brandon a Phillip Murphy. Tento film nadväzuje na film The Hitman’s Bodyguard z roku 2017 a jeho úlohy si zahrajú Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek a Richard E. Grant. V zostave sa predstavia Frank Grillo, Tom Hopper, Antonio Banderas a Morgan Freeman. . Vo filme musí suspendovaný osobný strážca Michael Bryce (Reynolds) opäť spolupracovať s nájomným vrahom Dariusom Kincaidom (Jackson) a jeho manželkou (Hayek), aby zabránili šialencovi (Banderasovi) v podniknutí teroristického útoku na Európu.

 

Zabijakov osobný strážca 2 cz dabing online

 

Zabijakov osobný strážca 2 cz dabing online film zdarma

 

Osobu strážcu Hitmanovej manželky uviedla v USA 16. júna 2021 v kinách Lionsgate. Zabijakov osobný strážca 2 cz dabing online. Film získal všeobecne negatívne recenzie od kritikov, ktorí kritizovali zatuchnutý humor.

 

Trojica sa dostala do väčších problémov a Bryce vzal väčšinu fyzickej záťaže zo svojich stretnutí. Po získaní pomoci od jeho nevlastného otca, strážcu Bryce Senior, je trojica zajatá Aristotelovými poskokmi. Má históriu so Soniou, pretože ho Sonia podviedla, aj keď sa do nej skutočne zamiloval. Potom, čo ju otočil proti Dariusovi Kincaidovi, sú spolu s Bryceom nútení utiecť. Senior je odhalený pre spoluprácu s Aristotelom a zradí Bryce. Komédie o tráve 10 komédií o fajčení trávy.

 

Zabijakov osobný strážca 2 film

 

Zabijakov osobný strážca 2 film

 

Bryce a Kincaid sa skladajú a spolupracujú na záchrane Sonie a zmarení Aristotela. Po zabití Aristotelových stúpencov narušia jeho plán použiť elektrickú vŕtačku na prienik do európskej energetickej siete a boj proti Aristotelovi a Seniorovi.Zabijakov osobný strážca 2 cz dabing online , Bryce zabije Seniora potom, čo povedal Seniorovi o jeho večnej lojalite a priateľstve s Kincaidom, zatiaľ čo Kincaid a Sonia zabili Aristotela. Bryceovi sa podarí udrieť manuálnym ovládaním, aby zničil loď a zastavil vrták, a trom sa podarí prežiť výbuch. O’Neill hovorí, že musia zostať na lodi spolu 48 hodín, kým nebudú očistení a prepustení, potom odovzdá Bryceove papiere na podpis, ktorý je podľa neho jeho licenciou AAA. Bryce ich podpíše, len aby zistil, že sú adopčnými dokladmi pre neho, aby bol synom Sonie a Kincaida. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button