Filmy a voľný časONLINE FILMY

Niekto na druhej strane online cz dabing alebo titulky

Niekto na druhej strane online cz dabing alebo titulky (švédsky: Andra sidan) je švédsky mysteriózny horor z roku 2020, ktorý napísali a režírovali Oskar Mellander a Tord Danielssonk. Film mal premiéru vo Švédsku 23. októbra 2020.

 

Niekto na druhej strane online cz dabing alebo titulky

 

Niekto na druhej strane online cz dabing alebo titulky

Keď sa Shirin presťahuje do nového domu so svojím novým priateľom Fredrikom a jeho päťročným synom Lucasom, zdá sa, že je to dobrý nápad žiť spolu ako rodina. Lucas stále bojuje s nedávnou smrťou svojej matky, a tak Shirin neprekvapí jeho otázka, či sa mŕtvi ľudia skutočne môžu vrátiť. Keď však hovorí o svojom novom priateľovi z vedľajšieho domu, začne byť podozrievavá, pretože druhá polovica domu je už roky prázdna! Postupne zisťuje, že dom skrýva strašné tajomstvo a že po Lucasovi ide niečo zlé…

 

Niekto na druhej strane film online

 

Niekto na druhej strane film online

 

Na webovej stránke Rotten Tomatoes má film na základe recenzií od 8 kritikov skóre 38 % s priemerným hodnotením 5,9/10.

 

Horor Niekto na druhej strane cz

 

Horor Niekto na druhej strane cz

 

Jeanette White z Comic Book Resources napísala: „Hoci Strašidlu od vedľa chýba poriadny príbeh o pôvode, jeho nadprirodzené schopnosti a túžba po konzumácii detí zostávajú celkom štandardnou súčasťou hororového žánru.“ Niekto na druhej strane online cz dabing alebo titulky. Joanna K.  Neilson z Horror DNA udelila filmu 4 hviezdičky z 5 a napísala: „Osobne by som rada prežila ešte jednu desivú noc so Zlom od vedľa. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Herci horor 2021 cz online

 

Herci horor 2021

 

Švédsky horor Zlo odvedľa, ktorý režírovali Oskar Mellander a Tord Danielsson, predstavuje ďalšiu podobu strašidla. Po smrti svojej prvej manželky je Fredrik pripravený opäť sa usadiť so svojou novou partnerkou Shirin. Po kúpe dvojdomu je Shirin pripravená prevziať úlohu nevlastnej matky Fredrikovho malého syna Lucasa. Krátko po tom, ako sa usadia, však Shirin a Lucas začnú zažívať zvláštne udalosti, zatiaľ čo Fredrik je pracovne preč. Zdá sa, že v susednom dome žije niečo zlovestné a chce to Lucasa len pre seba. Toto odhalenie podnieti Shirin, aby sa postavila tomuto démonovi, tvorovi s trochu nejasným príbehom vzniku. Sam doma online cz dabing alebo titulky.

 

Niekto na druhej strane 2021

 

Zlo odvedľa sa začína bývalými obyvateľmi dvojdomu. Z toho, čo je ukázané, sa zdá, že protiľahlá strana je už dlho neobývaná. Hoci nikdy nie je uvedený dôvod, prečo. V prvej sekvencii matka zúrivo naháňa svoje dieťa Kim, ktoré neviditeľná sila ťahá na opačnú stranu dvojdomu. Napriek matkinej snahe dieťa zmizne, čo sa Shirin neskôr dozvie od suseda.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button