Filmy a voľný časONLINE FILMY

Keď sa červenám online cz dabing 2022

Keď sa červenám online cz dabing 2022 je americká počítačovo animovaná fantasy komédia o dospievaní, ktorú produkujú Walt Disney Pictures a Pixar Animation Studios a ktorú bude distribuovať Walt Disney Studios Motion Pictures na Disney+. Režíruje ho Domee Shi (vo svojom celovečernom režijnom debute) podľa scenára Shi a Julie Cho. Vo filme účinkujú Rosalie Chiang, Sandra Oh, Ava Morse, Maitreyi Ramakrishnan, Hyein Park, Orion Lee, Wai Ching Ho a James Hong. Je to prvý film spoločnosti Pixar, ktorý režírovala výlučne žena.

 

Keď sa červenám online cz dabing 2022

 

 

Keď sa červenám online cz dabing 2022

 

Uvedenie filmu Keď sa červenám online cz dabing 2022 je naplánované na 11. marca 2022 na Disney+ v krajinách, kde je táto služba dostupná. V krajinách bez streamovacej služby bude uvedený v kinách. Film bol určený na celosvetové uvedenie v kinách. Najlepšie vtipy 100+ best of vtipy.

Dej filmu, ktorý sa odohráva v Toronte v rokoch 2002 až 2003, sa sústreďuje na Meilin „Mei“ Lee, sebavedomú 13-ročnú Číňanku, ktorá sa zmieta medzi tým, ako zostať poslušnou dcérou svojej matky, a chaosom dospievania. Vždy, keď je príliš rozrušená alebo vystresovaná, „vykašle“ sa na obrovskú červenú pandu.

 

Rozprávka Keď sa červenám online cz

 

Rozprávka Keď sa červenám online cz

 

8. mája 2018 bolo oznámené, že Shi. Ktorá v tom istom roku napísala a režírovala krátky film Bao.  Ocenený Oscarom, napíše a zrežíruje v štúdiu celovečerný film. Čím sa stane druhou ženou, ktorá režíruje film Pixaru po Brende Chapman. Podieľala na réžii Brave, a zároveň prvou samostatnou režisérkou celovečerného filmu Pixaru. Keď sa červenám online cz dabing 2022 31. októbra 2017 prvýkrát predložila spoločnosti Pixar návrh filmu. Dňa 26. novembra 2018 Shi potvrdila. Pracuje na filme v štúdiu. Shi tiež uviedla, že film je v počiatočnom štádiu vývoja, pričom na príbehu sa stále pracuje, a že „[je] naozaj nadšená. Sa môže hrať v tomto novom 90-minútovom formáte filmu“. 1. januára 2019 Shi uviedla, že plánuje, aby bol film „zábavný a emocionálny“. 10. decembra 2020 bol oznámený Shiin film s názvom Turning Red (Červená), pričom bol predstavený aj dej. Vtipy pre deti

 

Keď sa červenám online 2022

 

Keď sa červenám online 2022

 

Film sa odohráva v kanadskom Toronte na začiatku roku 2000. Konkrétne v priebehu rokov 2002 alebo 2003, ako naznačujú scény v teaser traileri a na Meinom študentskom preukaze na teaser plagáte. Ako aj potvrdenie produkčného dizajnéra vo februári 2021. Keď sa červenám online cz dabing 2022. Najmenej dve vedľajšie postavy. Ktoré sú viditeľné v traileri, majú cukrovku 1. typu, keďže sú viditeľné glukózové senzory a inzulínové pumpy. Je to po prvýkrát, čo bola cukrovka zobrazená vo filme spoločnosti Disney/Pixar.

 

Rozprávka online 2022

 

Rona Liu bude vo filme pôsobiť ako produkčná dizajnérka po tom. Čo tak predtým robila pre film Bao.“ Liu povedala, že práca na celovečernom filme je pre ňu „splneným snom“. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

Predstavuje Mei Lee, sebavedomú, hlúpučkú trinásťročnú dievčinu. Ktorá sa zmieta medzi tým, ako zostať poslušnou dcérou svojej matky. Chaosom dospievania. A akoby zmeny v jej záujmoch, vzťahoch a tele nestačili, vždy. Keď sa príliš rozruší (čo je pre tínedžerku prakticky VŽDY).“Vykašle“ sa na obrovskú červenú pandu!

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button