Filmy a voľný časONLINE FILMY

Escape room niet úniku 2 online cz dabing

Escape room niet úniku 2 online cz dabing je americký psychologický horor z roku 2021, ktorý režíroval Adam Robitel a napísali ho Will Honley, Maria Melnik, Daniel Tuch a Oren Uziel. V pokračovaní filmu Úniková izba z roku 2019 hrajú Taylor Russell a Logan Miller, ktorí si zopakujú svoje úlohy z prvého filmu, spolu s novými členmi hereckej zostavy Indyou Moore, Hollandom Rodenom, Thomasom Cocquerelom a Carlitom Oliverom.

 

Escape room niet úniku 2 online cz dabing

 

Escape room niet úniku 2 online cz dabing

 

Hra Escape Room: Tournament of Champions vyšla v Austrálii 1. júla 2021 a v Spojených štátoch ju plánuje vydať 16. júla 2021 spoločnosť Sony Pictures Releasing po niekoľkých oneskoreniach dátumu vydania. V niektorých krajinách film zarobil 992 689 dolárov.

Po tom, čo prežili sériu trýznivých smrteľných únikových miestností navrhnutých spoločnosťou Minos Escape Rooms Corporation, sú Zoey a Ben odhodlaní postaviť ju pred súd za osobne svedčiace smrti tých, ktorí ich neprežili. Na svojej ceste konfrontovať Minosa v New Yorku sú nečakane uväznení s niekoľkými ďalšími. Ktorí prežili ďalšie únikové miestnosti. Všetci musia spolupracovať, aby sa dostali cez ďalšiu rukavicu Minosových prepracovanejších a nebezpečnejších únikových miestností. Escape room niet úniku 2 online cz dabing. Ak majú mať nádej, že raz zastavia jej vražedné hry.

 

Escape room niet úniku horor online

 

Escape room niet úniku horor online

Vo februári 2019 bolo ohlásené pokračovanie hry Escape Room, ktorá je v aktívnom vývoji. Adam Robitel sa chystá vrátiť k réžii spolu so scenáristom Bragi F. Schutom a producentom Neal H. Moritzom.

V apríli 2019 Robitel v rozhovore pre Bloody Disgusting uviedol, že jednou z výziev, ktorým výrobný tím čelil pri vývoji, bolo prísť na to, ako navrhnúť nové únikové miestnosti, ktoré by prekonali pôvodný film. Povedal.

 

Escape room niet úniku 2  film cz

 

Escape room niet úniku 2  film cz

 

Robili sme oheň, gravitáciu, ľad, chlad, plyn, takže teraz musíme prekonať samého seba. Sme v krabici. Nemôžem niekoho nakresliť a rozštvrtiť, tak aké sú to vizuálne tikajúce hodiny? Máme niekoľko skutočne skvelých vecí, ktoré vyvíjame a dúfajme, že to diváci budú myslieť tiež, ale je to ťažšie. Pokračoval: „Pri vývoji pokračovania sme po kolená. Skúmame rôzne nápady, ako sa to všetko odohráva.“ Rýchlo a zbesilo 9 cz online dabing alebo titulky.

 

Poslednú scénu prvého filmu, ktorá zobrazovala únikovú miestnosť maskovanú ako unesené lietadlo, zamýšľal naznačiť, že Minos, organizácia stojaca za smrtiacimi únikovými miestnosťami, môže byť mocnejšia, zlovestnejšia a zameraná na sledovanie, než si doteraz myslel. rozbaliť v pokračovaní. Escape room niet úniku 2 online cz.  Povedal: Myslím si, že z toho vyplýva, že Minos je v sieťach moci v našej spoločnosti oveľa rozšírenejší, ako si uvedomujeme. [. . .] Myslím si, že sme v dobe skutočnej paranoje, či už sú to inštitúcie alebo policajný štát. Nikdy sme neboli v dobe takého rozporuplnosti ako kultúra, takže túto myšlienku vždy milujeme. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov. Oficiálny názov filmu Escape Room: Tournament of Champions bol zverejnený na tlačovej konferencii 20. mája 2021.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button