Filmy a voľný časHRY A ZÁBAVA

10 tipov na stavbu nového projektu v Minecrafte

Minecraft ponúka skvelý vstupný bod do sveta architektúry.Zistite čo postaviť v minecrafte bez ohľadu na váš herný režim musia hráči spĺňať rovnaké obmedzenia ako skutočná architektúra. Od využitia priestoru až po estetiku ponúka Minecraft skvelé miesto na preskúmanie harmónie, asymetrie a ďalších zásad architektonického dizajnu.

 

Najlepšie na tom je, že môžete vidieť, ako vaše dizajny ožívajú, skúmať ich zvnútra aj zvonka a robiť zmeny, kdekoľvek chcete. Druhá najlepšia časť je, že presun steny, ktorú postavíte na zlé miesto, vás nebude nič stáť!

 

Keď už ste vytvorili architektonické dielo, prečo ho nevyužiť? Zostavte divadlo, vydajte sa na dobrodružstvo alebo si len zahrajte zombie apokalypsu. Tu je niekoľko návrhov projektu, ktoré vám pomôžu začať:

 

1. Vytvorte si vlastný svet

 

čo postaviť v minecrafte

 

Od ľadových polí až po pusté púšte či sopečné hory? Biomy aké nenájdete nikde na svete? Vytvorte si v minecrafte svoj vlastný virtuálny svet a využie tak svoju kreativitu naplno.
Minecraft výzva: Vytvorte úplne odlišný svet v ktorom bude všetko inak ako na našej planéte no i tak to bude fungovať.

 

 

2. Futuristický skleník

 

Futuristický skleník minecraft

 

Skúste vyskúšať futuristický skleník. Je to dokonalá šanca naučiť sa niekoľko nových technýk farmárčenia a vytvorenia si vlastnej záhradnej utópie. Zamerajte sa na estetiku a automatizáciu vášho skleníka.

 

Výzva k rozmanitosti rastlín: Nájdite jednu z každej rastliny Minecraftu, ktorú môžete zahrnúť do svojej záhrady. Budete musieť venovať pozornosť potrebám každej rastliny osobytne pretože huby, cukrová trstina a pšenica rastú v rôznych prostrediach.

 

3. Divadlo

 

Divadlo minecraft

 

Vytvorenie vlastného divadla Minecraft môže byť veľký alebo malý projekt, aký len chcete, záleží len na vás aký typ divadla postavíte.

 

Výzva Robotické bábkové divadlo: Skúste si stiahnuť ComputerCraftEdu a pomocou bábok pre začiatočníkov pripravte bábkové divadlo. Môžu byť naprogramované tak, aby sa pohybovali po pódiu, mimo neho a po ňom. Ľahko im môžu byť dané čiary. Presvedčenie vašich „aktérov“ o koordinácii a spolupráci bude určite tou najťažšou časťou.

 

4. Dom na strome

 

čo postaviť v minecrafte

 

Nájdite džungľový biom. A stavajte. Je to také ľahké. Všetko čo postaviť v minecrafte. Buďte kreatívni, pokiaľ ide o schody, zábradlie a ďalšie. Váš malý domček na strome sa čoskoro stane dedinou na strome.

 

Téma výzvy Dom na strome: Dajte svojej dedine na strome zmysel. Prečo sa vaši obyvatelia presunuli hore medzi stromy? Možno bola zem zaplavená kvôli globálnemu otepľovaniu alebo sa po zemi potulujú nebezpečné tvory. Navrhnite a postavte si domček na strome, aby ste zvládli každú katastrofu, ktorej čelí váš svet Minecraftu.

 

5. Staroveký chrám

 

 staroveky chram minecraft

Vyberte si starodávny štýl. Myslíte si, že starodávna architektúra potrebuje trochu vylepšiť? Čo môžete urobiť, aby ste vylepšili ich dizajn?

Prehliadka Starovekých chrámov: Vydajte sa na svetové turné a postavte historickú výstavbu chrámov alebo pamätníkov pre rôzne časy a miesta. Nezabudnite zahrnúť chrám z každého kontinentu.

 

6. Podvodný palác

 

čo postaviť v minecrafte

 

Postavte si podvodný palác. Alebo pevnosť. Alebo ponorku. Počkaj. Čo budeme robiť s touto všetkou vodou? Myslím, že je čas zaobstarať si nejaké chobotnice ako domácich miláčikov.

Výzva Podvodný palác: Predstavte si, že VIP príde navštíviť váš podvodný palác. Čo by potreboval, aby sa vo vašom podvodnom paláci cítili pohodlne? Postavte si vo svojom podvodnom paláci všetko, čo by ste potrebovali.

 

7. Minecraft Museum

 

čo postaviť v minecrafte

 

Vytvorte si múzeum Minecraftu. Naplňte ho vlastnými umeleckými dielami alebo artefaktmi zo sveta Minecraftu. Skúste si urobiť prehliadku múzea.

 

8. Minecraft hrad čo postaviť v minecrafte

 

Minecraft hrad

 

Hrady a zámky majú toľko tvarov a veľkostí. Jedným zo skvelých spôsobov, ako zvoliť tému, je nechať bloky viesť sa pri vašom výbere. Prezrite si kreatívny inventár a vyskúšajte všetky úžasné možnosti. Myslíš si, čo si myslím ja? Je čas urobiť hrad z piesku!

 

Výzva obrany hradu: Zahrňte do svojho hradu nejaké pasce a obranu. Po dokončení pozvite niekoľkých priateľov, aby sa pokúsili zaútočiť na hrad alebo rozmiestniť davy za hradbami a brániť hrad zvnútra.

 

9. Slávna budova čo postaviť v minecrafte

 

Slávna budova minecraft

Skúste si postaviť svoju vlastnú verziu Eiffelovej veže. Alebo začnite vyhľadávaním obrázkov slávnych budov. Nájdite svoju inšpiráciu a oživte ju v Minecrafte. Minecraft skin zadarmo – FUNGUJE TO všetko zadarmo. 

 

Slávna budova Challenge: Postavte si svoj slávny dizajn veže pre svoje mesto. Vaša veža ešte nemusí byť slávna, takže premýšľajte o spôsoboch, ako z nej urobiť najslávnejšiu vežu na svete. Aký nezabudnuteľný dizajn spôsobí, že sa váš pamätník veže zapíše do histórie ako jedna z najslávnejších budov vôbec!

 

10. Horska dráha čo postaviť v minecrafte

 

čo postaviť v minecrafte

Stavba vlastnej horskej dráhy Minecraft je zábavná a ľahká aktivita. Budete musieť vedieť niečo o tom, ako fungujú redstone a koľajnice. Uistite sa, že vaša dráha má super tému, skvelé výhľady a strašidelný poklesok alebo dva. Darček pre brata 16 tipov na darček.

 

Výzva do zábavného parku: Zábavné parky sú super zábava! Vyberte si tému pre svoj zábavný park. Čím šialenejšie a neobvyklejšie, tým lepšie. Iguana Land, vesmírna loď Cruiser Land a Rock-n-Roll Land by boli úžasné zábavné parky. Začnite svojou horskou dráhou, pridajte nejaké ústupky, závodnú dráhu pre člny a kurz parkúru a máte vlastný zábavný park.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button