Filmy a voľný časONLINE FILMY

Sanitka online cz dabing alebo titulky 2022

Sanitka online cz dabing alebo titulky 2022 je pripravovaný americký akčný triler, ktorý režíruje a produkuje Michael Bay. Film vznikol v koprodukcii spoločností New Republic Pictures, Endeavor Content, Project X Entertainment a Bay Films a je založený na rovnomennom dánskom filme Lauritsa Munch-Petersena a Larsa Andreasa Pedersena z roku 2005.

 

Sanitka online cz dabing alebo titulky 2022

 

Sanitka online cz dabing alebo titulky 2022

 

Vo filme účinkujú Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II a Eiza González a sledujeme v ňom dvoch adoptívnych súrodencov, ktorí sa stali bankovými lupičmi a ukradli sanitku obsadenú záchranárom a policajtom v kritickom stave. Sanitka online cz dabing alebo titulky 2022. 

Projekt bol prvýkrát ohlásený v auguste 2015, pričom k réžii bol pripojený Phillip Noyce. V roku 2017 ho nahradili Navot Papushado a Aharon Keshales, ktorých napokon v roku 2020 nahradil Bay. Hlavné fotografovanie sa začalo v januári 2021 v Los Angeles s kameramanom Robertom De Angelisom a skončilo sa v marci toho roku. Počas postprodukcie skomponoval hudobnú zložku Lorne Balfe. Uvedenie filmu do kín je naplánované spoločnosťou Universal Pictures na 8. apríla 2022.

 

Online film Sanitka 2022 cz

 

Online film Sanitka 2022 cz

 

William Sharp je vojnový veterán, ktorý zúfalo potrebuje 231 000 dolárov na operáciu svojej manželky. Osloví Dannyho, svojho adoptívneho brata a celoživotného zločinca, ktorý ho prehovorí, aby sa zúčastnil na bankovej lúpeži za 32 miliónov dolárov. Sanitka online cz dabing alebo titulky 2022. Lúpež sa zvrtne, keď zastrelia policajta losangeleskej polície. Dvojica je čoskoro na úteku v sanitke so záchranárom a umierajúcim policajtom ako rukojemníkmi.

 

Nové filmy online 

 

 

 

Ambulancia je americký remake rovnomenného dánskeho filmu z roku 2005. Film bol ohlásený 28. augusta 2015, pričom k réžii bol priradený Phillip Noyce podľa scenára Chrisa Fedaka. O dva roky neskôr sa objavila správa, že Noyce projekt opustil a nahradila ho režisérska dvojica Navot Papushado a Aharon Keshales. Film sa však nikdy nedostal do výroby. Dňa 11. novembra 2020 bol za nového režiséra ohlásený Michael Bay a film bol označovaný za „projekt zameraný na postavy“, ktorý využije prvky z filmov Speed (1994) a Bad Boys (1995), pričom sa odkloní od Bayovej normálnosti „štandardných výbuchov“.

 

Film Sanitka zadarmo

 

Film Sanitka zadarmo

 

Film financovala spoločnosť Endeavor Content a produkovali ho New Republic Pictures a Project X. K hereckému obsadeniu sa pridali Jake Gyllenhaal a Dylan O’Brien v úlohách dvoch bratov, ktorí ukradnú obsadenú sanitku, pričom Eiza González je v rokovaní o úlohe záchranárky. 11. decembra 2020 spoločnosť Universal Pictures potvrdila, že bude film distribuovať, a oznámila, že O’Brien odišiel z filmu kvôli konfliktom v rozvrhu; Yahya Abdul-Mateen II bol obsadený ako jeho náhrada, keď sa mu podarilo zaradiť film do svojho rozvrhu po odklade produkcie superhrdinského filmu Aquaman a stratené kráľovstvo (2022).

O tri dni neskôr bola potvrdená účasť Gonzáleza v hlavnej úlohe. K hereckému obsadeniu sa v januári 2021 pridali Garret Dillahunt, A Martinez, Keir O’Donnell a Moses Ingram; vo februári Wale Folarin, Cedric Sanders, Jackson White, Colin Woodell, Olivia Stambouliah, Jesse Garcia, Victor Gojcaj a Remi Adeleke; a v máji Devan Chandler Long. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Herci vo filme Sanitka 2022

 

Ambulancia sa začala nakrúcaSanitka online cz dabing alebo titulky 2022. V Los Angeles 11. januára 2021, pričom González bola spozorovaná, ako sa rozpráva so záchranárom, aby získala viac informácií o svojej úlohe a dodržiavala bezpečnostné protokoly spôsobené.

3. februára bola González spozorovaná, ako diskutuje v centre Los Angeles s Bayom na natáčaní. Koncom mesiaca Bay na Instagrame zdieľal výbušný kúsok so sanitkou, v ktorom bol videný na kamerovom vozíku; tento kúsok kritizoval /Film za ohrozenie niekoľkých členov štábu. V marci bol Gyllenhaal videný, ako rýchlo strieľa z pištole a je zapojený do sekvencie naháňačky s vrtuľníkom. Po troch mesiacoch natáčania. Stambouliah potvrdil, že hlavné natáčanie sa skončilo 18. marca 2021. Top 10 najkrajších plemien psov na svete.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button