Filmy a voľný časONLINE FILMY

SpongeBob Hubka na úteku film online cz zdarma

SpongeBob : Hubka na úteku . SpongeBob Hubka na úteku film online cz zdarma. The SpongeBob Movie: Sponge on the Run je americký americký hraný . Počítačovo animovaný dobrodružný komediálny film z roku 2020 založený na animovanom televíznom seriáli SpongeBob SquarePants.

 

Pozeraj online

 

SpongeBob Hubka na úteku

 

Režírovaný a napísaný sériovým vývojárom a bývalým spisovateľom seriálu Timom Hillom. Ktorý sa na scenári podieľal s Jonathanom Aibelom a Glennom Bergerom je to prvý film z tejto série. Ktorý je plne animovaný skôr v štylizovanom CGI, než v tradičnom 2D animácia. Pravidelné hlasové obsadenie seriálu sa opakuje s príslušnými úlohami zo seriálu aj z predchádzajúcich filmov. SpongeBob Hubka na úteku film online cz zdarma. Dej sleduje dej, ako sa SpongeBob stretol s Slimákom Garym, a SpongeBobovo pátranie po záchrane po jeho únose. Je to tretí divadelný film založený na sérii, ktorý nasledoval po prvom v roku 2004 a druhom v roku 2015. Film je venovaný tvorcovi Stephenovi Hillenburgovi, ktorý zomrel v roku 2018, a bol tiež výkonným producentom projektu.

 

SpongeBob Hubka na úteku film online cz zdarma 

 

SpongeBob Hubka na úteku film online cz

 

Film produkovali spoločnosti Paramount Animation, Nickelodeon Movies a United Plankton Pictures, pričom animáciu poskytla spoločnosť Mikros Image. Plány, ktoré pôvodne mali byť predstavené po celom svete v divadle Paramount Pictures, sa zmenili kvôli pandémii COVID-19. Filmy pre deti – 10 najlepších filmov pre deti. Film bol divadelne uvedený v Kanade 14. augusta 2020, digitálne na serveri Netflix na iných územiach 5. novembra 2020. Bol uvedený ako prémiová ponuka videa na požiadanie a krstný titul Paramount + v Spojených štátoch amerických 4. marca, 2021. Sponge on the Run dostal od kritikov všeobecne pozitívne recenzie s chválou za animáciu a vernosť sérii.

 

V Bikini Bottom Plankton pracuje na novom pláne ukradnutia formuly Krabby Patty, zatiaľ čo Karen tvrdí, že za všetky jeho predchádzajúce neúspechy je zodpovedný SpongeBob, a nie pán Krabs. Tú istú noc sa Plankton vkradne do Krustyho Kraba a naskenuje Krabby Patty. Aby vzorec vytlačil, ale SpongeBob nechtiac spôsobí, že Plankton spadne do fritézy a stratí vzorec.  Zatiaľ čo druhý zháňa svoje kľúče. To vedie Plankton k pochopeniu, že Karen mala vo svojich podozreniach pravdu.

 

SpongeBob : Hubka na úteku  celý film 2021

 

celý film cz dabing 2021 spongebob

 

Medzitým v Atlantic City sebecký vládca kráľ Poseidon práve spotreboval všetok sliz zo svojho najnovšieho morského slimáka. Ktorý je nevyhnutný na jeho omladenie. Keďže morské slimáky sú už takmer vyhynuté, Poseidon vyhlasuje získanie nového slimáka. Plankton sa o tom dozvie a unesie SpongeBobovho slimáka Garyho, aby ho SpongeBob šiel nájsť a nezasahoval tak do jeho plánov. Nasledujúce ráno sa SpongeBob od Patricka dozvie, že Gary bol prevezený do Atlantic City. Plankton však ponúka Otta, robota. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.  Ktorý postavila Sandy, aby ich vzal do mesta a už sa nikdy nevrátil. Bez toho, aby SpongeBob varil Krabby Patties, rozzúrení zákazníci Krusty Krab rozbili reštauráciu napriek úsiliu pána Krabsa a Squidwarda zastaviť ich. Otto vezme SpongeBoba a Patricka do starého westernového mesta, kde sa stretnú s duchom bublajúceho menom Sage.

 

 

Sage prezradí, že sú vo sne a musí pokračovať v hľadaní zvláštnej misie. Daruje im „Challenge Coin“, ktorá ich prenesie do krčmy, v ktorej prenasledujú strašidelní zombie piráti. Po malom hudobnom čísle so Snoopom Doggom SpongeBob a Patrick zistia, že duše pirátov sú uväznené zlým duchom známym ako „El Diablo“ a ich úlohou je oslobodiť ich. El Diablo chytí duo do svojej kancelárie, ale náhodne ho rozpadnú so slnečným žiarením odhalením niektorých okenných závesov. Duše pirátov sú oslobodené a SpongeBob a Patrick pokračujú v ceste, až kým ich Otto nezobudí, čím odhalia, že všetko bol sen.

 

SpongeBob Hubka na úteku film online cz zdarma 2021

 

online cz dabing

 

SpongeBob, ktorý je teraz v sprievode Sage, zistí, že Poseidon používa Garyho sliz, aby zostal mladý, a hneď ako mu dôjde, nechá ho zotročiť zvyškom svojich predchádzajúcich sušených slimákov. Po príchode do Atlantic City Sage varuje dvojicu, aby sa nerozptyľovali atrakciami mesta, ktoré ignorujú. SpongeBob Hubka na úteku film online cz zdarma. Po noci plnej zábavy SpongeBob a Patrick zistia, že stratili „Challenge Coin“, ktorá im umožňovala statočnosť, ale stále siahajú do Poseidonovho paláca. Keď sa pokúsia vziať Garyho späť domov do Bikini Bottom, obaja sú zatknutí a uväznení. Späť v dolných bikinách Plankton dorazí ku Krusty Krabovi a depresívny pán Krabs mu dá recept, pretože bez SpongeBoba nič nie je rovnaké. Keď však bol pán Krabs taký rozrušený, Plankton sa cítil neuveriteľne vinný za to, čo urobil. Po zistení, že SpongeBob a Patrick budú popravení na luxusnej šou v Poseidonovom paláci, sa pán Krabs, Squidward, Sandy a vykúpený Plankton rozhodnú ich nájsť a zachrániť.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button