Filmy a voľný časONLINE FILMY

Doctor Strange V mnohovesmíre šialenstva online cz

Doctor Strange V mnohovesmíre šialenstva online cz. Hlavné nakrúcanie sa začalo v novembri 2020 v Londýne pod pracovným názvom Stellar Vortex, pričom kameramanom bol John Mathieson. Mathieson film nakrúcal kamerami Panavision DXL2 IMAX. Nakrúcanie bolo odložené z pôvodného termínu začiatku v máji 2020 kvôli. Olsenová začala nakrúcať svoje scény 25. novembra,pričom natáčala back-to-back s WandaVision, a považovala za zvláštny prechod zo seriálu späť k účinkovaniu vo filme MCU. Začiatkom decembra prebiehalo nakrúcanie v Longcross Studios v Longcrosse v Surrey.

 

Doctor Strange V mnohovesmíre šialenstva online cz

 

Doctor Strange V mnohovesmíre šialenstva online cz

 

McAdamsová sa čoskoro prihlásila do úlohy Palmerovej, krátko predtým. Ako Feige 10. decembra oficiálne potvrdil jej účasť spolu s Ejioforom, Wongom a Gomezovou. Prezradil tiež, že Gomez bude stvárňovať Americu Chavez.Palmer povedal. Marvel Studios sa snažili túto postavu začleniť do MCU už dlhší čas,vrátane skorých plánov zahrnúť ju do filmu Spider-Man: Bez cesty domov a vedeli. Multiverse of Madness bude dobrým miestom na jej predstavenie, keďže jej schopnosti súvisia s multiversom. Chavezov spolutvorca Joe Casey nedostal za účinkovanie postavy vo filme zaplatené po tom. Odmietol ponuku na kompenzáciu od Marvel Comics, ktorú označil za „almužnu“. Cumberbatch v tom čase už začal nakrúcať svoje scény po dokončení práce na filme No Way Home.

 

Doctor Strange 2022 online cz

 

Doctor Strange 2022 online cz

 

Olsen natáčal tri týždne, než sa ku koncu decembra zvýšili obmedzenia a od 6. januára 2021 bola v Anglicku ohlásená ďalšia výluka. Doctor Strange V mnohovesmíre šialenstva online cz povedala, že natáčanie bolo pozastavené v Spojenom kráľovstve. Natáčanie sa obnovilo v polovici marca, keď Cumberbatch povedal, že sú v polovici produkcie. Ejiofor začal v tom čase natáčať svoje scény v Londýne. 25. marca sa natáčalo na parkovisku Broomfield Hill v Richmond Parku.

 

V apríli sa niekoľko týždňov natáčalo v kostole Freemasons Church v centre Londýna. 15. apríla Feige povedal, že sú v poslednom týždni natáčania. Pričom od tohto dňa do 17. apríla sa natáčalo na Burrow Hill Cider Farm v Somersete. Jett Klyne a Julian Hilliard, ktorí vo WandaVision stvárnili Maximoffových synov Tommyho, respektíve Billyho. Boli údajne na natáčaní na farme a potvrdili, že sa objavia v apríli 2022.Pri obnovení natáčania začiatkom roka 2021 produkcia neutrpela žiadne. Hoci Cumberbatch musel natáčanie dočasne prerušiť po tom, čo bol v úzkom kontakte s členom produkcie. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Nový Avengers 2022 

 

Nový Avengers 2022

 

Mnohí herci vrátane Olsena,Cumberbatcha a Wonga boli nadšení, že môžu pracovať s Raimim. režisér mohol vo filme použiť svoje obľúbené kamerové techniky,ako napríklad používanie kamery a perspektívy na vytvorenie pocitu úzkosti u divákov, a podporoval improvizáciu.

Doctor Strange V mnohovesmíre šialenstva online cz. Cumberbatch povedal, že na filme spolupracoval viac ako na svojich predchádzajúcich vystúpeniach v MCU, pri ktorých mal pocit, že je „len na ceste.“Olsen dodal, že sa snažili o „hororovú atmosféru“. Pričom film opísal ako „bláznivý“ a prirovnal ho k Raimiho filmom Evil Dead s aspektmi hororového žánru, ako je „neustály strach“. Mala pocit, že to bude „viac ako nablýskaný Indiana Jones“ a bude temnejší ako tieto filmy, a dodala. Raimi sa snažil urobiť „najstrašidelnejší film Marvelu“. Doctor Strange V mnohovesmíre šialenstva online cz Vedúci scenára Joe Beckett povedal, že to bude temné,Wong označil scenár za „praskajúci“ a Waldron opísal Multiverse of Madness ako Raimiho návrat k „veľkým superhrdinským filmom“ s každým aspektom filmu Sama Raimiho.

 

Film Doctor Strange V mnohovesmíre šialenstva 

 

Film Doctor Strange V mnohovesmíre šialenstva 

 

Skladateľ Doctora Strangea Michael Giacchino sa mal vrátiť k pokračovaniu do októbra 2019, keď bol Derrickson určený za režiséra. Po tom, ako Raimi prevzal réžiu, bol ako skladateľ najatý Danny Elfman; Elfman predtým spolupracoval s Raimim na filmoch Darkman (1990). Jednoduchý plán (1998), Spider-Man (2002), Spider-Man 2 (2004) a Oz the Great and Powerful (2013). Elfman sa vyjadril, že sa bude odvolávať na Giacchinovu tému Doctora Strangea podobne, ako keď pri práci na Avengers (2012) použil tému Alana Silvestriho z filmu The Avengers: Vo februári 2021 začal Elfman pracovať na hudbe. Mala sa použiť počas natáčania, ale na skutočnej hudbe k pokračovaniu začne pracovať až o niekoľko mesiacov. V januári 2022 Elfman prezradil, že na dokončení hudby, ktorá zahŕňala aj dirigovanie orchestra, pracuje so svojím častým spolupracovníkom Stevom Bartekom na diaľku cez Zoom. Severan online cz dabing alebo titulky 2022.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button