Filmy a voľný časONLINE FILMY

Láska na špičkách online cz dabing alebo titulky

Láska na špičkách online cz dabing alebo titulky, Nelson Moss stretáva Saru Deeverovú, ženu, ktorá sa veľmi líši od všetkých, s ktorými sa doteraz stretol. Jeho neznalosť vedie k tomu, že neuspeje pri skúške na vodičský preukaz. Očarí ho a neustále ho žiada, aby s ňou strávil mesiac pod prísľubom.

 

Láska na špičkách online cz dabing alebo titulky

 

Láska na špičkách online cz dabing alebo titulky

 

Zmení jeho život k lepšiemu. V prvú novembrovú noc, po tom, čo Nelsona v ten istý deň vyhodia z práce a dajú mu kopačky, sa s ním vyspí a na druhý deň príde Chaz, Sárin blízky priateľ, ktorý o Nelsonovi hovorí ako o Sárinom „novembri“. Láska na špičkách online cz dabing alebo titulky. Účesy pre riedke vlasy.

 

Počas celého novembra títo dvaja spolu prežívajú šťastné chvíle a zamilujú sa do seba. Nelson skúma svoj život a minulosť a spriatelí sa s desaťročným dieťaťom bez otca menom Abner. Nakoniec si uvedomí, že je do Sary zamilovaný, a požiada ju o ruku. Vyjde najavo, že Sara má nevyliečiteľnú rakovinu, non-Hodgkinov lymfóm. Keďže nemôže zniesť, že Nelson zažije jej smrť, požiada ho, aby odišiel.

 

Český film 2021 Láska na špičkách online

 

Český film 2021 Láska na špičkách online

 

Sara povie Chazovi, že ju Nelson požiadal o ruku. Chaz povie, že to nebolo prvýkrát, čo ho muž požiadal o ruku, čím naznačuje, že Sara mala predtým množstvo „mesiacov“. Český film 2021 Láska na špičkách online. Sara to potvrdí, ale tvrdí, že to bolo prvýkrát, čo chcela povedať áno. Rozhodne sa, že vo vzťahu nebude pokračovať, aby Nelsona ochránila pred zranením. Nelson jej vyhovie, ale potom zinscenuje nečakaný návrat počas sviatku Dňa vďakyvzdania a dá jej darčeky, ktoré jej pripomínajú ich šťastné časy.

 

Romantická komédia online

 

Romantická komédia online

 

Zostanú spolu ešte jeden deň; po stenách jej bytu rozvešia novembrové kalendáre s tým, že pre nich to vždy môže byť november. Milujú sa, ale na druhý deň ráno Nelson zistí, že Sara je oblečená. Požiada ho, aby odišiel, a on vidí, že dala dole kalendáre. Romantická komédia online. Sara vybehne z bytu a Nelson ju naháňa po ulici, až sa napokon zastaví pri lávke pre peších pri vchode do parku. Tam Sara požiada Nelsona, aby ju nechal ísť, aby mal na ňu vždy šťastné spomienky, a vysvetlí mu, že takto si ju musí pamätať. Vráti sa domov k svojej rodine (ktorej sa vyhýbala) a bude čeliť svojim posledným dňom.

 

Láska na špičkách

 

Láska na špičkách

 

Sara potom zaviaže Nelsonovi oči, odvedie ho do parku a dá mu posledný bozk. Nelson si zloží pásku z očí a vidí, že je sám v parku, kam so Sárou chodili na jedno zo svojich prvých rande. Oči sa mu naplnia slzami. Láska na špičkách. Ako sa zbaviť myší v dome a byte – typy a triky.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button