Filmy a voľný časONLINE FILMY

Večierok online cz dabing alebo titulky film 2021

Večierok online cz dabing alebo titulky  je český film, ktorý v žánri komédie režíroval Ravi Babu a ktorý predstavuje vyhlásenie o firemnom prostredí, ktoré formuje svet IT v novom tisícročí. Hlavné úlohy si zahrali Allari Naresh, Shashank, Ravi Babu a Madhu Sharma. Dej filmu je silne inšpirovaný hollywoodskym filmom Víkend u Bernieho.

 

Večierok online cz dabing alebo titulky

 

Večierok online cz dabing alebo titulky

 

Príbeh je o dvoch kamošoch z vysokej školy Nani (Allari Naresh) a Bujji (Shashank), ktorí sa dostanú do problémov s miestnym donom (Surya) a musia mu zaplatiť rupiu rupií, aby sa dostali zo situácie. Softvérová spoločnosť (s názvom Underware Hardware and Software Company!) Pod vedením doktora Rajendru Prasada (Brahmanandam) medzitým čelí nepriateľskému ovládnutiu inou firmou. Rajendra Prasad musel včas postaviť najrýchlejší superpočítač na svete, aby zastavil jeho prevzatie.

 

Večierok online 2021 cz

 

Večierok online 2021 cz

 

Konkurenčná firma však jeho vynález sabotovala. Rajendra Prasad nemal inú možnosť, ako predať svoju spoločnosť svojmu rivalovi, ale rozhodol sa, že to neurobí a preskúma ďalšie možnosti. Medzitým sa Nani a Bujji červí do spoločnosti Rajendry Prasada a sľubujú mu, že mu dajú technológiu pre hovoriaci počítač (s názvom Bujji Babu 007), ktorá mu prinesie toľko potrebné milióny. Rajendra Prasad je však v ich spoločnosti zavraždený. V strachu, že na ne ukážu prsty, skryjú jeho telo. Podobný vzhľad zaujíma miesto Rajendra Prasada a snaží sa spoločnosť predať čo najrýchlejšie, aby získal záujem o 20 miliónov ₹. Dcéra Rajendry Prasadovej Madhu (Madhu Sharma) sa medzitým zamiluje do Nani. Nasleduje séria anekdot, ktoré vedú k odhaleniu tajomstva vraha pôvodného Rajendra Prasada a bránia konkurenčnej spoločnosti Wonderware prevziať Underware, čím sa držia priania pôvodného Rajendra Prasada.

 

Večierok online cz 

 

Večierok online cz 

 

Dej sa pohybuje so zaujímavými odkazmi na svet počítačov s názvami prevzatými z terminológie používanej geekmi v kampusoch IT. Ako napríklad Microchip a Potato chip sú kódové názvy. Mastné vlasy : 5 domácich liekov. Ktoré používajú dvaja zamestnanci (Ravi Prakash a jeho asistent) na sabotáž práce spoločnosť riadená Rajendrom Prasadom. Úlohu profesionálneho vraha hrá Ravi Babu, ktorý zabíja iba ľudí, nie zvieratá.

 

Český film 2021 online

 

Český film 2021 online

 

Ale pre jeho smolu, nakoniec zabije zvieratá, omylom, zakaždým, keď sa pokúsi niekoho zabiť a zlomí sa mu srdce. Bože ty si hajzel online cz dabing alebo titulky. Veľa firemnej špionáže, sabotáže, komédie a romantiky so šťastným koncom – to je príbeh „Party“.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button