Filmy a voľný časONLINE FILMY

Na palubu online cz dabing alebo titulky

NA PALUBU online cz dabing alebo titulky . (francúzsky: À L’abordage) je francúzsky komediálny film z roku 2020, ktorý režíroval Guillaume Brac. Bol vybraný na uvedenie v sekcii Panoráma na 70. medzinárodnom filmovom festivale v Berlíne.

 

NA PALUBU online cz dabing

 

NA PALUBU online cz dabing

 

Nepravdepodobné podivné trio puto počas improvizovanej cesty na francúzsky vidiek na bláznivú romantickú misiu.NA PALUBU online cz dabing.Riaditeľ Guillaume Brac. Spisovatelia Guillaume Brac (scenár) Catherine Paillé (scenár).  Hviezdy Eric NantchouangSalif CisséÉdouard Sulpice.

 

NA PALUBU film

 

NA PALUBU film

 

Na Islande, po tom, čo subglaciálna sopka Katla neustále vybuchla celý rok, Gríma stále hľadá svoju nezvestnú sestru, ktorá zmizla v deň, keď začala erupcia. Pretože jej nádej na nájdenie jej tela sa rozplýva, obyvatelia okolia začínajú navštevovať neočakávané hostí. Pod ľadovcom sa môže skrývať niečo, čo by nikto nikdy nemohol predvídať. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Z pod ľadovca Dátum vysielania: 17. júna 2021. O rok neskôr pozostalí naďalej zápasia s dopadmi prírodnej katastrofy. Na palubu online. Náhly výskyt ženy, ktorá bola na ľadovci popolená v popole, komunitu ďalej znepokojuje. Ása.Gríma vyruší nečakaný návštevník. Medzitým Gunhild a Darri podniknú kroky, keď Katla hrozí novou skazou.

 

NA PALUBU 2021 komedia

 

NA PALUBU 2021 komedia cz

 

Matka. Dátum vysielania: 17. júna 2021. Gríma zápasí s ťažkosťami prežitia vo Víku í Mýrdal, keď Darri skúma jeho nálezy. Gunhild medzitým stojí pred novým členom komunity. Toto nie je On. Dátum vysielania: 17. júna 2021. Narušená Gríma prenasleduje pravdu späť do tábora, keď sa Darri vracia k Víkovi. Medzitým Þór zápasí s nerozhodnosťou. Na palubu online. Severné vetry. Dátum vysielania: 17. júna 2021. Na povrch vyplávajú nové tajomstvá, ktoré vyvolávajú ďalšie pochybnosti. Medzitým sa na obzore varí búrka s popolom, ktorá ohrozuje slabú existenciu preživších.

 

Gríma. Dátum vysielania: 17. júna 2021. Gríma sa snaží o zmysel svojho objavu, pretože Gísli zvláda nečakaný nový vývoj. Najlepšie Komédie Top 10 komediálnych filmov. Zatiaľ Rakel zvažuje alternatívnu možnosť. 7. Skala Dátum vysielania: 17. júna 2021. Rakel sa pri prehliadke miesta incidentu s Grímou rozčúli. Neskôr Darri vyšetruje štrbinu pri hľadaní nových dôkazov. 8. Ja som Ty Dátum vysielania: 17. júna 2021. Pozostalí sa snažia identifikovať pravdu, keď paranoja presakuje do komunity.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button