Filmy a voľný časONLINE FILMY

Dračia krajina online cz dabing alebo titulky

Dračia krajina online cz dabing je nemecký 3D počítačovo animovaný fantasy film z roku 2020 podľa rovnomenného románu Cornelie Funkeovej. Film mal byť uvedený do kín 6. augusta 2020. Uvedenie filmu odložené na 1. októbra 2020.

 

Dračia krajina online cz dabing

 

Dračia krajina online cz dabing

 

Firedrake je mladý strieborný drak, ktorý má už dosť toho, že sa neustále musí skrývať v zalesnenom údolí. Chce starším generáciám drakov ukázať, že je skutočný drak. Keď sa ľudia chystajú zničiť posledné útočisko jeho rodiny, Firedrake sa tajne vydá na dobrodružnú cestu s lesným koláčikom Sorrelom. Chce nájsť „Nebeský okraj“, tajomné útočisko drakov. Na svojej ceste sa Firedrake a Sorrel stretnú s Benom, sirotou a túlavým, ktorý o sebe tvrdí, že je dračím jazdcom. Kým sa Ben a Firedrake rýchlo skamarátia, Sorrel je stále nedôverčivejšia a snaží sa zo všetkých síl zbaviť siroty pri každej príležitosti. Nepravdepodobná trojica sa však musí naučiť ťahať za jeden povraz, pretože ich loví Nettlebrand, zlé, dračie monštrum, ktoré stvoril alchymista s cieľom vystopovať a zničiť každého draka na Zemi.

 

Dračia krajina animovaná rozprávka

 

Dračia krajina animovaná rozprávka

 Nemecké štúdio VFX RISE spoluprodukovalo film a poskytlo animáciu. Film je nemecko-belgickou koprodukciou. Animácie boli vytvorené v štúdiách Rise FX South a Cyborn Studios. Výrobné práce prebiehali v Berlíne, Mníchove a Antverpách. Účesy pre riedke vlasy.

 

V máji 2018 boli oznámené kastingy Felicity Jones. Patrick Stewart. Freddie Highmore, Thomas Brodie-Sangster, Nonso Anozie, Meera Syal a Sanjeev Bhaskar.

Dračia krajina online film

 

Dračia krajina online film

Nenechajte sa mýliť s franšízou Dreamworks How to Train Your Dragon. Tu je primerane zábavná nemecká rodinná animácia podľa bestselleru detskej autorky Cornelie Funkeovej z roku 1997. Je to skvelo vyzerajúci film, energicky vyjadrený v angličtine A-tímom britských hercov, ale vážne sklamaný vzrušujúcim rozprávaním. Malé deti sa však môžu spájať s environmentálnym posolstvom. Kedysi draci a ľudia žili v harmónii, kým ľudia nelovili drakov blízko vyhynutia. Teraz draci žijú ukrytí hlboko v dažďovom pralese, ale odlesňovanie ich starého nepriateľa stále viac zbližuje. Rýchlo a zbesilo 9 cz online. 

 

Rozprávka pre deti

 

Rozprávka pre deti online cz

 

Medzi drakmi je mladý Firedrake (vyjadrený Thomasom Brodie-Sangsterom), ktorý má trápny problém: nemôže dýchať oheň. Kedykoľvek sa o to pokúsi, vychádzajú len malé prdy dymu. Aby dokázal svoju hodnotu, vydáva sa hľadať mýtickú utópiu do Himalájí, na miesto, kde údajne žijú draci v mieri a bezpečí. 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button