Filmy a voľný časZOZNAMY FILMOV

Najlepšie paródie Top 5 filmových paródii

Najlepšie paródie Top 5 filmových paródii .Filmové paródie ktoré by mal vidieť každý milovník tohto žánru . Parody filmy zoznam paródií .

5. Toto je Sparta!

Toto je Sparta! Filmové paródie

Bitka začína! Hrdinský Leonidas, ktorého jedinou zbraňou sú kožené spodky, vedie oddiel trinástich bojovníkov, aby bránil Spartu pred inváziou Peržanov, medzi ktorými nechýba Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Táto bláznivá paródia vás rozosmeje až k slzám.

Príbeh hrdinského Leonidasa a troch stoviek udatných Sparťanov, ktorí do posledného muža padli, aby zabránili invázii armády Peržanov na čele s kráľom Xerxovi, sa dočkala bláznivej paródie.

Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov

Namiesto Gerarda Butlera sa do čela oddielu trinástich bojovníkov (áno, čítate dobre) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a radu ich nepriateľov rozšíri Ghost Rider so Shrekom, Rocky Balboa, Transformers či hrbatuo Paris Hilton. Objavia sa aj ďalšie slávne celebrity, ale ani tie táto bláznivá komédia, ktorej režisérmi sú Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijako nešetrí.

4. Päťdesiat odtieňov čiernej

Filmové paródie

Päťdesiat odtieňov čiernej Filmové paródie


Držte si nohavičky aj bránica, prichádza dráždivá a na päťdesiat spôsobov šťavnatá paródia „Päťdesiat odtieňov čiernej“. Rovnako ako šedé bestsellery prináša niektoré šokujúce odhalenie a hneď tým prvým je, že erotický hit a drzá potmehútska komédia idú nehorázne dobre dohromady! Emotívne vypätá a desne vážna komédia si poriadny humor a priamu zábavou jednoducho zaslúži. Najlepšie paródie .

Cieľom preto tentoraz nebudú erotogénne zóny a odvážne predstavy, ale predovšetkým centrá smiechu. Čo keby bol Christian skôr Black než Grey, prachy získal dosť pochybným spôsobom a v posteli by bol úplne márny ?

3. Sajrajt sága

Filmové paródie

Sajrajt sága Filmové paródie


Zahryznite sa do neskutočne smiešnej paródie TUPÍRI v predĺženej verzii, ktorá servíruje ešte väčšiu porciu nehanebného humoru a krvavo dobrej zábavy!Najlepšie paródie .

Zakríknutá Becca práve začala študovať na strednej škole a už o ňu usilujú dvaja nadprirodzení nápadníci: náladový upír a nesmierne zarastený vlkolak. Geniálni autori filmu Scary Movie uvádzajú komédiu, u ktorej sa ani chvíľu neubránite smiechu! V jednej z vedľajších rolí sa predstavuje Ken Jeong (štvorici po opici).

2. Bláznivá strela

Filmové paródie

Bláznivá strela


Niekto nezažije nič dobrodružného,ani ​​keby sa rozkrájali. A niekomu stačí vyjsť na ulicu a ocitne sa v samom centre tých najbláznivejších situácií, aké si vieme predstaviť. Poručík Los Angelskej polície Frank Drebin patrí k tým druhým.Filmové paródie.

Top 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti

Musíme však po pravde povedať, že Frank nedostáva nič zadarmo, že na celom tom zmätku, ktorý vždy a všade jeho osobu sprevádza, tvrdo a systematicky pracuje. A pretože šťastie, ako je známe, praje pripraveným, býva to ostatné už len logickým vyústením deja. Ako napríklad teraz, kedy má do Los Angeles zavítať sama britská kráľovná Alžbeta a oddiel, ktorého je Frank členom, je poverený jej ochranou …

1. Par nenormálnych aktivit Filmové paródie

par nenormálních aktivit


Keď sa konečne Malcolm rozhodne zavesiť staromládenectví na klinec a dovolí svojej priateľke, aby sa k nemu nasťahovala, netuší, kto přivandruje s ňou. Po pár podivných udalostiach sa Malcolm s Keisha rozhodnú podivné aktivity natočiť a zistí, že Keisha posadol šialený duch. Najlepšie paródie .

Malcolm povolá na pomoc kňaza, aby ducha z Keisha vyhnal a zachránil tak ich vzťah a predovšetkým Malcolmov sexuálny život …

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button