Filmy a voľný časONLINE FILMY

Krudovci 2 nový vek online cz dabing alebo titulky

Krudovci 2 nový vek online cz dabing je americký počítačovo animovaný dobrodružný komediálny film z roku 2020 vyrobený spoločnosťou DreamWorks Animation a distribuovaný spoločnosťou Universal Pictures. Pokračovanie filmu Croods (2013) režíruje Joel Crawford (vo svojom celovečernom režijnom debute) so scenárom Dana Hagemana, Kevina Hagemana.

 

Paula Fishera a Boba Logana z príbehu pôvodných režisérov Kirka DeMicca a Chrisa Brúsky. V hlavných úlohách s Nicolasom Cageom, Emmou Stone, Ryanom Reynoldsom, Catherine Keenerovou, Clarkom Dukeom a Cloris Leachmanovou sa ich úlohy z prvého filmu opakujú spolu s novými prírastkami do hereckého súboru vrátane Petera Dinklage, Leslie Manna či Kelly Marie Tran.

 

Krudovci 2 nový vek online cz dabing

 

KRÚDOVCI 2 NOVÝ VEK online cz dabing

 

Pokračovanie filmu The Croods bolo po prvýkrát ohlásené v roku 2013. Keď sa k filmu dostali opäť režiséri DiMicco a Sanders.Film Krudovci 2 nový vek online cz dabing. Jeho vývoj pokračoval v rokoch 2014 a 2015, až kým nebol v novembri 2016 zrušený pre pochybnosti v reakcii na akvizíciu spoločnosti DreamWorks spoločnosťou Universal. V roku 2017 sa však projekt oživil, keď Crawford nahradil vo funkcii Sandersa a DiMicca.

 

 

Film Croods: A New Age bol v USA uvedený v kinách 25. novembra 2020. Celosvetovo vyniesol viac ako 191 miliónov dolárov oproti rozpočtu vo výške 65 miliónov dolárov, kritici ho označili za „dostatočne slušné sledovanie“ a ocenili herecké obsadenie. Film bol tiež nominovaný na cenu Zlatý glóbus za najlepší hraný animovaný film. Vianočne filmy – 10 najkrajších vianočných filmov. 

 

Krudovci 2 nový vek film cz

 

KRUDOVCI 2 NOVY VEK

 

medzitým Eep zistí, že Dawn nikdy neopustil vnútro steny. V súvislosti s samotou, ktorej čelila vo svojej jaskyni, Eep presvedčila Dawn, aby pomocou Chunkyho unikla z krajiny a preskočila ich stenu na cestu. Ktorá končí včelou bodajúcou Dawn a napučiacou jej ruku. Keď ju Eep vezme späť domov, Guy, keď to zistila, ju vydedí za jej nerozvážnosť a skončí tým, že ju necitlivo nazval „jaskynným dievčaťom“. Krudovci 2 nový vek online cz dabing. Pri večeri stúpa napätie medzi rodičmi, ako aj medzi Guyom a Eep, najmä keď sa odhalí Dawnov opuch, ktorý vyvrcholil tým, že Grug náhodne odhalil jeho a Philovu dohodu. Najväčšie pavúky na svete

 

Keď už mali Croodi dosť, rozhodli sa ráno odísť, ale Guy sa rozhodol zostať potom, ako spolu s Eep vypadnú. Čoskoro na túto zem zaútočia „Punch Monkeys“ (veľkosť opice, ale s ľudskou silou) z dôvodu, že Grug a Ugga zjedli hromadu banánov, ktoré Bettermanovi hromadili okolo svojej krajiny, a zakázali jej jesť. Phil odhalí, že každý deň posiela banánom Punch Monkey, aby nechali Bettermanov na pokoji a keďže ich Grug a Ugga zjedli, Punch Monkeys sa rozčúlia a unesú Gruga, Phila a Guya a odnesú ich do svojej domoviny.

 

Krudovci 2 nový vek zadarmo

 

Keď sú muži zajatí, zvyšní Chorváti a Bettermani odchádzajú, aby ich zachránili. Ale nakoniec sa ocitnú na ostrove plnom vlčích pavúkov, vlkov s vlastnosťami pavúkovcov. Počas spoločného času Hope konečne praskne. Vyrazí na Croodov a utečie. Počas stretnutia s Vlčími pavúkmi sa však dozvie chybu svojich spôsobov a akceptuje Croodov. Keď sa dozvedia, kde sú muži. Pomenujú si „The Thunder Sisters“ podľa toho, ako bola v mladom veku v klane.

 

V ktorom bola žena exkluzívna. V dome Punch Monkey Grug, Guy a Phil čoskoro zistia, že Philovo presmerovanie rieky na zavlažovanie jeho farmy nevedomky pripravilo opice Punch o zásobu vody a že opice Punch potrebujú nielen banány na jedenie, ale aj na to, aby ich ponúkli veľké monštrum primátov zvané Spiny Mandrilla v nádeji, že ho upokojí. The Punch Monkeys prinútia Gruga a Phila bojovať v gladiátorskom štýle. Aby zistili, kto bude obeťou, a keď sa navzájom opotrebujú, vymieňajú si navzájom trpké pocity a Guy tak ľutuje, čo povedal počas jeho a Eepovho spadu.

 

Krudovci 2 nový vek online cz rozprávka

 

KRÚDOVCI 2 online

 

V septembri 2013 sa potvrdilo, že Nicolas Cage, Emma Stone a Ryan Reynolds si zopakujú svoje úlohy v pokračovaní ako Grug. Eep a Guy z prvého filmu. 21. mája 2015 sa k hlasovému obsadeniu pripojili Leslie Mann a Kat Dennings. Krudovci 2 nový vek online cz dabing. Banánová maska na vlasy: získajte lesklé vlasy.

 

Mann prepožičala svoj hlas upscale matke konkurenčnej rodiny menom Hope Betterman, zatiaľ čo Dennings mala dať hlas jej dcére Dawn. Bolo tiež oznámené, že Catherine Keener a Clark Duke sa opakovali vo svojich úlohách ako Ugga a Thunk. V septembri 2017 sa potvrdilo, že pôvodní herci si svoje úlohy zopakujú. V októbri 2018 bol do filmu obsadený Peter Dinklage, ktorý mal stvárniť postavu Phila Bettermana. V októbri 2019 spoločnosť DreamWorks odhalila, že Kelly Marie Tran nahradila Denningsa ako Dawn. 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button