Filmy a voľný časONLINE FILMY

Zlato online cz dabing alebo titulky 2022

Zlato online cz dabing alebo titulky 2022 je austrálsky survival thriller z roku 2022, ktorý režíroval Anthony Hayes. Hrajú v ňom Zac Efron, Susie Porter a Hayes. Film bol uvedený do kín 13. januára 2022. Online si ho bude možné pozrieť 26. januára.

 

Zlato online cz dabing alebo titulky 2022

 

Zlato online cz dabing alebo titulky 2022

 

V novembri 2020 bolo oznámené, že Zac Efron podpísal zmluvu na film, ktorý na AFM predávala spoločnosť Altitude Entertainment s CAA, ktorá sa podieľala na domácom území USA. Zlato online cz dabing. Film mal režírovať Anthony Hayes, ktorý si v ňom aj zahrá, podľa scenára, ktorý napísal spolu s Polly Smyth. Producentmi boli John Schwarz, Michael Schwarz a Anthony Hayes.

 

Film Zlato 2022

 

Film Zlato 2022

 

Neskôr bolo oznámené, že k hereckému obsadeniu filmu sa pridala Susie Porter, pričom film sa mal hrať na Stane v Austrálii ako Stan Original so Stanom, ktorý film podporil, po tom, čo ho Madman Entertainment distribuoval v Austrálii do kín.Hlavné natáčanie sa začalo v novembri 2020.

V júni 2021 získala distribučné práva na film v USA spoločnosť Screen Media Films, ktorá sa zúčastnila na výberovom konaní. v júni 2021 spoločnosť Altitude Films oznámila, že predala film do všetkých svetových teritórií okrem dvoch. Kde hľadať zlato na Slovensku? – rady,typy,skúsenosti.

 

Online cz dabing

 

Online cz dabing

V Austrálii film počas otváracieho víkendu zarobil 2 741 dolárov z desiatich kín. Na webovej stránke agregátora recenzií Rotten Tomatoes je 100 % zo 4 recenzií pozitívnych.

 

Zlato sa odohráva na pozadí rozľahlej, jedinečnej a neľútostnej krajiny a je napínavým thrillerom o chamtivosti a o tom, kam až sú ľudia schopní zájsť, aby si zabezpečili bohatstvo. Zlato online cz dabing.  Keď dvaja tuláci cestujúci púšťou narazia na najväčší zlatý nuget, aký sa kedy našiel, zmocní sa ich sen o obrovskom bohatstve a chamtivosti. Vytvoria plán, ako ochrániť a vykopať svoju odmenu, pričom jeden z nich odchádza, aby zabezpečil potrebné vybavenie. Druhý muž zostáva a musí znášať drsné púštne podnebie, dravých vlkov a votrelcov, pričom musí bojovať s plazivými pochybnosťami, že bol ponechaný napospas vlastnému osudu.

 

Pohľad na zlatý štáb a produkčný tím v zákulisí. Režisér filmu Anthony Hayes naposledy režíroval film Stingray. Scenárista filmu Anthony Hayes naposledy napísal scenár filmu Stingray.

 

2022 filmy zadarmo

 

Prvý obrázok z úplne nového filmu Zaca Efrona je tu! Tridsaťštyriročný herec sa predstaví v snímke Gold spoločnosti Screen Media a do vybraných kín sa dostane v marci. Film Gold, ktorý režíroval Anthony Hayes, je o chamtivosti a o tom, kam až sú ľudia schopní zájsť, aby si zabezpečili bohatstvo. Pivo na vlasy: Tu je návod, ako používať pivo na dosiahnutie zdravých, jemných a lesklých vlasov

 

Tu je celé zhrnutie: „Keď dvaja muži cestujúci po odľahlej púšti narazia na najväčší zlatý nuget. Aký sa kedy našiel, musia vymyslieť plán, ako zlato ochrániť a vyťažiť. Jeden odchádza, aby zabezpečil vybavenie, zatiaľ čo druhý zostáva, aby chránil objav… za každú cenu.“

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button