Filmy a voľný časONLINE FILMYUncategorized @sk

Bež online cz dabing alebo titulky HD zdarma

Bež! je americký psychologický triler z roku 2020, ktorý režíroval Aneesh Chaganty a napísali ho Chaganty a Sev Ohanian. Bež online cz dabing ,vo filme si Kiera Allen zahrá domácu tínedžerku, ktorá začne tušiť, že jej matka (Sarah Paulson) pred ňou drží temné tajomstvo.

 

Bež online cz dabing

 

Bež! online cz dabing alebo titulky HD zdarma

 

Bež! vydal 20. novembra 2020 Hulu, v kinách na iných územiach Lionsgate a medzinárodne ho vydal 2. apríla 2021 Netflix. Film získal všeobecne pozitívne recenzie. Po uvedení sa stal najúspešnejším pôvodným filmom Hulu.
Diane Sherman predčasne porodí dcéru, ktorú neskôr vidí ležať v inkubátore obklopenom nemocničným personálom. Na obrazovke sa nachádzajú definície arytmie, hemochromatózy, astmy, cukrovky a paralýzy.

 

O sedemnásť rokov neskôr v meste Pasco vo Washingtone čaká jej teraz dospievajúca dcéra Chloe, ktorá používa invalidný vozík, listy o prijatí na univerzitu, Diane jej však opakovane bráni vidieť poštu. Chloe nájde zelené kapsuly predpísané jej matke. Chloe skontroluje fľašu a nájde štítok lekárne s jej menom, ktorý by sa vzťahoval na Diane. Snaží sa vyhľadať názov lieku, trigoxín, ale ich internet už nefunguje. Vytočí cudzinca z matkinej spálne, kde je jediná pevná linka v dome, a požiada ho, aby drogu vyhľadal. Muž jej hovorí, že ide o liek na srdce a že všetky fotografie liekov ukazujú malú červenú pilulku. Top 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti.

 

Sleduj film zdarma

 

film cz dabing

 

Chloe požiada matku, aby ju vzala do kina. Počas filmu sa predstiera, že ide na toaletu, ponáhľa do lekárne na druhej strane ulice. Lekárnik jej najskôr odmietne povedať, aké lieky sú, ale nakoniec odhalí, že ide o relaxanciu nazývanú ridokaín, určenú pre psy. Keď sa Chloe pýta, čo by sa stalo, keby človek vzal lieky, lekárnik hovorí, že človeku môžu znecitlivieť nohy a Chloe začne hyperventilovať. Jej matka ju nájde a upokojí a vezme ju domov.

 

Chloe sa prebudí v posteli a zistí, že jej dvere sú zamknuté a pripútané, takže nedokáže uniknúť. Keď zbadá, že matkino auto tam nie je, vytiahne sa z okna a nakoniec sa dostane k oknu matkinej spálne. Začína mať astmatický záchvat a ponáhľa sa za svojím inhalátorom. Snaží sa dostať na rampu, ktorá jej umožňuje zísť dole, ale drôty boli prerušené. Chloe odhodí invalidný vozík zo schodov a zvalí sa za ním.

 

Bež! online cz 2021 horor

 

bež film 2021

 

Na ceste vidí poštový vozík a rúti sa ho zastaviť. Vysvetľuje, čo robí jej matka, keď Diane ide okolo, zbadala Chloein vozík a zastavila.Bež online cz dabing .Vodič povedal Diane, že ju nemôže nechať vziať Chloe, a Chloe povedala poštárke, že chce ísť na políciu. Zatiaľ čo však zatvára dodávku, aby odviezol Chloe na policajnú stanicu, Diane ho bodla sedatívnou striekačkou. Chloe sa prebudí v suteréne s pripútaným invalidným vozíkom. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button