Filmy a voľný časONLINE FILMY

Spievaj 2 online cz dabing alebo titulky film 2021

Spievaj 2 online cz dabing alebo titulky film 2021  je americká počítačom animovaná hudobná komédia z roku 2021, ktorú produkovala spoločnosť Illumination a distribuovala spoločnosť Universal Pictures. Pokračovanie filmu Sing z roku 2016 napísal a režíroval Garth Jennings a v hlavných úlohách sa v ňom predstavia Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Nick Kroll, Taron Egerton, Tori Kelly, Nick Offerman a Jennings, ktorí si zopakovali svoje úlohy z prvého filmu. V pokračovaní sa objavia aj nové postavy, ktoré nahovorili Bobby Cannavale, Halsey, Pharrell Williams, Letitia Wright, Eric André, Chelsea Peretti a Bono.

 

Spievaj 2 online cz dabing alebo titulky film 2021

 

Spievaj 2 online cz dabing alebo titulky film 2021

 

Film mal premiéru na festivale AFI Fest 14. novembra 2021 a do amerických kín ho uvedie spoločnosť Universal Pictures 22. decembra 2021. Spievaj 2 online cz dabing alebo titulky film 2021.

Po udalostiach z prvého filmu sa Buster Moon a jeho nové obsadenie chystajú na debut v divadle Crystal Tower v očarujúcom Redshore City. Bez konexií sa však musí so svojimi spevákmi vkradnúť do kancelárií spoločnosti Crystal Entertainment, ktorú riadi bezohľadný magnát Jimmy Crystal, kde mu partia predostrie absurdný nápad obsadiť do svojej šou levickú rockovú legendu Claya Callowaya. Buster sa musí pustiť do pátrania po Clayovi, ktorý je teraz samotár, a presvedčiť ho, aby sa vrátil na javisko.

 

Spievaj 2 online rozprávka

 

Spievaj 2 online rozprávka

Matthew McConaughey ako Buster Moon, optimistický koala, ktorý vlastní divadlo Moon. Spievaj 2 online rozprávka. Reese Witherspoon ako Rosita, prasnica, ktorá sa vzdala svojich tínedžerských hudobných snov, aby sa stala oddanou ženou v domácnosti a matkou 25 prasiatok.

Scarlett Johansson ako Ash, dospievajúca dikobrazia punk-rockerka, ktorá sa zúčastňuje na alternatívno-rockovom hudobnom duete s najväčším fanúšikom Clayom Callowayom. Taron Egerton ako Johnny, dospievajúca gorila a bývalý zločinec, ktorý chce spievať.

 

Rozprávka Spievaj 2 

 

Rozprávka Spievaj

 

Tori Kelly ako Meena, dospievajúca slonica s vynikajúcim speváckym hlasom, ktorá predtým prekonala silnú trému. Nick Kroll ako Gunter, vášnivé tancujúce prasa, ktoré je partnerom Rosity v predstavení. Rozprávka Spievaj 2. Bobby Cannavale ako Jimmy Crystal, vlk a mediálny magnát, ktorý vedie spoločnosť Crystal Entertainment. Halsey ako Porsha Crystal, vlk a rozmaznaná dcéra Jimmyho Crystala. Účesy pre riedke vlasy.

 

Spievaj 2 online cz dabing 

 

Spievaj 2 online cz dabing g 

Pharrell Williams ako Alfonso, slon, ktorý vlastní zmrzlinárske auto a pôsobí ako Meenin milostný záujem.
Nick Offerman ako Norman, prasa a Rositin workoholický manžel. Spievaj 2 online cz dabing. Letitia Wright ako Nooshy, pouličná tanečnica Lynx, ktorá pomáha Johnnymu získať späť sebavedomie, kým sa učí jeho choreografiu. Eric André ako Dárius, sebavedomý jak, ktorý je v divadelnej inscenácii obsadený oproti Meene do romantického duetu. Vianočne filmy – 10 najkrajších vianočných filmov.

 

Spievaj 2 film 2021

 

Chelsea Peretti ako Suki, povýšenecká psia asistentka Jimmyho Crystala a hľadačka talentov. Spievaj 2 film 2021. Bono ako Clay Calloway, zostarnutý lev, ktorý bol kedysi legendou rockovej hviezdy. Garth Jennings ako slečna Crawlyová, postarší leguán so skleneným okom, ktorý je Busterovým administratívnym asistentom.

 

Spievaj 2 najlepšia animovaná rozprávka

 

Spievaj 2 najlepšia animovaná rozprávka

 

V decembri 2020 sa Joby Talbot vrátil, aby skomponoval hudbu.Skupina U2 zahrala pôvodnú pieseň filmu „Your Song Saved My Life“. Spievaj 2 najlepšia animovaná rozprávka. Pieseň bola zverejnená 3. novembra 2021. Ďalšia hudba bude obsahovať piesne od Kiany Ledé, BTS, Sama i, Billie Eilish, Eltona Johna a ďalších. Soundtrack k filmu má byť vydaný 17. decembra 2021.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button