Filmy a voľný časONLINE FILMY

Čierny telefón online cz dabing alebo titulky

Čierny telefón online cz dabing alebo titulky je americký nadprirodzený horor režiséra Scotta Derricksona a producenta Jasona Bluma. Scenár napísali Derrickson a C. Robert Cargill a ide o adaptáciu rovnomennej poviedky Joea Hilla z roku 2004. Vo filme sa objaví Mason Thames v úlohe uneseného dieťaťa, ktoré dokáže komunikovať s minulými obeťami svojho únoscu, ktorého stvárnil Ethan Hawke.

 

Čierny telefón online cz dabing alebo titulky

 

Čierny telefón online cz dabing alebo titulky

 

V januári 2020 Derrickson oznámil svoj odchod z réžie Doctora Strangea v Multiverse of Madness kvôli tvorivým nezhodám so štúdiom Marvel. Čierny telefón online cz dabing alebo titulky. V dôsledku toho sa rozhodol spolupracovať s Cargillom na Čiernom telefóne. Celovečerný film bol ohlásený v októbri 2020 a nakrúcanie sa začalo vo februári 2021. Hlavné natáčanie prebiehalo dva mesiace v Severnej Karolíne.

 

Sleduj film Čierny telefón online

 

Sleduj film Čierny telefón online 
 

 

Svetovú premiéru mal Čierny telefón na festivale Fantastic Fest 25. septembra 2021. Jeho uvedenie do kín je naplánované spoločnosťou Universal Pictures na 24. júna 2022. Sleduj film Čierny telefón online.  Film získal od kritikov vcelku pozitívne recenzie, pričom chválili jeho vernosť východiskovému materiálu, Derricksonovu réžiu a Hawkeov výkon v úlohe antagonistu.

 

 

v 70. rokoch minulého storočia sa v predmestí Colorada stratí päť detí. Krátko nato Finneyho Shawa unesie sériový vrah a uväzní ho v zvukotesnej pivnici. Čierny telefón online cz dabing alebo titulky.  Shaw nájde odpojený telefón a zistí, že dokáže prenášať hlasy predchádzajúcich obetí vraha, ktoré sa mu snažia pomôcť utiecť. Jeho sestra medzitým zistí, že má opakujúce sa vízie, ktoré jej môžu pomôcť nájsť Finneyho.

 

Online horor Čierny telefón 2021

 

Online horor Čierny telefón 2021

Scott Derrickson pracoval so štúdiom Marvel na pokračovaní Doctora Strangea Doctor Strange in the Multiverse of Madness, keď sa rozhodol nakrútiť Čierny telefón so svojím častým spolupracovníkom C. Robertom Cargillom. Online horor Čierny telefón 2021. Vzhľadom na Derricksonove záväzky voči Marvelu sa Cargill začal obzerať po iných filmároch, ktorí by projekt režírovali. V dôsledku toho Derrickson požiadal Cargilla, aby Čierny telefón odložil, kým nebude mať možnosť režírovať; Cargill súhlasil a sľúbil, že počká. Krátko nato sa Derrickson dostal do konfliktu s Marvelom kvôli tvorivým nezhodám a v januári 2020 odišiel, aby namiesto toho pracoval na Čiernom telefóne.

 

O filme Čierny telefón

 

O filme Čierny telefón

 

V októbri 2020 sa objavila informácia, že Derrickson bude režírovať adaptáciu poviedky The Black Phone od Joea Hilla pre spoločnosť Blumhouse Productions podľa scenára, ktorý napísali Derrickson a Cargill spoločne, a v hlavných úlohách sa predstavia Mason Thames a Madeleine McGraw.  Čierny telefón online cz dabing alebo titulky. O filme Čierny telefón. Hlavné natáčanie filmu Čierny telefón sa začalo 9. februára 2021 v spoločnosti EUE/Screen Gems vo Wilmingtone v Severnej Karolíne a v okolí okresov New Hanover, Brunswick a Columbus pod pracovným názvom Static. Nasledujúci mesiac sa k hereckému obsadeniu pridal James Ransone, pričom natáčanie sa skončilo 27. marca.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button