Filmy a voľný časONLINE FILMY

Godzilla vs. kong online cz dabing alebo titulky

Godzilla vs. kong online cz dabing alebo titulkyje americký monštrum z roku 2021, ktoré režíroval Adam Wingard. Pokračovanie Godzilly: Kráľ monštier (2019) a Kong: Ostrov lebiek (2017) je štvrtým filmom v legendárnom filme MonsterVerse.

 

Godzilla vs. kong online cz dabing alebo titulky

 

godzilla vs. kong online cz dabing alebo titulky

 

Je to tiež 36. film zo série Godzilla, dvanásty film zo série King Kong a štvrtý film Godzilla, ktorý úplne produkovalo hollywoodske štúdio.  Vo filme si zahrali Alexander Skarsgård. Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri. Eiza González, Julian Dennison, Lance Reddick, Kyle Chandler a Demián Bichir. Godzilla vs. kong online cz dabing. Vo filme Kong narazí na Godzillu, keď ľudia lákajú opicu do Dutej Zeme, aby získali zdroj energie pre zbraň, aby zastavili záhadné besnenie Godzilly.

 

Film online cz dabing

 

Po meškaní od dátumu uvedenia v novembri 2020 bola Godzilla vs. Kong uvedená v kinách medzinárodne 24. marca 2021 a v Spojených štátoch 31. marca, kde bola uvedená v kinách a na HBO Max. súčasne. Film získal všeobecne pozitívne recenzie od kritikov, s chválou za vizuálne efekty a akčné sekvencie, ale kritiku voči scenáru a ľudským postavám. Prekonal niekoľko pandemických rekordov v pokladniciach a na celom svete zarobil 441 miliónov dolárov, pričom produkčný rozpočet sa pohyboval medzi 155 – 200 miliónmi dolárov a hraničná hodnota bola 330 miliónov dolárov, čo z neho urobilo tretí film s najvyšším výnosom v roku 2021. streamovací hit, ktorý sa v čase svojho vydania stal najúspešnejším launch produktom v histórii HBO Max.

 

Päť rokov potom, čo Godzilla porazila kráľa Ghidorah. Konga sleduje Monarch v obrovskej kupole na ostrove Lebky. Kong navštevuje Jia, posledná rodáčka z Iwi a adoptovaná dcéra odborníčky na Konga Ilene Andrews, ktorá je hluchá a s Kongom komunikuje prostredníctvom posunkovej reči.

 

Godzilla vs. kong herci

 

 

Bernie Hayes, zamestnanec spoločnosti Apex Cybernetics a moderátor podcastu o konšpiračnej teórii Titan, zhromažďuje údaje naznačujúce zlovestné aktivity v zariadení Pensacola. Godzilla však na zariadenie náhle zaútočí; počas besnenia Bernie narazí na mohutné zariadenie.  Godzilla vs. kong online cz dabing. Madison Russell, fanúšička Bernieho podcastu, požiada svojho priateľa Josha, aby vyšetril útoky Godzilly. Mačky ktoré sa správajú ako psy 9 plemien mačiek.

 

Generálny riaditeľ spoločnosti Apex Walter Simmons prijal Nathana Linda, bývalého vedca Monarchu a teoretika Hollow Earth, aby naviedol hľadanie zdroja energie do Hollow Earth, domovského sveta Titanov. Nathan spočiatku váha, pretože jeho brat zahynul pri expedícii na Dutú Zem v dôsledku silného reverzného gravitačného účinku. Súhlasí s tým, keď Walter odhalí, že Apex vyvinul HEAVs, špecializované remeslá schopné odolávať tlaku vyvíjanému gravitačným poľom.

 

Godzilla vs. kong online cz dabing vo full HD

 

godzilla vs. kong online cz film

 

Nathan sa stretne s Ilene a presvedčí ju, aby ich Konga nechala viesť cez Dutú Zem cez základňu v Antarktíde. Nathan, Ilene a tím Apex pod vedením Walterovej dcéry Maie nastupujú na upravený čln sprevádzaný americkým námorníctvom. Ktorý prepravuje sedatívneho a zdržanlivého Konga. Godzilla zaútočí na konvoj a porazí Konga. Ale ustúpi po tom, čo lode znefunkčnia ich moc a podvedú ho k domnienke. Že sú zničené. Aby sa zabránilo varovaniu Godzillu. Je Kong letecky prepravený k vchodu do Dutej Zeme a Jia ho presvedčí, aby vstúpil do tunela, zatiaľ čo tím ho nasleduje v HEAVs. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Film cz

 

film cz dabing

 

Madison a Josh nájdu Bernieho, ktorý sa pripojí k ich vyšetrovaniu. Vkradnú sa do stroskotanej základne Apex. Objavia v podzemí tajné zariadenie a nechtiac sú uzamknutí v podzemnom monorailu transportujúcom do centrály Apex v Hongkongu. Kde nechtiac narazia na skúšku Mechagodzilla. Telepaticky ho ovláda Ren Serizawa, syn zosnulého Ishira Serizawu. Prostredníctvom neurónových sietí z lebky odseknutej hlavy Ghidorah. Ale je obmedzený obmedzeniami jeho napájania. Walter má v úmysle využiť energiu Dutej Zeme na prekonanie Mechagodzillových obmedzení.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button