Filmy a voľný časONLINE FILMY

Ježko Sonic 2 online cz dabing alebo titulky

Ježko Sonic 2 online cz dabing alebo titulky 2022 je akčná dobrodružná komédia režiséra Jeffa Fowlera a scenáristov Pata Caseyho, Josha Millera a Johna Whittingtona na motívy videohry vydanej spoločnosťou Sega. V pokračovaní filmu Sonic the Hedgehog (2020) sa ako hlas ježka Sonica vracia Ben Schwartz a zvyšok hereckého obsadenia tvoria James Marsden, Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Adam Pally, Shemar Moore, Colleen O’Shaughnessey, Idris Elba a Jim Carrey. Film sleduje Sonica (hlas Schwartza) a Tails (hlas O’Shaughnessey), ktorí sa snažia zabrániť Doktorovi Eggmanovi (Carrey) a Echidnovi Knucklesovi (hlas Elby) nájsť Master Emerald.

 

Ježko Sonic 2 online cz dabing alebo titulky 2022

 

Ježko Sonic 2 online cz dabing alebo titulky 2022

 

Po úspechu prvého filmu a s plánmi na seriál spoločnosť Paramount Pictures ohlásila pokračovanie na máj 2020. Nakrúcanie prebiehalo od marca do júna 2021 vo Vancouveri a na Havaji. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

Uvedenie filmu Sonic the Hedgehog 2 do kín v Spojených štátoch je naplánované na 8. apríla 2022, a to spoločnosťou Paramount Pictures v spolupráci so spoločnosťou Sega Sammy Group. Vo februári 2022 spoločnosť Paramount potvrdila, že sa pripravuje tretí film a spin-off seriál zameraný na Knucklesa.

 

Film Ježko Sonic 2 online 2022

 

Film Ježko Sonic 2 online 2022

 

Po udalostiach z prvého filmu je Sonic odhodlaný presadiť sa ako hrdina a rozhodne sa zostať v Green Hills, zatiaľ čo Tom a Maddie pôjdu na Havaj na svadbu jej sestry Rachel. Ježko Sonic 2 online cz. Keď sa doktor Eggman vráti z hubovej planéty a hľadá Master Emerald, aby si s pomocou echidny Knucklesa podmanil svet a pomstil sa Sonicovi, Sonic a jeho nový priateľ Miles „Tails“ Prower sa vydávajú na dobrodružnú cestu okolo sveta, aby našli smaragd skôr, ako sa dostane do nesprávnych rúk.

 

Online film 2022

 

27. januára 2020 Jim Carrey prejavil záujem o účasť v pokračovaní, pretože si myslí, že jeho postava, zloduch Dr. Robotnik, by mohla byť v pokračovaní rozšírená. „Nemal by som nič proti tomu, keby som išiel robiť ďalší diel. Pretože to bola predovšetkým veľká zábava a skutočná výzva pokúsiť sa presvedčiť ľudí.  Mám trojciferné IQ… Je tu toľko priestoru, viete. Robotnik ešte nedosiahol svoju apoteózu.“ 6. marca 2020 hviezda filmu Sonic the Hedgehog James Marsden potvrdil, že sa upísal viacerým pokračovaniam.

 

Komédia 2022  Ježko Sonic 2

 

Komédia 2022  Ježko Sonic 2

 

Dňa 26. januára 2021 Tika Sumpter oznámila. Ježko Sonic 2 online cz že si zopakuje úlohu Maddie Wachowski. Tak akov marci 2021 bolo oznámené, že Ben Schwartz a Jim Carrey si zopakujú svoje úlohy Sonica, resp. V tom istom mesiaci bolo potvrdené, že Adam Pally si zopakuje svoju úlohu Wadea Whippla.

Nakoniec v apríli 2021 bolo potvrdené, že James Marsden sa vráti ako Tom Wachowski. 16. júna 2021 bolo oznámené, že Shemar Moore sa pripojil k hereckému obsadeniu v nezverejnenej úlohe. 10. augusta 2021 bolo oznámené, že Idris Elba sa oficiálne pripojil k obsadeniu ako hlas echidny Knucklesa. V ten istý mesiac bolo potvrdené, že Natasha Rothwell si zopakuje úlohu Rachel. 29. septembra 2021 bolo oznámené, že Lee Majdoub si zopakuje úlohu agenta Stonea. 7. decembra 2021 Colleen O’Shaughnessey oznámila, že sa vráti a bude nahovoriť Milesa „Tails“ Prowera. 23. januára 2022 bolo oznámené, že Tom Butler a Elfina Luk si zopakujú svoje úlohy veliteľa Waltersa a ministra vnútornej bezpečnosti.

 

Film herci

 

Plagát s upútavkou bol odhalený 7. decembra 2021. Nasledujúci deň bol na odovzdávaní cien The Game Awards 2021 zverejnený prvý trailer. Trailer obsahuje prepracovanú verziu hudby Masato Nakamura „Emerald Hill Zone“ z pôvodnej videohry Sonic the Hedgehog 2 (1992). Trailer Ježko Sonic 2 online cz sa stretol s prevažne pozitívnymi reakciami fanúšikov, pričom Elba ako Knuckles si vyslúžil ďalšiu pochvalu. Recenzenti si všimli rozdiel v reakciách v porovnaní s prvým trailerom filmu, ktorý bol zverejnený 30. apríla 2019. Severan online cz dabing alebo titulky 2022.

 

Počas týždňa pred Super Bowlom vydala spoločnosť Paramount štyri televízne spoty, v ktorých prezentovala nové zábery a odhalenie robota Death Egg. 13. februára 2022 bol počas Super Bowlu LVI odvysielaný špeciálny televízny spot. Na plagáte pre uvedenie do kín nebolo uvedené meno O’Shaughnessey, čo viedlo k protestom fanúšikov. Medzinárodný plagát, ktorý bol vydaný krátko nato, obsahoval jej meno, ako aj Sumpterovo meno v hornom zúčtovacom bloku. 14. marca 2022 bol vydaný druhý a finálny trailer. odhalený bol aj plagát filmu, ktorý sa podobal plagátu k pôvodnej videohre Sonic the Hedgehog 2.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button