Filmy a voľný časONLINE FILMY

Mainstream online cz dabing alebo titulky 2021

Mainstream online cz dabing alebo titulky 2021 je americká komediálna dráma z roku 2021, ktorú režírovala Gia Coppola podľa scenára Coppoly a Toma Stuarta. Účinkujú v ňom Andrew Garfield, Maya Hawke, Nat Wolff, Johnny Knoxville a Jason Schwartzman.

 

Mainstream online cz dabing alebo titulky 2021

 

Mainstream online cz dabing alebo titulky 2021

 

Svetovú premiéru mal na filmovom festivale v Benátkach 5. septembra 2020. Do kín ho 7. mája 2021 uviedla spoločnosť IFC Films.

Frankie (Maya Hawke) je mladá, bezcieľna žena žijúca v západnom Hollywoode. Napriek tomu, že zanechala školu, aby sa mohla venovať svojmu snu o umeleckej tvorbe. Mainstream online cz dabing alebo titulky 2021. Pracuje ako nevďačná barmanka so svojím priateľom Jakom (Nat Wolff) a nemá žiadnu jasnú víziu svojich cieľov, okrem snažiaceho sa kanálu YouTube. Jedného dňa stretne Linka (Andrew Garfield), excentrického mladíka, ktorý pracuje ako maskot v kostýme v nákupnom centre. Počas natáčania okolia Frankie nahrá Linkov bláznivý, ale vášnivý monológ, ktorý sa rýchlo stane jej najpopulárnejším videom. Frankie neskôr náhodne stretne Linka a spriatelí sa s ním. Často maniakálny Link tvrdí, že jeho rodičia sú mŕtvi a že je rozhodne proti establishmentu a sociálnym médiám.

Mainstream film online 

 

Mainstream film online

 

Po tom, čo Link zachráni Frankie pred ponižujúcim vystúpením na pódiu v jej práci, Frankie dá výpoveď, aby s ním mohla tvoriť umenie. Mainstream film online. Na pomoc si prizve Jakea. Spoločne vytvoria kanál s názvom „No One Special“, na ktorom Link vystupuje ako satira na stereotypného hlasného. Urážlivého a narcistického influencera sociálnych médií. Program sa stane obrovským hitom a kanál sa nakoniec vyvinie do formátu hernej šou.

 

Ktorú moderuje Link. Medzitým je Jake na nočnom večierku organizovanom na cintoríne súkromným svedkom Linkovej hádky s niekým, kto tvrdí, že je jeho brat, ale Frankie o tom nehovorí, pretože s Linkom nadviazala romantický vzťah. Frankie Linkovi prezradí, že jej otec zomrel pri autonehode, za čo si dáva vinu.

 

Mainstream online cz 2021

 

Mainstream online cz 2021

 

Vzťahy medzi trojicou sa začnú zhoršovať, keď sa šou stáva slávnejšou a podporovanou YouTube a je kritizovaná ako zapredaná. Link sa začína stávať svojou vlastnou egoistickou osobou. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Napätie vyvrcholí, keď Link v relácii poníži mladú ženu Isabelle tým. Mainstream online cz 2021. Jej prezradí, že si zo svojich selfie upravuje materské znamienko na tvári; pod jeho tlakom súhlasí. Zverejní svoje neupravené fotografie pre cenu v hernej šou, ale rozplače sa, za čo ju agresívne napomenie. Jake je rozrušený z toho, čo sa zo šou stalo, a odchádza. Ale keď ho moderátor obviní z pokrytectva a konfrontuje s neupravenými zábermi Linkovho ponižovania Isabelle. Link sa ohradí proti ostatným účastníkom, tvrdí, že sa ho Isabelle pokúsila zviesť.  Je vyhodený za to, že na pódiu predstiera defekáciu.

 

Film Mainstream 

 

Film Mainstream 

 

Rozčarovaný Frankie navštívi Jakea na ich starom pracovisku a pokúsi sa ho priviesť späť do partie, ale Jake odmietne a prezradí. Film Mainstream. Pretože ho kedysi umiestnili do ústavu za podpálenie školy. Keď sa Jake prizná, že on sám je do Frankie zamilovaný, ona odíde a v omámení sa vráti domov. Najväčší predátor na svete Top 9 predátorov na svete. Link príde a oznámi, že ho YouTube pozval, aby viedol živé vysielanie, a že to chce robiť s ňou, a ona súhlasí. 

 

Cz dabing

 

cz dabing

 

Počas prípravy livestreamu sa Frankie dozvie, že Isabelle zomrela samovraždou kvôli poníženiu jej vzhľadu a Linkovým obvineniam. Keď sa Link viac stará o svoj verejný imidž než o jej smrť. Frankie mu prezradí, že o ňom pozná pravdu, a vyletí von. Počas živého vysielania. Cz dabing súčasťou ktorého je aj spomienka na Isabelle, Link vyjadruje sústrasť. No potom sa odkloní od scenára a začne viesť maniakálny, vulgárny monológ. V ňom odmieta prijať vinu za jej smrť a namiesto toho brojí proti toxicite sociálnych médií a ich despotickému vplyvu na publikum. V snahe zájsť ešte ďalej Link prezradí. Sa v skutočnosti volá Alex Goodrich, a vyzve divákov, aby ich podporili. Len ak sú ochotní vzbúriť sa proti mainstreamu. Keď odchádza z pódia, zhromaždený dav namiesto toho zatlieska a začne skandovať jeho meno. Frankie a Jake sa na Isabellinom pomníku zmieria.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button