VŠEOBECNÉ ZAUJíMAVOSTIZaujímavosti

Najkrajšia žena sveta – 20 najkrajších žien sveta 2022

Najkrajšia žena sveta – 20 najkrajších žien sveta 2022. Krása je to, čo ľudia najviac obdivujú, a tieto úžasné dámy to naozaj dokázali. Ak ste fanúšikom krásy a chceli by ste mať prehľad o najkrajších ženách sveta, potom ste na správnom mieste.

 

Najkrajšia žena sveta

 

Najkrajšia žena sveta

 

Očarujúce vystupovanie a príťažlivý vzhľad dokážu pritiahnuť milióny očí, a preto je nesprávne, keď sa domnievame, že krása je v očiach pozorovateľa. Nádherné oči a rôzne štýly vám nikdy nedovolia spustiť oči z najkrajších a najpríťažlivejších žien planéty.

 

Pozrite sa a uprite zrak na tie najkrajšie „Beautiful Women of The World 2022“ na celom svete. Tieto ženy sú dostatočne krásne na to, aby sme ich chválili za ich krásny vzhľad a úspechy. Poďme sa na ne pozrieť.

 

Zoznam najkrajších žien sveta:

 

1. Bella Hadid

 

Bella Hadid

 

Na základe správy zo „Zlatého pomeru krásy Phi“ je Bella Hadid považovaná za najpríťažlivejšiu & najkrajšiu ženu, ktorá má krásne črty tváre. Všetko je bezchybné, od dokonalej čeľuste až po nádherné oči, od pier až po tvar tváre.

 

Bella je profesionálna modelka, ktorá sa prešla po móle pre najznámejšie módne značky, ako sú Tommy Hilfiger, Diane von Furstenberg, ako aj Marc Jacob. Hoci je staršia ako jej sestra dvojča Bella, stále je považovaná za supermodelku a jej štýl je úžasný.

 

2. Adriana Lima

 

Adriana Lima

 

Adriana Lima patrí medzi svoje kolegyne – anjeličky Victoria’s Secret už dlho , a je považovaná za najkrajšiu a najúžasnejšiu supermodelku. Jej ohromujúca krása sa prejavuje v jej povestných očiach a perách, ktoré si podmania všetky srdcia. Adriana vyniká aj ako jedna z najžiadanejších modeliek sveta s najvyšším príjmom.

 

Chodila pre rôzne medzinárodné značky, ako napríklad Versace Georgio Armani spolu s Christianom Diorom. Vďaka svojej podmanivej kráse získala aj titul „Najkrajší anjel Victoria’s Secret“.

 

3. Beyonce

 

Beyonce

 

Beyonce je všeobecne považovaná za najúspešnejšiu a najbohatšiu umelkyňu v roku 2021. Je to žena, ktorá je všestranná s mnohými možnosťami vo svojej kariére a rozprestiera sa po celom svete ako speváčka, podnikateľka a hudobná producentka, ako aj ako charitatívna darkyňa.

 

Beyoncé je známa ako bronzová bohyňa s úžasnými účesmi, väčšími očami a dokonalou postavou, vďaka ktorej sa bude uchádzať o miesto medzi najkrajšími ženami planéty. Beyonce tiež získava nominácie na viac ako 800 ocenení a získala takmer 400 cien, medzi ktoré patria Billboard Awards, Zlatý glóbus, ako aj cena Billboard.

 

4. Margot Robbie

 

Margot Robbie

 

Margot Robbie je ďalšou atraktívnou a krásnou ženou, ktorá vždy dominovala svojej úlohe na hollywoodskom plátne. V roku 2017 bola Margot zaradená do rebríčka 100 najvplyvnejších ľudí časopisu Time. Rozkošná herečka je známa vďaka svojim filmovým trhákom, ako sú napríklad filmy Vtedy v Hollywoode a Vlk z Wallstreetu.

 

Okrem toho je aj držiteľkou ocenenia pre najlepšiu herečku na udeľovaní cien Oscar a BAFTA. Táto šoumenka a ohromujúca herečka si vyslúžila aj miesto v rebríčku najkrajších žien sveta.

 

5. Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai patrí medzi najznámejšie hviezdy na celom svete. Jej úžasné modré oči doplnené bezchybným vzhľadom sú jednoducho nadovšetko dokonalé. V skutočnosti je to najkrajšia žena na svete.

 

Aishwarya Rai je víťazkou súťaže a v roku 1994 získala titul Miss World. Je tiež ocenenou indickou herečkou a doteraz má za sebou pôsobivú kariéru. Tieto krásne dámy sú však v centre pozornosti aj ako charitatívne organizácie, veľvyslankyne dobrej vôle Organizácie Spojených národov, ako aj ako propagátorky mnohých charitatívnych iniciatív.

 

6. Angelbaby

 

Angelbaby

 

Angel baby patrí medzi najrozkošnejšie a najkrajšie ženy na celom svete. Je úžasnou modelkou, úžasnou speváčkou a úžasnou herečkou. Táto obdivuhodná dáma tiež investovala do veľkých podnikov a mala investičný fond rizikového kapitálu.

 

Okrem toho Odhaľuje aj svoj vek ako najnovšia filantropka roku 2016 v tomto zozname Hurun Philanthropy.

 

7. Ariana Grande

 

Ariana Grande

 

Ariana Grande bola opísaná, že je kráľovnou krásy morských panien. Je to kráľovná krásy na maximum a jej čeľusť jej robí ohromujúci, ikonický vzhľad. Niet pochýb o tom, že je známa svojím úžasným štýlom, ale ešte viac ako to je známa aj ako herečka a speváčka.

 

Preslávila sa, keď začala svoju kariéru v Nickelodeone. Okrem toho je prvou sólovou umelkyňou, ktorej sa podarilo obsadiť tri miesta v rebríčku Billboard Hot 100. Získala tieto ocenenia: tri American Music Awards, jednu cenu Grammy, deväť cien MTV Music Award a jednu cenu BRIT.

 

8. Gal Gadot

 

Gal Gadot

 

Gal Gadot je tiež označovaná za najkrajšiu slávnu hladnú herečku na svete. Jej charakteristický vzhľad a úžasná tvár z nej okamžite urobili Wonder Woman tohto sveta. Gadot sa predviedla v rôznych úlohách v obrovských blockbusteroch a sci-fi filmoch ako Justice League, Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti, ako aj Wonder Woman.

 

Ak niekto dokáže identifikovať spojenie medzi krásou a mozgom, potom mu nenapadne iné meno ako Gal Gadot. Vyštudovala právo a bola aj členkou izraelských obranných síl. V poslednom čase si vďaka svojej popularite vyslúžila miesto v rebríčku najlepšie platených herečiek časopisu Forbes.

 

9. Scarlett Johansson – Najkrajšia žena sveta

 

Scarlett Johansson - Najkrajšia žena sveta

 

Scarlett je známa vďaka svojej ikonickej postave Čiernej vdovy vo filme MCU. Teraz si získala srdcia miliónov ľudí tým, že predviedla svoj vzhľad inšpirovaný hladom. Od jej bezchybnej postavy až po ohromujúce črty tváre Neexistuje nič, čo by od nej mohlo odpútať vašu pozornosť.

 

Scarlett je známa aj ako jedna z najlepšie platených herečiek planéty. Okrem toho svoje herecké schopnosti predvádza v rôznych hollywoodskych filmoch vrátane snímok Jojo Rabbit a Marriage Story. Bola ocenená cenami BAFTA spolu s cenami Tony. Okrem toho je držiteľkou piatich Zlatých glóbusov.

 

10. Mila Kunis – Najkrajšia žena sveta

 

Mila Kunis - Najkrajšia žena sveta

 

Mila Kunis je viac ako atraktívna kráľovná krásy, je aj vzorom dokonalosti. Jej nádherné oči, ohromujúca tvár a labutí krk z nej urobili skutočnú kráľovnú krásy, ktorá vás zaujme svojím nádherným štýlom.

 

Na hollywoodskom plátne debutuje vo filme „Forgetting Sarah Marshall“. Potom predvádza veľkolepé výkony vo filmoch ako The Book of Eli a Čierna labuť. Rozkošná herečka bola nominovaná aj na Zlatý glóbus a cenu SAG.

 

11. Meghan Markel

 

Meghan Markel

 

Meghan Markelová je teraz súčasťou Meghan Markelová je teraz súčasťou britskej kráľovskej rodiny po svadbe s princom Harrym. Jej podmanivý a elegantný štýl z nej však robí najroztomilejšiu ženu planéty.

 

Predtým, ako sa stala princeznou, bola aj na zozname hlavných úloh rôznych televíznych relácií . Je známa aj svojou filantropickou činnosťou v oblasti rodovej rovnosti. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.

 

12. Halle Berry – Najkrajšia žena sveta

 

Halle Berry - Najkrajšia žena sveta

 

Halle Berry je najlepšie platenou herečkou a zároveň famóznou divou obdarenou najkrajším bronzovým telom a závideniahodným vzhľadom tváre. Je prvou osobou, ktorá v roku 2001 získala na udeľovaní Oscarov cenu pre najlepšiu herečku. Predtým túto cenu nezískala žiadna žena práve v tejto farbe pleti.

 

Halle Berry podala najúchvatnejšie výkony v mnohých hollywoodskych filmoch, medzi ktoré patrí séria MCU, ako napríklad X-men, séria James Bond, Kingsmen a John Wick. Získala aj titul najsexi žijúcej ženy , a je ocenená číslom 1 1. miesto v zozname najpríťažlivejších ľudí časopisu People.

 

13. Charlize Theron

 

Charlize Theron

 

Každého môžu zlákať oceánsky modré oči Charlize Theron. Je to ohromujúca kráska s podmanivými vlastnosťami, ktoré z nej robia jednu z najpríťažlivejších a najúžasnejších žien planéty. Čo je však dôležitejšie, je neuveriteľne všestranná v oblasti svojej práce a dokázala svoj potenciál ako producentka aj herečka.

 

Zahrala si aj v mnohých filmoch, ako napríklad Atomic Blonde, Mad Max: Fury Road, Monster či Bombshell. Za svoj úžasný výkon získala aj ocenenie, Zlatý glóbus a Oscara. V súčasnosti je známa ako posol mieru Organizácie Spojených národov.

 

14. Emma Watson – Najkrajšia žena sveta

 

Emma-Watson-Najkrajsia-zena-sveta

 

Emma Watson je krásna a rozkošná hviezda na svete. Jej sláva sa po prvýkrát prejavila tým, že hrala úchvatnú postavu v seriáli Harry Potter ako Hermiona Grangerová. To však nie je jediný film, v ktorom sa objavila, keďže po závere v sérii o Harrym Potterovi sa na plátne objavila aj vo filmoch Malé ženy, Kráska a zviera a The Perks of Being a Wallflower. Jej nádherné oči a ohromujúci úsmev vás dokážu rozplakať na dlhú dobu.

 

Je ohromujúca a v roku 2014 získala ocenenie v kategórii Britský umelec roka. Teraz je však veľvyslankyňou žien pri OSN a usiluje sa o zvýšenie rodovej rovnosti.

 

15. Emilia Clarke – Najkrajšia žena sveta

 

Najkrajšia žena sveta
Najkrajšia žena sveta

 

Emilia Clarke je jednou z najlepších herečiek v Hollywoode a je známa vďaka svojej úlohe v seriáli Hry o tróny ako matka draka Daenerys Targaryen. Jej nádherné oči a príťažlivý vzhľad jej prinášajú titul najkrajšej ženy na svete.

 

Odteraz pôsobí v rôznych charitatívnych organizáciách a je tiež aktivistkou. Posledný z jej filmov bol uvedený v decembri 2019, a to Posledné Vianoce. Podľa časopisu Time je zaradená medzi 100 najvplyvnejších osobností roka 2019.

 

16. Priyanka Chopra

 

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra, úžasná a najsexi herečka z Indie, je momentálne na 16. mieste v rebríčku 10 najkrajších žien. Jej nádhernú krásu, očarujúci vzhľad a, samozrejme, herecké výkony obdivuje celý svet. Je tiež zaradená do zoznamu 100 najvplyvnejších ľudí na svete v časopise Time.

Niet pochýb o tom, že Priyanka vystupuje so svojím neuveriteľným hereckým talentom a predvádza charakteristické výkony v mnohých indických a hollywoodskych filmoch. Okrem toho je všestrannou herečkou, ktorá svoje spevácke, producentské a herecké schopnosti predvádza po celom svete.

 

17. Chrissy Teigen – Najkrajšia žena sveta

 

Chrissy Teigen - Najkrajšia žena sveta

Chrissy Teigen je známa svojou ohromujúcou krásou a nádherným vzhľadom. Okrem toho je známa ako kráľovná Twitteru. Jej úprimnosť, krása, úprimnosť a vtip z nej urobili legendu s vlastným. Najdrahšie hodinky na svete – 20 najdrahších hodiniek.

Jej kolegovia ju však označujú aj za najlepšiu podnikateľku, ako aj modelku, spisovateľku a televíznu umelkyňu.

 

18. Hannah Jeter

 

Hannah Jeter

Hannah patrí medzi najkrajšie modelky sveta. Jej príťažlivý vzhľad v štýle famóznej ženy a krásny úsmev jej závidí celý svet. Bola tiež súčasťou Victoria’s Secret Angel a chodila pre niektoré z najväčších značiek vrátane Levi’s, Tommy Hilfiger a mnohých ďalších.

Od nádherných kostí až po oslnivé línie čeľuste je absolútne ohromujúca na celom svete.

 

19. Blake Lively – Najkrajšia žena sveta

 

Blake Lively - Najkrajšia žena sveta

Blake Lively je jednoducho úžasná žena s prirodzenou krásou. Jej kariéra sa začala filmom Sesterstvo putovných nohavíc.

Predtým, ako vstúpila do sveta filmu, predviedla svoje herecké schopnosti aj v kultovom seriáli „CW program Gossip Girl“. Počas pôsobenia v tomto programe získala tituly v kategóriách Teen Choice Awards a People’s Choice Awards.

 

20. Rachel McAdams

 

Rachel McAdams

Najkrajšia žena sveta. Rachel bola obdarená krásnym vzhľadom bohyne a nádhernými očami. Bola súčasťou kultových filmov ako The Notebook, Mean Girls a mnohých ďalších. Okrem toho sa objavila v mnohých filmoch Marvel Cinematic Universe vrátane Doctora Strangea.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button