Filmy a voľný časZOZNAMY FILMOV

Filmy so silným príbehom Top 10 filmov so silným príbehom

Filmy so silným príbehom Top 10 filmov .Pozrite si filmy ktoré v sebe nesú príbeh . Najlepšie Filmy so silným príbehom nesú v sebe príbeh .

10. Unconditional

Unconditional

Filmy so silným príbehom .Samantha mala krásny život až do momentu, kedy pri lúpežnom prepadnutí zavraždili jej manžela. Rozhodne sa spáchať samovraždu, ale zrazu jej nečakané udalosti vrátia vieru, ktorú stratila a jej život sa zmení. Unconditional je malým príbehom, ktorý dokáže rozpovedať veľké veci.

9. Zostaň so mnou

Zostaň so mnou

Filmy so silným príbehom .Tento príbeh určite neušiel tvojej pozornosti. Mia má úžasnú rodinu, milujúceho priateľa a dostane sa na prestížnu hudobnú školu. Musí sa však rozhodnúť či pôjde za svojím snom alebo uprednostní lásku. V jednej sekunde sa jej život zmení. Pri havárii stratí oboch rodičov a leží v kóme v nemocnici. Pred očami sa jej prehráva celý život. Ešte včera ju trápila budúcnosť a teraz stojí pred otázkou, či vôbec ostane.

8. Pre moju sestru

Pre moju sestru

Filmy so silným príbehom .Silný príbeh o milujúcej rodine, ktorú skúša osud. Anna, ktorá má len 11 rokov má byť darcom pre svoju sestru, ktorá bojuje s rakovinou. Začne sa však búriť, pretože chce o svojom tele rozhodovať sama. Rodinu to spočiatku rodzelí, no napokon zvíťazí oddanosť, hĺbka ľudských emócií a dôležitosť rodiny. Príbeh postupne odkrýva tajomstvá členov rodiny, dej udržuje napätia a detské herecké výkony sú na vysokej úrovni.

7. Soul Kitchen – Filmy so silným príbehom

Soul Kitchen Filmy so silným príbehom

Zinos je mladým majiteľom reštaurácie, ktorý nemá v živote veľa šťastia. Priateľka sa odsťahovala, zákazníci bojkotujú nového šéfkuchára a do toho má problémy s chrbticou. Napokon sa rozhodne odletieť za svojou priateľkou do Číny a reštauráciu zverí svojmu nezodpovednému bratovi. Ani jeden nápad nebol najlepším riešením, pretože zistí, že ho priateľka podvádza a o reštauráciu príde. Aby zachránil svoju Soul Kitchen, musel by sa prestať hádať s bratom. Soul Kitchen je sviežou komédiou o rodine, priateľoch, láske, lojalite a boji za vlasť.

6. Now Is Good

Now Is Good Filmy so silným príbehom

Len 17-ročnej Tesse diagnostikujú smrteľné ochorenie. Jej rodina sa s tým snaží pomaly vyrovnať a Tessa sa k tomu postaví svojsky. Urobí si zoznam vecí, ktoré chce ešte zažiť a spoločne so svojou kamarátkou začne postupne spĺňať bod po bode. Je odhodlaná užiť si každý jeden deň. Drogy, strata panenstva a napokon láska k susedovi, ktorú nečakala. Dojímavý príbeh ťa chytí za srdce.

Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov

5. Still Alice – Filmy so silným príbehom

Still Alice Filmy so silným príbehom

Alice je manželkou, matkou a uznávanou profesorkou. Začne zabúdať slová a diagnostikujú jej Alzheimerovu chorobu. S celou svojou rodinou tak čelí náročnej skúške, pričom sa snaží ostať naďalej tým, kým bola. Still Alice je dojemným a inšpirujúcim príbehom, ktorý ti ukáža Alzheimerovu chorobu v inom svetle a nepokúša sa o srdcervúcu show.

4. Na vine sú hviezdy 

Na vine sú hviezdy  Filmy so silným príbehom

Bestseller, ktorý neunikol nikoho pozornosti. Príbeh mladých ľudí, ktorí čelili rakovine. Láska, chuť do života a humor ich vedú na ceste za dobrodružstvom. Filmy so silným príbehom .Spoločne letia za autorom obľúbenej knihy Hazel do Amsterdamu, avšak nedočkajú sa odpovedí, ktoré tak veľmi chceli. Namiesto toho zistia, že spoločne vytvorili niečo výnimočné – malú večnosť, ktorá je nekonečnom medzi už spočítanými dňami.

Horory podľa skutočnej údalosti 

3. Môj život bezo mňa  – Filmy so silným príbehom

Môj život bezo mňa  Filmy so silným príbehom

Príbeh mladej ženy Ann, ktorá je milujúcou manželkou a matkou dvoch dcér sa zrazu začne uberať celkom iným smerom. Ann sa dozvie, že jej ostáva len pár týždňov života.Nechce, aby sa jej rodina trápila a svoju chorobu sa rozhodne držať v tajnosti. Posledné týždne chce prežiť naplno, urobiť všetko po čom vždy túžila a zmieriť sa s ľuďmi, s ktorými mala naštrbené vzťahy. Film je zaujímavo podanou drámou o tragédii, ktorá postihla Ann. Nesnaží sa diváka emočne vydierať. Práve naopak, ukazuje najbúrlivejšie obdobie mladej ženy, ktorej život bol až príliš krátky.

2. Zlodejka kníh

Zlodejka kníh Filmy so silným príbehom

Liesel sa počas druhej svetovej vojny dostane do náhradnej rodiny. Napriek tomu, že sa snaží zapadnúť, posmievajú sa jej za to, že nevie dobre čítať. Liesel je však odhodlaná zmeniť to. Hans, nový otec, sa jej snaží pomôcť a učí sa s ňou. Filmy so silným príbehom . Skamaráti sa aj so židovským utečencom, Maxom, ktorý ju v čítaní rovnako podporuje. Postupne sa zblíži aj so susedom Rudym, ktorý sa do nej zamiluje. Dobu plnú utrpenia zvládajú spoločne vďaka knihám, ktoré Liesel pre všetkých kradne z miestnej knižnice. Vďaka Zlodejke kníh môžeš hrôzy vojny a krutosť nacistov sledovať očami dieťaťa.

1. Lion – Filmy so silným príbehom

Lion Filmy so silným príbehom

Manželský pár z Austrálie si adoptuje indického chlapca, ktorý sa stratil vo vlaku. Ocitol sa sám v uliciach Kalkaty. Ďaleko od domova a rodiny sa musel naučiť prežiť sám dovtedy, kým sa naňho neusmialo šťastie a nezískal nový domov. O 25 rokov neskôr sa rozhodne nájsť svoju stratenú rodinu v Indii, má však len zopár nejasných spomienok a Google Earth. Lion je dojemným príbehom, ktorý ťa prevedie indickou chudobou, pričom Saroo na ceste za rodinou hľadá aj sám seba.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button