TECHNOLÓGIAZaujímavosti

Top 10 najdrahších aplikácií na svete

Každý z nás má v našich telefónoch nainštalovaných množstvo aplikácií. Koniec koncov, pomáhajú robiť veci oveľa jednoduchšími. Existujú aplikácie na sledovanie filmov, počúvanie hudby, nakupovanie, cvičenie, hranie hier, rezerváciu letov a vlakov a dokonca aj platby. Väčšina aplikácií je k dispozícii bezplatne, ale niektoré z nich vyžadujú zaplatenie malej sumy a na oplátku ponúkajú dobré funkcie. Existujú aj aplikácie, ktoré ponúkajú dobré funkcie, ale prichádzajú s trošku vysokou cenou, že sú mimo dosahu priemerných používateľov smartfónov. Pozrite si zoznam 10 najdrahších aplíkacii .

Top 10 najnákladnejších aplikácií na svete:

10. iDIA – Diagnostický zobrazovací atlas (Cena: 399,99 dolárov)

Ak ste majiteľom domácich miláčikov alebo pracujete so zvieratami, ale nemáte veľa vedomostí o chorobách zvierat, táto aplikácia vám môže byť veľmi užitočná. Diagnostický zobrazovací atlas stojí 399,99 dolárov, čo je dosť , ale ponúka pracovníkom a majiteľom zvierat grafické a podrobné vysvetlenie mnohých diagnóz. Využíva vysokokvalitnú grafiku a ľahko vám pomôže pochopiť, v čom je problém so svojím malým priateľom v žiadnom momente.

 

9. DDS GP Áno! (Cena: 499,99 dolárov)

Ak ste zubár, potom táto DDS GP Áno! aplikácia sa určite ukáže ako veľmi zaujímavá a pomôže vám. Táto aplikácia pre iPady a telefóny iPhone je síce drahá, ale pomôže vám veľmi ľahko vysvetliť liečebné plány svojim pacientom pomocou informatívneho vizuálneho displeja. Ponúka viac ako 200 ukážok a môžete ich použiť podľa potreby. Procedúry zahŕňajú ošetrenie trhlín, zubných kazov, kozmetické stomatológia, stomatologické ordinácie a oveľa viac. Ako zarobiť peniaze

8. Gun Bros Apathy Bear (Cena: 600 dolárov)

Hoci GunBro je v podstate bezplatná herná aplikácia pre používateľov iPadu a iPhone, môžete si kúpiť nákup v aplikácii, ktorý vás bude stáť viac, ako si dokážete predstaviť. Glu Games, vývojár hry vytvoril špeciálnu postavu známu ako Apathy Bear, ktorú môžete získať investovaním 600 dolárov. Táto postava môže súčasne vystreliť 11 striel a každý projektil môže vyslať 4 000 bodov poškodenia. Takže, ak ste vážnym hráčom, môže vám to poskytnúť výhodu pred ostatnými a oplatí sa investovať.

7. Alchymista SMS (Cena: 999,99 dolárov)

Ak ste súčasťou kovospracujúceho priemyslu, najmä v oblasti recyklácie a správy šrotu, a máte smartfón Apple, aplikácia Alchemist sa vám ukáže ako výhodná. Tento program v hodnote 999,99 dolárov pomáha používateľom vedieť, ako môžu úspešne znížiť náklady na suroviny. Aplikácia Alchemist má mnoho nástrojov, ktoré vám pomôžu pri správe zásob kovov, ako je export a import oceľových katalógov a mnoho ďalšieho.

6. QSFFStats (Cena: 999,99 $)

Toto je jedna z aplikácií, ktoré neponúkajú veľa funkcií, ale stále majú takú obrovskú cenu. QSFFStats bol spustený v roku 2011 a hlavne futbaloví fanúšikovia považujú túto aplikáciu za veľmi užitočnú. Pomáha ich udržiavať v aktuálnom stave so štatistikami pre každú zo stretávajúcich líg a tiež umožňuje nahrávať štatistické údaje o hre prostredníctvom e-mailu.

5. Cybertuner (Cena: 999,99 $)

Potrebujete ďalšiu pomoc pri ladení svojho klavíra? Ak áno, táto aplikácia môže byť užitočná a patrí medzi najlepšie, ktoré na tento účel nájdete. Táto aplikácia na ladenie klavírov ponúka technikom nástroje na ladenie. Aby ste si mohli vychutnať prístup k tomuto úžasnému nástroju, budete musieť zaplatiť 999,99 dolárov.

4. BarMax California (Cena: 1 000 dolárov)

Táto aplikácia bola vytvorená podľa Harvardovho zákona a obsahuje otázky z predchádzajúcich advokátskych skúšok a prednášky od profesorov práva. Táto aplikácia si vždy dokázala zaistiť svoje miesto v top 40 vzdelávacích aplikáciách iTunes a je jedinou aplikáciou, ktorá sa považuje za komplexného sprievodcu pre uchádzačov o skúšku.

3. Alpha-Trader (Cena: 1 000 USD)

Ak máte radi obchodovanie a hazardné hry na akciovom trhu, Alpha Trader sa vám ukáže ako veľmi výhodna. Táto aplikácia je v podstate komplexný obchod s investíciami dostupný v obchode iTunes a má mnoho, mnoho obchodných nástrojov vytvorených pre investičných profesionálov a investorov. Vďaka rôznym funkciám a funkciám správy portfólia pomáha Alpha Trader uľahčovať marketing akcií. Medzi výhody, ktoré ponúka, patria aktualizované tabuľky a čísla zásob v reálnom čase.

2. Cyber ​​Tuner (Cena: 1 000 USD)

Klavíry sú jedným z najúžasnejších nástrojov, ale sú tiež komplikované. Vyžadujú si mimoriadnu údržbu a starostlivosť, a preto musia byť klavírni technici vždy opatrní keď ladia klavíry. Cyber ​​Tuner bol vytvorený registrovaným technikom klavíra a hovorí, že táto aplikácia je oveľa lepšia ako mnoho ďalších známych softvérov na ladenie klavíra. Okrem obrovskej ceny, ktorú zaplatíte (1 000 dolárov), budete musieť platiť mesačne novinky a aktualizácie ktoré niekedy stoja aj 80 dolárov.

1. Zbierka Abu Moo (Cena: 1 200 USD)

Ak ste veľmi bohatí a neviete čo s peniazmi, potom by ste mohli zvážiť nákup jednej z najužitočnejších, ale najdrahších aplikácií pre Android. Zbierka Abu Moo v hodnote 1 200 USD je séria aplikácií, ktoré vám nebudú ponúkať žiadne úžasné funkcie, nič, na čo by ste mali byť nadšení, len drahokamy na ozdobenie vašej domovskej obrazovky. Každý z týchto drahých kameňov má hodnotu 200 dolárov a ak chcete vlastniť celú zbierku, budete musieť minúť celkom 1 200 dolárov. Kúpte si túto aplikáciu a ukážte svojim priateľom, ako veľmi ste bohatí.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button