Filmy a voľný časONLINE FILMY

Rodina Addamsovcov 2 online cz dabing alebo titulky

Rodina Addamsovcov 2 online cz dabing alebo titulky je počítačom animovaná čierna komédia z roku 2021 o nadprirodzených javoch, ktorú režírovali Greg Tiernan a Conrad Vernon, spolurežírovali Laura Brousseau a Kevin Pavlovic. Scenár napísali Dan Hernandez, Benji Samit, Ben Queen a Susanna Fogel s príbehom od Hernandeza a Samita a je založená na postavách vytvorených Charlesom Addamsom. Ide o pokračovanie filmu Addamsova rodina z roku 2019 a v hlavných úlohách sa predstavia Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll, Snoop Dogg, Bette Midler, Javon Walton, Bill Hader a Wallace Shawn. Rozpráva príbeh Addamsovej rodiny, ktorá sa vydáva na výlet.

 

Rodina Addamsovcov 2 online cz dabing alebo titulky

 

Rodina Addamsovcov 2 online cz dabing alebo titulky

 

Na vedeckom veľtrhu má Wednesday Addamsová prezentovať svoj experiment, v ktorom použije DNA svojho domáceho maznáčika Sokrata na strýkovi Festerovi, aby ukázala, ako sa dajú ľudia vylepšiť (s vedľajším účinkom postupnej transmutácie Festera). Je však zdesená, keď vidí, že sa objaví jej rodina. Napriek tomu si jej prácu všimne vedec Cyrus Strange. V dome Addamsovcov sa Gomez obáva, že sa deti od neho a Morticie vzďaľujú, a tak sa rozhodne vziať ich na rodinnú dovolenku. Rodina Addamsovcov 2 online cz dabing alebo titulky. Predtým, ako sa rodina, Fester, Thing a Lurch vydajú na výlet po Spojených štátoch, Gomeza a Morticiu osloví právnik menom pán Mustela; ten tvrdí, že Wednesday bola pri narodení zamenená a v skutočnosti nemusí byť Addamsovci, ale oni ho ignorujú. Na ceste Addamsovcov prenasleduje Mustela a jeho poskok Pongo.

 

Rozprávka Rodina Addamsovcov 2 online cz 

 

Rozprávka Rodina Addamsovcov 2 online cz 

 

Rodina je pôvodne rozhodnutá ísť do Salemu v Massachusetts, ale Fester nakoniec urobí odbočku k Niagarským vodopádom. Neskôr sa rodina zastaví v Ospalej diere v štáte New York. Rozprávka Rodina Addamsovcov 2 online cz. Gomez a Morticia spomenú Mustela a jeho tvrdenia o Wednesday, a tak Fester spomenie príhodu, keď navštívil Wednesday v deň jej narodenia a žongloval s deťmi na pôrodnej sále.

 

Rodina Addamsovcov 2 film 2021

 

Rodina Addamsovcov 2 film 2021

 

 

Gomez privedie všetkých do Miami, aby sa spojili s bratrancom Ittom v nádeji, že im pomôže s ich súčasnou dilemou. Itt sa k nim pridá na ceste, keď prechádzajú cez San Antonio, a predčasne rodinu opustí pri Grand Canyone. Medzitým Wednesday na vlastnú päsť chytí Mustela a dozvie sa, že pracuje pre Cyrusa. Ten navrhne Wednesday, že je jej skutočným otcom, a pozve ju do svojho domu v Sausalite v Kalifornii. Wednesday vykoná test DNA pomocou Gomezových vlasov, ktorý zdanlivo dokáže, že určite nie je jeho dcérou. Rodina Addamsovcov 2 film 2021. Wednesday odíde od rodiny, kým spia, ale Lurch ju dobehne. Zvyšok Addamsovcov sa dozvie, kam má namierené, a nasleduje ju. Najväčší dinosaury na svete : 15 najväčších dinosaurov.

 

Rodina Addamsovcov 2 o filme

 

Rozprávka pre deti 2021 o filme

 

Cyrus vo svojom dome ukáže Wednesday vzorec, ktorý vyvinul na výrobu ľudsko-zvieracích hybridov, podobných Wednesdayinmu experimentu. Keď sa objaví zvyšok Addamsovej rodiny, Wednesday sa nechá presvedčiť, aby zostala so Cyrusom. Keď Pugsley zistí, že Cyrusova dcéra Ofélia je prasa, Cyrus prezradí, že využíval Wednesday, pretože jej vzorec je lepší ako jeho. Chytí rodinu, aby na nich testoval, ale Wednesday odmietne testovať na Addamsovcoch. Cyrus sa pokúsi presvedčiť Ponga, aby po nej išiel, ale vyjde najavo, že Lurch a Pongo sa poznali už skôr; rozhodnú sa Addamsovcov oslobodiť. Rodina Addamsovcov 2 o filme.

 

Rozprávka pre deti

 

Cyrus sa počas potýčky dostane do kontaktu so svojím vzorcom a zmutuje na hybridné monštrum. Doktor sa pokúsi rodinu zabiť, ale zastaví ho Fester, ktorý zmutoval na chobotnicové monštrum. Po súboji s príšerou Cyrus spadne z útesu. Fester sa pomocou náhrdelníka z krvi jej rodiny premení späť na normálneho Wednesday. Vypadávanie vlasov: 3 jednoduché domáce produkty na zabránenie rednutia vlasov.

 

Novinky vo filme

 

Wednesday sa opäť stretne so svojou rodinou a vrátia sa domov. Hoci Wednesday vedela, že Cyrus sfalšoval výsledky testu DNA, spýta sa Gomeza, prečo jej test ukázal, že s ním nie je príbuzný; ten Wednesday prezradí, že jeho vlasy sú príčesok. Gomez rodine sľúbi, že nabudúce ich vezme na výlet po svete.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button