Filmy a voľný časONLINE FILMY

Tiché miesto časť II online cz dabing alebo titulky

Tiché miesto: časť II online cz dabing je americký horor z roku 2021 a pokračovanie filmu A Quiet Place z roku 2018, ktoré nasledujú rodinu, ktorá je nútená navigovať sa a prežiť v postapokalyptickom svete obývanom slepými mimozemšťanmi s ostrým zmyslom pre sluchu. Druhý diel série Tiché miesto, tento film napísal, produkoval a režíroval John Krasinski pod štúdiom Paramount Pictures. Emily Blunt, Millicent Simmonds a Noah Jupe si zopakovali svoje úlohy z prvého filmu, zatiaľ čo sa k hereckému obsadeniu pridali Cillian Murphy a Djimon Hounsou; Krasinski sa vracia z prvého filmu v sekcii flashbacku nastavenej pred prvým filmom.

 

Tiché miesto: časť II online cz dabing

 

tiché miesto časť II online cz dabing

 

Spoločnosť Paramount Pictures začala vyvíjať pokračovanie v apríli 2018 po kasovom a kritickom úspechu prvého filmu. V nasledujúcom auguste napísal Krasinski film a vo februári 2019 bol najatý na réžiu. Tiché miesto časť II online cz dabing.  Produkcia prebiehala v západnom New Yorku od júna do septembra 2019. Krasinski sa zaslúžil o napísanie pokračovania podľa postáv, ktoré pre prvý film vytvorili Bryan Woods a Scott Beck. Pokračovanie bolo nakoniec vyrobené s rozpočtom 61 miliónov dolárov, čo je viac ako trojnásobok pôvodných 17 miliónov dolárov.

 

Sleduj film online

 

Film mal svetovú premiéru v New Yorku 8. marca 2020 a v kinách celosvetovo zarobil 199 miliónov dolárov. To dostalo pozitívne recenzie od kritikov, ktorí ocenili príbeh, budovanie sveta a pridanie Murphyho postavy.
Viac ako rok pred udalosťami prvého filmu sa rodina Abbottovcov zúčastňuje bejzbalového zápasu syna Marcusa. Zmätení diváci v polovici hry vyzerajú k oblohe, keď sa horiaci objekt rúti k Zemi. Keď ľudia opúšťajú park a pokúšajú sa odísť, mesto je sužované a napadnuté mimozemskými stvoreniami, ktoré majú pancierovanú pokožku a mimoriadnu rýchlosť a silu. Bytosti sú slepé, ale majú precitlivený sluch na zameranie a sledovanie obetí. Top 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti

 

O filme Tiché miesto: časť II online 

 

tiché miesto: časť 2

 

V súčasnosti mimozemšťania zabili väčšinu obyvateľov Zeme, vrátane Leeho, ktorý sa obetoval, aby zachránil svoju pozostalú rodinu – manželku Evelyn, hluchú dospievajúcu dcéru Regan, dospievajúceho syna Marcusa a novorodenca. Regan, ktorá zistila, že vysokofrekvenčná zvuková spätná väzba môže tvorov znemožniť, vymyslí spôsob prenosu hluku z načúvacieho prístroja kochleárneho implantátu cez mikrofón a reproduktor, ktorý umožní Evelyn smrteľne streliť bytosti, keď sú zraniteľné.

 

Keďže ich izolovaný dom je teraz zničený, rodina hľadá zvyšky preživších. Na odrazenie stvorení prinesú Reganovu súpravu. Po vstupe do oploteného priestoru vkročí Marcus do pasce na medveďa a jeho následné výkriky prilákajú tvora. Pomocou sluchadla a brokovnice ho Regan a Evelyn zabijú, vyslobodia Marcusa a utekajú do opustenej zlievarne ocele, keď dorazí ďalší tvor. Narazia na Emmetta, Leeovho priateľa, ktorý ich neochotne vezme k svojmu bunkru pod zlievarňou. Marcus a Regan objavia signál rozhlasovej stanice, ktorý na slučke prehrá skladbu „Beyond the Sea“. Regan určuje, že ide o indíciu, ktorá má viesť pozostalých k blízkym ostrovom. Teorizuje, že ak sa môže dostať k rádiovej veži, ktorá sa tam nachádza, vysokofrekvenčný šum sa môže prenášať na ďalších preživších, ktorí môžu vyzbrojiť signál proti tvorom. Potom, čo povedala Marcusovi svoj plán, sa potajomky vybrala sama na ostrov.

 

Herci 

 

Objavením, že Regan je preč, Evelyn prosí Emmetta, aby ju priviedol späť. Emmett nájde Regana a chce, aby sa vrátili do zlievarne. Regan, odvolávajúc sa na jeho zmysel pre povinnosť, presvedčí Emmetta, aby jej pomohol dokončiť misiu. Evelyn medzitým nechá Marcusa a novorodenca v zlievarni, aby zhromaždili potrebné lekárske potreby a vybavenie. Počas svojej neprítomnosti Marcus preskúmala zlievareň a objavila mŕtvolu Emmettovej ženy. Zaskočený prevráti niektoré predmety a zalarmuje blízkeho tvora. Marcus sa tesne dostane do bunkra, ale omylom zamkne seba a dieťa vo vnútri. Darček pre brata 16 tipov na darček.

 

Film cz dabing 

 

Emmett a Regan nájdu prístav a hľadajú čln. Diví ľudia, ktorí tam žijú, ich prepadnú. Emmett zámerne vytvára hluk a priťahuje dve bytosti, ktoré vyvražďujú pomätených obyvateľov. Keď sa jeden tvor utopí, Emmett si uvedomí, že mimozemšťania nie sú schopní plávať. Tiché miesto časť II online cz dabing. Regan zaistí malý čln a obaja sa dostanú na ostrov, kde malá kolónia preživších žije relatívne normálne. Vodca kolónie odhaľuje, že keď vláda zistila, že tvory nie sú schopné plávať, Národná garda presunula na ostrovy čo najviac ľudí.

 

 

Marcus a dieťa zostávajú uväznení vo vzduchotesnom bunkri späť v zlievarni a čoskoro sa udusia. Evelyn sa vracia a odvádza pozornosť tvorov, aby zachránili deti. Trojica sa naďalej skrývala v bunkri, keď sa tvor znovu preháňal v zlievarni.

 

Bytosť, ktorá nastúpila na jachtu v prístave, sa odplávala na ostrov a okamžite začala útočiť na preživších. Vodca kolónie Emmett a Regan naskočili do auta a stvorenia priviedli k rozhlasovej stanici. Tvor zabije vodcu kolónie, zatiaľ čo Emmett a Regan uniknú na stanicu.

 

Tiché miesto časť II online cz bez reklám

 

film cz dabing

 

Tvor zaútočí na Emmetta a zraní ho a chystá sa ho zabiť, keď Regan prenáša vysokú frekvenciu svojho načúvacieho prístroja cez reproduktory miestnosti. Stvorenie je neschopné, čo Reganovi umožnilo napichnúť odhalenú hlavu kovovou tyčou, čím zachránil Emmetta. Zároveň v zlievarni tvor objavil bunker. Útočí na Evelyn, ale skôr ako ju môže zabiť, Marcus zachytí Reganin prenos a prehrá ho prostredníctvom svojho prenosného rádia, ktoré tvora zneschopní. Marcus ju zastrelí revolverom Evelyn. Regan necháva svoje načúvacie zariadenie pripojené k mikrofónu rozhlasovej stanice, čo umožňuje každému, kto dostane túto frekvenciu, bojovať s tvormi.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button