Filmy a voľný časONLINE FILMY

Labková patrola vo filme online cz dabing alebo titulky

Labková patrola vo filme online cz dabing alebo titulky je kanadský počítačovo animovaný film podľa série PAW Patrol, ktorú vytvoril Keith Chapman. Film je vyrobený spoločnosťou Spin Master, hračkárskou spoločnosťou, ktorá stojí za pôvodnou sériou. Animáciu zabezpečuje Mikros Image. Réžia je Cal Brunker, podľa scenára Billyho Frolicka, Brunkera a Boba Barlena a producentom je Jennifer Dodge.

 

Labková patrola vo filme online cz dabing alebo titulky

 

Labková patrola vo filme online cz dabing alebo titulky

 

Je to prvý z niekoľkých filmov vyrobených pod hlavičkou Spin Master Entertainment a prvé filmové spracovanie série PAW Patrol. Aby ho zachránil pred zlým primátorom Humdingerom predtým, ako zničí rušnú metropolu. Hlasové obsadenie bude zahŕňať Kingsley Marshall. Keegan Hedley, Shayle Simons, Lilly Bartlam a Ron Pardo, ktorí si zopakujú svoje úlohy PAW Patrol. Pričom sa k nim pridajú nováčikovia Iain Armitage, Marsai Martin. Labková patrola vo filme online cz dabing alebo titulky.  Yara Shahidi, Kim Kardashian, Randall Park. Dax Shepard, Tyler Perry, Jimmy Kimmel a Will Brisbin vo svojej prvej hereckej úlohe.

Premiéra filmu je podľa plánu v Spojenom kráľovstve 9. augusta 2021 a v USA 20. augusta 2021 od spoločnosti Paramount Pictures. Bude tiež k dispozícii na streamovanie na Paramount+ v ten istý deň, kedy bude uvedený v kinách, bez ďalších poplatkov pre predplatiteľov.

 

Labková patrola vo filme cz 

 

Labková patrola vo filme cz 

 

Keď sa najväčší rival PAW Patrol, starosta Humdinger, stane starostom neďalekého Adventure City a začne spôsobovať chaos, Ryder a všetky obľúbené hrdinské mláďatá vyrazia na vysoký stupeň, aby sa tejto výzve postavili čelne. Labková patrola vo filme online cz dabing alebo titulky. Zatiaľ čo jedno z mláďat musí čeliť svojej minulosti v Adventure City, tím nájde pomoc u nového spojenca, zdatného jazvečíka Liberty. PAW Patrol, vyzbrojení vzrušujúcimi novými pomôckami a výstrojom, bojuje za záchranu občanov mesta Adventure City a zastavenie primátora Humdingera v zničení rušnej metropoly. Účesy pre riedke vlasy.

V novembri 2017 Ronnen Harary potvrdil, že Spin Master „v súčasnosti zvažuje, či v priebehu nasledujúcich 12 až 24 mesiacov niekedy rozšíri franšízu PAW Patrol na hrané filmy“. V roku 2017 sa uskutočnili animačné testy s cieľom zmerať, ako sa postavy „premietnu na veľké plátno“ a v súčasnej dobe spoločnosť vyvíja filmový scenár. 8. novembra 2019 bolo oznámené, že Animácie, ktoré sú vyrobené v počítačovej animácii, zvládne spoločnosť Mikros Image v Montreale.

 

Film Labková patrola 

 

Film Labková patrola

 

S vývojom filmu, neskôr potvrdeným 21. februára 2020, bude film režírovať Cal Brunker. Ktorý predtým režíroval The Nut Job 2: Nutty by Nature a Escape from Planet Earth. Potraviny pre zdravé vlasy : Top 10 potravín.

 13. marca 2021 bol počas udeľovania cien Nickelodeon Kids ‚Choice Awards 2021 predstavený exkluzívny prvý pohľad na film. 3. mája boli postavy odhalené a hlasové obsadenie oznámilo ich príslušné úlohy. Pred úlohou 16-ročného herca Willa Brisbina z Sherwood Parku v kanadskej Alberte. V Kanade sa na úlohu Rydera zúčastnilo viac ako 1 000 ľudí.

 

Film cz dabing bez reklám

 

Film cz dabing bez reklám

 

 Labková patrola vo filme online cz dabing alebo titulky.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button