PLEMENA PSOV SKUPENSTVÁPsy

10 najnebezpečnejších plemien psov

10 najnebezpečnejších plemien psov . Napriek tomu, že sú to najkrajšie a najvernejšie domáce zvieratá, psy môžu byť niekedy nebezpečné. Za určitých podmienok môže každý pes zaútočiť na kohokoľvek vrátane jeho majiteľa (majiteľov). Existujú však niektoré plemená psov, ktoré sú nebezpečnejšie ako iné. Zostavil som zoznam 10 najnebezpečnejších psích plemien. Pozrieť sa:

 

Zoznam 10 najnebezpečnejších plemien psov:

10. Čau-čau –

10 najnebezpečnejších plemien psov

10. Čau-čau


nenechajte sa zmiasť jeho nevinnou tvárou. Čau-čau má povesť zlého prístupu. Môže vás dokonca pohrýsť , ak ho nesprávne rozmaznáte . Čau-čaumá prirodzenú dominanciu a nedokáže sa vyrovnať s cudzími ľuďmi. Pes mimoriadne chráni svoju rodinu a nedovolí nikomu inému vstúpiť na územie. Majte sa na pozore .Tiež je to jedno z najdrahších plemien.

9. Kanárska doga

9. Kanárska doga


Pes pochádza z Afriky . Pes je známy svojim nebojácnym postojom a úžasnou silou. Pes bol vycvičený na lov a na vojnu .Včasná socializácia a výcvik poslušnosti môžu spôsobiť, že pes bude menej nebezpečný.

 

8. Nemecká doga

8. Nemecká doga


Držiteľ svetového rekordu pre najvyššieho psa je Nemecká doga . Aj kvôli svojej veľkosti je desivý pre deti. Aj keď je plemeno priateľské, niekedy môže viesť k obavám, ak pes nie je správne vycvičený a socializovaný. Nemecké dogy radi zostávajú v známych prostrediach a potrebujú veľa starostlivosti. Na nových miestach sa stanú nepohodlnými a môžu spôsobiť problémy.

 

 

7. Tosa Inu –

10 najnebezpečnejších plemien psov

7. Tosa Inu


Tento japonský pes a je známy svojou agresivitou, ktorá bola v ringu dobre poznaná . Tento pes, pôvodne chovaný ako bojovník, je stále viditeľný v rôznych krajinách. Vďaka svojej nebezpečnej povesti je pes zakázaný v rôznych mestách sveta. Pes je občas nepredvídateľný. Tosa inu : Charakteristika plemena

Top 10 najkrajších plemien psov na svete

 

6. Brazílska fila

6. Brazílska fila najnebezpečnejších plemien psov


Tento pes, známy aj ako brazílsky mastif, je známy svojou agresivitou a impulzívnosťou. Pes je v rôznych krajinách zakázaný pre svoj agresívny potenciál. Ak je pes dlhý čas sám alebo sa nudí, môže byť deštruktívny.

 

5. Vlčiak –

10 najnebezpečnejších plemien psov

5. Vlčiak najnebezpečnejších plemien psov


Ako hybrid vlka a psa má Vlčiak veľký potenciál ublížiť ľuďom. S toľkými divými črtami sa vlčiak spravidla nechová ako domáci maznáčik. Navyše, ak je vlk spárený so psom, ktorý má povesť rizikového psa, výsledkom je vysoko ohrozujúci mix.

 

Aby ste sa ubezpečili, že sa váš Vlčiak správa správne, je potrebné mu poskytnúť pevný a dôsledný výcvik. Keď Vlčiak vyrastie, začne vykazovať viac príznakov vlka.

 

4. Sibírsky husky –

10 najnebezpečnejších plemien psov

4. Sibírsky husky najnebezpečnejších plemien psov
Sibírsky husky bol témou diskusie o ľudských smrteľných úrazoch .Keď je mladý je veľmi nepokojný a divoký. Tieto psy sú najbližšími príbuznými s vlkmi a sú vynikajúcimi pracovnými psami, ale za určitých podmienok môžu byť nebezpeční aj pre svojich majiteľov. Tento pes sa neodporúča, ak uvažujete o kúpe prvého psa. Sibírsky husky môže byť nebezpečný, ak sa nudí a má silný dravý charakter. Pitbull – Odsudzovaný pes s veľkým srdcom.

3. Rotvajler

3. Rotvajler najnebezpečnejších plemien psov


Rotvajler je milujúci a poslušný pes, ale pes priniesol aj správy o smrteľných úrazoch. Má veľkú agresivitu a silu, vďaka ktorej je nebezpečný. Nedbanlivé vlastníctvo, nedostatočná odborná príprava, zneužívanie a nedostatočná socializácia vedú k riskantnému správaniu Rotvajlera. Štatistiky naznačujú, že psy rotvajlera sú schopné zabíjať ľudí. Pes má silné čeľuste a silné podsadité telo.

2. Nemecký ovčiaku

nemecky ovčiak najnebezpečnejších plemien psov


Ak to policajné a vojenské jednotky považujú za najvýhodnejšie plemeno, je za tým dôvod. Nemecký ovčiak je inteligentný, agresívny, nebojácny a sebavedomý pes. Ak nie sú nemeckí ovčiari správne socializovaní, môžu viac útočiť na ľudí, dokonca aj na ich majiteľov. Podľa štatistík patrí nemecký ovčiak medzi päť najnebezpečnejších plemien psov. Nemecký ovčiak, pôvodný chovaný pre prácu, je agresívny pes, ktorý niekedy nie je vhodný ako rodinný maznáčik. Avšak pes chráni svoju rodinu, v histórii boli príklady, keď nemecký ovčiak zaútočil a zabil človeka.

6 receptov na výrobu domacích vlasových kondicionérov pre každý typ vlasov

1. Americký pitbulteriér

1. Americký pitbulteriér najnebezpečnejších plemien psov
Americký Pit Bull Terrier, známy tiež svojou tvorbou titulkov pre útoky na ľudí, sa v histórii používal ako bojový pes pre jeho agresívny temperament. Ak psa vyprovokujete alebo vyľakáte, existuje šanca, že pes na vás bezváhania zaútoči . Vďaka svojmu divokému genetickému zloženiu sa pes používal aj na návnadu býkov a lov medveďov . Je známe, že americký pitbulteriér útočí na ľudí častejšie v porovnaní s akýmkoľvek iným plemenom.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button