Filmy a voľný časONLINE FILMY

Námesačníci online cz dabing alebo titulky

Námesačníci online cz dabing alebo titulky. Keď sa Peter vydá na magickú cestu, aby zachránil svoju malú sestru Annu, musí sa vydať na tajomné územie: na Mesiac! Anne uniesol zlý Mesačný muž, keď sa snažila pomôcť chrobákovi pánovi Zoomzemanovi pri hľadaní jeho manželky.

 

Námesačníci online cz dabing alebo titulky

 

Námesačníci online cz dabing alebo titulky

 

Na svojej fantastickej dobrodružnej ceste Peter pristane na Hviezdnej lúke, kde sa stretne s ospalým pánom Piesočným mužom. Námesačníci online cz dabing alebo titulky. Ten vie, že jedine na večeri Nočnej víly v zámku v oblakoch môžu zistiť, kde je Anna – ale nie je tam dosť miest pre všetkých. A tak sa pridajú k divokým pretekom po Mliečnej dráhe proti piatim Duchom prírody: Búrkový obor, Čarodejnica bleskov, Henry Krupobitie, Daždivý Robin a Matka Mráz… Filmy o Vlkodlakoch : Top 10 Filmy o Vlkodlakoch

 

Rozprávka Námesačníci online

 

Rozprávka 2022 zadarmo

 

  • pozrite sa na štáb a produkčný tím filmu Moonbound. Režisér filmu Ali Samadi Ahadi naposledy režíroval filmy
  • Pettson a Findus.
  • Aleks Le ako Peter
  • Howard Nightingall ako pán Zoomzeman/Rainy Robin
  • Lilian Gartner ako Anne/Shooting Star
  • Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov

 

Rozprávka 2022 zadarmo

 

Rozprávka Námesačníci online

 

Raphael von Bargen ako Sandman/Mr. Ladybug (uvádzaný ako Raphael van Bargen). Drew Sarich ako Moonman/Milkyway Man/Herschel. Cindy Robinson ako Nočná víla. Melissa Mabie ako Lightning Witch (zapísaná ako Mellisa Mabei). Michael Smulik ako Storm Giant. Elisabeth Kanettis ako Matka/Shooting Star
Barbara Spitz ako pani Zoomzeman. Jim Libby ako tyran.

Námesačníci online cz

 

Námesačníci online cz

Dennis Kozeluh ako Henry Hail. Jacob Banigan ako Keppler. Magarethe Tiesl ako matka Frost. Bastian Wilplinger ako vyhadzovač 1. Martin Repka ako vyhadzovač 2. Alix Martin ako pani Beruška. Žraloky filmy 25 najlepšie filmy o žralokoch.

 

Film zadarmo 2022

 

Film zadarmo 2022

 

Po presťahovaní do nového domu Petrovu malú sestru Annu unesie zlý Mesačný muž. Jediný spôsob, ako ju Peter môže zachrániť, je cestovať na Mesiac spolu s pánom. Námesačníci online.  Zoomzemanom, priateľským starším chrobákom a ospalým pánom Sandmanom. Spoločne musia pretekať po Mliečnej dráhe, aby raz a navždy zastavili muža na Mesiaci. Táto animovaná mesačná eskapáda, ktorá vznikla na motívy obľúbenej nemeckej rozprávky „Cesta malého Petra na Mesiac“, prinúti každého siahnuť po hviezdach.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button