PLEMENA PSOV SKUPENSTVÁPsySTAROSTLIVOSŤ O DETI

Pes k deťom 10 najlepších psov pre deti

Pes k deťom 10 najlepších psov pre deti . Pes k deťom . Ktoré plemeno psa sa najviac hodí k deťom ? Plemeno psa k deťom . Pes pre deti zoznam . Vyberte si plemeno podľa jeho dispozície, temperamentu, veľkosti a energetickej úrovne – to všetko by malo zodpovedať životnému štýlu vašej rodiny. Pamätajte, vždy sa so psom stretnite a pred takýmto dôležitým rozhodnutím sa opýtajte chovateľa alebo pracovníka útulku na veľa otázok. Bez ďalších okolkov je tu 10 plemien psov vhodných pre deti.


10. Anglický buldog – Pes k deťom


Buldog má robustnú stavbu, ktorá je ideálna pre deti. Nezíska však žiadne ocenenia pre „najenergickejšieho psa“. Buldog, poslušný, priateľský a verný pes, vychádza dobre aj s ostatnými domácimi miláčikmi a psami. Buldog pohodlne žije vo veľkých domoch aj v malých apartmánoch.

9. Bígl – Pes k deťom

Bígl


Bígli pôvodne chované ako poľovnícke psy, sa dobre hodia do domovov s aktívnymi deťmi, pretože sú robustne postavené a nikdy nie sú príliš unavené na hranie .

8. Bulteriér – Pes k deťom

Bulteriér


Bulteriér, nespravodlivo označený ako agresívne plemeno, bol skutočne chovaný ako spoločník – priateľský a milujúci k dospelým aj k deťom. Tento dobre stavaný pes má tiež vysoký prah bolesti, takže je ideálny pre bláznivé deti, ktoré sa učia, ako správne zaobchádzať so psami.

7. Kólia dlhosrstá – Pes k deťom

7.Kólia dlhosrstá Pes k deťom


Je psie plemeno, ktoré preslávil fim „Lassie“ . Kólie sú veľmi jemné a predvídateľné plemeno, ľahko trénovateľné a zriedka agresívne – čo je ideálne pre rodiny, ktoré psy nepoznajú. Kólie vychádzajú s deťmi vynikajúco , radi potešia svojich majiteľov a chránia ich rodinu.Pes k deťom.

Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov

6. Novofunlandský pes

6. Novofunlandský pes Pes k deťom


Novofundlandský pes, ktorý má prezývku „opatrovateľka prírody“ (myslí sa „Nana“ od Petra Pana), miluje deti a veľmi ich chráni. Jemné, milé a trpezlivé plemeno je skoro ako Matka Tereza psov. Novofunlandský pes. Malé aj veľké deti si tohto úžasne milého, veľkého psa rýchlo zamilujú. Pes k deťom. Novofundlandský pes

5. Maďarský stavač

5.Maďarský stavač Pes k deťom


Môže to byť plemeno, o ktorom ste doteraz nepočuli, ale kvôli potrebe pravidelného cvičenia je to vlastne jedno z najlepších plemien pre aktívne a energické rodiny so staršími deťmi. Vyžla má živé dispozície, ale šetrné; je lojálny a láskavý. Okrem toho je poslušný, sebavedomý a inteligentný, vytvára si úzke väzby so svojou rodinou a dokáže sa rýchlo naučiť nové triky. Pes k deťom.

4. Írsky seter

4.Írsky seter Pes k deťom
Írsky seter, známy svojím červeným kabátom, je hravý, energický, miluje spoločnosť ľudí a dobre sa hrá s deťmi. Tento psík potrebuje veľa pohybu a je dobrým doplnkom pre energické deti a aktívne rodiny. Írsky seter, inteligentný a trénovateľný spoločník, je obzvlášť vhodný pre ľudí s dvorom.

3. Pudel

3.Pudel Pes k deťom


Pudel, je veľmi inteligentný a jemný pes. Je tiež skvelý pre deti s alergiami, mu srsť vypadáva minimálne . Vyžaduje však pravidelnú starostlivosť , inak sa jeho srsť vymkne spod kontroly. Jedná sa o hrdého a elegantného psa, ktorý je starostlivý aj lojálny. Vďaka dobrej povahe, priateľskému vystupovaniu a trpezlivosti je Pudel zriedka naštvaný alebo znudený . Pudel – Charakteristika plemena

10 najlepších plemien psov vhodných do bytu

2. Labradorský retríver

2.Labradorský retríver Pes k deťom


Jedno z najobľúbenejších plemien , a to z dobrého dôvodu. Labradorský retríver je hravý, trpezlivý, láskavý, ochranný a spoľahlivý. Jeho sladkej osobnosti a inteligencii sa v skutočnosti vyrovná iba jeho krása. To z neho robí dokonalého rodinného maznáčika. Labradorský retríver: Charakteristika plemena

1. Zlatý retríver

1.Zlatý retríver Pes k deťom
Zlatý retriever je o trochu menší ako laboratórium, je sebavedomý, inteligentný, láskavý a verný pes. Zlatý retriever nie je agresívny ani plachý, je mimoriadne trpezlivý a je ideálny pre deti. Aj keď potrebuje veľa pohybu, jeho láska k hre zábavy jeho aj vaše deti . Zlatý retríver: Popis, charakteristika, a starostlivosť

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button