PLEMENA PSOV SKUPENSTVÁPsy

10 najlepších plemien psov vhodných do bytu

10 najlepších plemien psov vhodných do bytu

Chceli by ste pes do bytu? Hľadáte vhodné plemeno ?Pes do bytu. Poradie najlepších plemien psov vhodných do bytu . Najlepší pes do bytu . Ktorý pes sa do bytu najviac hodí . Najlepšie psy do bytu. Uľahčili sme vám prácu a vybrali sme vám 10 najvhodnejších psíkov do bytu. Ktoré plemeno psa do bytu?

10. Lhasa apso 

Lhasa apso Pes do bytu


Považujem za potrebné zdôrazniť, že Lhasa apso potrebuje žiť spolu so svojou rodinou, nie oddelene od rodiny.Vďaka oddanosti celým svojím srdcom, neuštekanosti, rýchlemu chápaniu, i vďaka nepĺznucej srsti je toto plemeno ideálne do bytu. Lhasa apso nesklame ako člen rodiny. Lhasa apso: Charakteristika plemena

 

9. Jazvečík

Jazvečík plemeno psa do bytu Pes do bytu


Pre všetky typy jazvečíkov je na prvom mieste ich rodina. V prítomnosti cudzích ľudí sa chovajú rezervovane a väčšinou ich ignorujú. Dlhosrstý jazvečík je k cudzím ľuďom priateľskejší než ostatné typy. S ostatnými psami vychádzajú jazvečíky dobre, aj keď niekedy sa môžu prejaviť ako odvážlivci, ktorí si trúfajú na väčšie psy, než sú sami. Vzhľadom k ich loveckému pôvodu sa nedoporučuje chovať súčasne s jazvečíkom ďalšie drobné domáce zvieratá.Poradie najlepších plemien psov vhodných do bytu . Najlepší pes do bytu . Ktorý pes sa do bytu najviac hodí . Najlepšie psy do bytu.

Spolužitie s mačkou je možné, pokiaľ si na ňu pes zvykne už v mladosti, nikdy z nich však nebudú obzvlášť dobrí kamaráti.

8. Čínsky chocholatý pes

Čínsky chocholatý Pes do bytu


Plemeno psa do bytu .Čínsky chocholatý pes je úžasný rodinný spoločník, ktorý určite nepatrí na dvor. Vychádza dobre s deťmi, no treba zvážiť ich vek, aby neprišlo k zraneniam z nedorozumenia. S rodinnými príslušníkmi akéhokoľvek veku, ktorí vedia ako sa správať ku psom, vychádza veľmi dobre. Bude sa vedľa nich váľať na gauči, ale rovnako s nimi prežije aj aktívny deň v prírode.

7. Coton de Tulear  10 najlepších plemien psov vhodných do bytu

Coton de Tulear Poradie najlepších plemien psov vhodných do bytu . Najlepší pes do bytu . Ktorý pes sa do bytu najviac hodí . Najlepšie psy do bytu. plemeno psa do bytu


Tento roztomilý psík je prezývaný aj ako „bavlníkový pes z Madagaskaru“. Už jeho názov napovedá odkiaľ pochádza. Svoje pomenovanie „bavlnka“ získal pravdepodobne preto, lebo sa najviac vyskytoval v oblastiach bavlníkových plantáži a jeho srsť pripomína bavlníkové rúno.

Pes do bytu : 15 najlepších plemien do bytu

6. Chihuahua Pes do bytu

Chihuahua Poradie Pes do bytu


Spoločenský a oddaný pes, ktorý aj napriek tomu, že patrí medzi trpasličie plemená je schopný pohotovo reagovať, má nedôveru k cudzím ľudom, poľovnícky inštinkt.Pes do bytu.Vzhľadom na svoju spoločenskú charakteristiku je vhodným spoločníkom pre všetky vekové skupiny. Preferuje jednotlivcov svojho plemena avšak nemá problémy so zhovievavosťou voči iným plemenám.Tiež si pozrite 12 z najmenších plemien psov na svete

5. Cavalier King Charles Španiel

 

Cavalier King Charles Spaniel Poradie najlepších plemien psov vhodných do bytu . Pes do bytu  plemeno psa do bytu Najlepší pes do bytu . Ktorý pes sa do bytu najviac hodí . Najlepšie psy do bytu.

Cavalier King Charles Španiel má milú, vyrovnanú povahu. Je to veselý psík, vždy dobre naladený a krútiaci chvostom.Pes do bytu. Je príjemný, milý, veľmi hravý a športovo založený. Inak veľmi prispôsobivý, nikdy nie je agresívny. Je to veľmi tvárne plemeno.

Mastné vlasy : 5 domácich liekov

4. Basenji Pes do bytu

10 najlepších plemien psov vhodných do bytu

Basenji Poradie najlepších plemien psov vhodných do bytu . Najlepší pes do bytu . Ktorý pes sa do bytu najviac hodí . Najlepšie psy do bytu.
Je veľmi citlivý, milý, hravý, strašne zvedavý, vynaliezavý a má svojský zmysel pre humor. Je spoločenský, dobre vychádza s deťmi a aj s ostatnými zvieracími členmi domácnosti.Plemeno psa do bytu . A pokiaľ nie, naučí sa ich tolerovať. Toto chovanie má zafixované ešte z Afriky, kde v osadách neustále pobehovali deti a rôzne zvieratá. Má jemne vyvinuté všetky inštinkty pre život vo voľnej divočine, preto autá, električky, vlak nevidí ako nebezpečenstvo, ale úlovok, ktorý má prenasledovať. Preto v meste musíte dávať veľký pozor na psíka a púšťať ho z vôdzky len na miestach, kde mu nehrozí nebezpečenstvo. Basendži pes: Charakteristika, výchova a starostlivosť

Trezory do bytu 5 najlepších trezorov do bytu

3. Bostonský teriér Pes do bytu

Bostonský teriér Poradie najlepších plemien psov vhodných do bytu . Pes do bytu Najlepší pes do bytu . Ktorý pes sa do bytu najviac hodí . Najlepšie psy do bytu.


Bostonský teriér potrebuje veľa lásky a pozornosti svojho pána, ktorú dokáže veľmi dobre oplácať. So svojím pánom vyhľadáva čo najtesnejší telesný kontakt. K celej rodine je veľmi nežný a priateľský. Voči cudzím ľuďom nebýva agresívny, problémy väčšinou nenastávajú ani pri stretnutí s ostatnými psami alebo inými domácimi zvieratami.


 

2. Francúzsky buldoček Pes do bytu

10 najlepších plemien psov vhodných do bytu

Francúzsky buldoček Pes do bytu


Svojmu pánovi je veľmi oddaný a doprevádza ho na každom kroku. Pokiaľ sa jeho pán zaujíma o niekoho iného, môže prejaviť žiarlivosť. Miluje celú rodinu, a je veľmi spoločenský aj k cudzím ľuďom. K ostatným psom sa môže francúzsky buldoček chovať trochu dominantne, pokiaľ však odmalička vyrastá s ostatnými domácimi zvieratami, nebývajú problémy. .Pes do bytu. Pitbull – Odsudzovaný pes s veľkým srdcom.

Zoznam najlepších plemien psov vhodných do bytu

1. Mops Pes do bytu

Mops Poradie najlepších plemien psov vhodných do bytu . Najlepší pes do bytu . Ktorý pes sa do bytu najviac hodí . Najlepšie psy do bytu.
Mops je odpradávna zvyknutý žiť v čo najtesnejšom kontakte s človekom, a tak je tomu aj dnes. Vyžaduje vašu neustálu pozornosť a neznáša dlhšie odlúčenie. Pes do bytu. Psy do bytu. Vždy chce byť v centre rodinného diania a všetkého sa zúčastňovať. Nemožno mu vymedziť nejaký priestor v byte, vždy ide tam, kam jeho pán, miluje ležať mu stočený v lone aj spať s ním v posteli. Nikdy nie je agresívny a ďalšieho jedinca svojho druhu privíta priateľsky. Je to mierumilovný pes, ktorý je vhodný aj do rušnej domácnosti s deťmi.

Podobné články

7 komentárov

  1. Hľadala som psa do bytu a skutočne som si podľa tohto vybrala najlepšieho psa do bytu , Je to pes do bytu ktorého musíte mať aj vy . Vybrala som si do bytu práve Francuzskeho buldočka , Ďakujem pekne je to krásny pes .

  2. Pes do bytu , Pes je najlepšie zviera vhodné do bytu .Najlepší Pes do bytu je za mňa práve Basenji je to práve taký pes ktorý sa stal členom našej rodiny .

  3. Najlepší pes do bytu , malý pes do bytu , krásny pes do bytu , obľubený pes do bytu , hypoalergenný pes do bytu , veľKý pes do bytu , naj pes do bytu , pes do bytu čo treba vedieť ,pes do bytu zoznam plemien ,pes do bytu plemena psov najkrajší ,pes do bytu , aký je najlepší pes do bytu ,vhodný pes do bytu ,pes do malého bytu

  4. najkrajšie psy do bytu , najmenšie psy do bytu , aké sú psy do bytu , najväčšie psy do bytu , plemená psov do bytu , psy ktoré sa najviac hodia do bytu , Všetko o psoch do bytu , plemena psov do bytu , najlepšie psy do bytu .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button