PsySTAROSTLIVOSŤ O PSA

Ako ukľudniť psa, rady ako upokojiť psa

Rady ako upokojiť psa. Neviete Ako ukľudniť psa ? Vybrali sme pre vás overené spôsoby Ako ukľudniť psa. Ako jednoducho a rýchlo upokojiť psa.

 

Ako ukľudniť psa

 

Ak je váš pes hyperaktívny alebo nadmerne vzrušený, je zvyčajne problém ho upokojiť. Zvyčajne jeho prehnaná hyperaktivita pramení z nudy alebo nedostatku pohybu. Na to aby ste svojho psa ukľudnili potrebujete vedieť pôvod jeho hyperaktivity a besnenia.Tu je niekoľko techník na to ako ukľudníť psa.

 

Ignorujte správanie psa

 

ako ukludniť psa

 

Psy vyhľadávajú pozornosť. Tým, že venujete pozornosť hyperaktívnemu psovi počas výbuchov, posilňujete samotné problémové správanie psa, ktoré sa ale snažíte eliminovať. Keď nabudúce váš pes prehnane skáče alebo vás hryzie, vyskúšajte to – žiadny dotyk, žiadny rozhovor, žiadny očný kontakt – a uvidíte, ako vám bude dobre. Možno budete prekvapení, ako rýchlo sa pes usadí.

 

Dajte svojmu psovi prácu

 

Úloha, na ktorú sa treba sústrediť, môže nesmierne pomôcť. Hyperaktivita u psov môže pochádzať z psychologických potrieb rovnako ľahko ako z fyzických potrieb. Ako upokojiť psa. Tým, že svojmu psovi dáte prácu, odstránite jeho hyperaktívne správanie a presmerujete jeho energiu inde. Napríklad to, že bude mať pes na sebe batoh s väčšou hmotnosťou, udrží ho to zameraného na nosenie a nebude vás rozptyľovať a robiť iné veci.

Ovocie a zelenina ktorú Psy môžu alebo nemôžu jesť

Časté prechádzky

 

prechádzka so psom

 

Ak má váš pes veľa energie, je intenzívna prechádzka so psom ďalším vynikajúcim spôsobom, ako energiu presmerovať tam, kam chcete. Ako ukľudniť psa. Akonáhle túto extra energiu spálite, mal by byť váš pes príjemne vyčerpaný a príliš unavený na to, aby skákal. Bez tejto frustrácie sa mu bude oveľa ľahšie relaxovať.

 

Príčiny straty vlasov u mužov: Hlavný vinníci

 

Skontrolujte svoju vlastnú energiu

 

hyperaktívny pes

 

Váš pes je vaše zrkadlo. Každú energiu, ktorú mu dáte, sa odrazí späť. Ste v pokojnom asertívnom rozpoložení? Projektujete sebavedomú energiu vedúceho majiteľa? Ste v strese z hádky alebo ste zaťažení starosťami z pracovného týždňa? Nervové alebo úzkostné nálady sa môžu prejaviť nervóznou alebo úzkostnou rečou tela alebo tónmi hlasu a môžu mať vplyv na energiu vášho psa. Buďte teda vodcom a zostaňte naladení na svoju energiu. Boseron pes

 

Vyskúšajte aromaterapiu – Ako ukľudniť psa

 

Nezabudnite, že psy vnímajú svet predovšetkým vôňou! Rovnako ako sa hovorí, že vôňa levandule uvoľňuje ľudí, upokojujúca vôňa môže mať na vášho domáceho maznáčika tiež veľmi upokojujúci účinok.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button