PsySTAROSTLIVOSŤ O PSA

Konzervy alebo granule – Čo je pre psa lepšia voľba?

Konzervy alebo granule – Čo je pre psa lepšia voľba? Zaujímalo vás čo je lepšia voľba pre psy? Konzervy pre psov alebo granule ?Zamerali sme sa na túto tému , zistili o nej čo najviac a čo najlepšie vám priblížime aký je rozdiel ,medzi konzervami pre psa a suchými granulami .

 

konzervy vs granule

Prečo dávať psovi konzervy pre psov ?

 

  • Sú lepšie ako granule pre psa: V mnohých ohľadoch môže byť krmivo pre psov v konzervách lepšie ako granule. Spravidla obsahujú viac mäsových bielkovín ako ich suché náprotivky.
  • Sú vyrobené z menšieho množstva sacharidov: Navyše, vďaka svojmu vzduchotesnému obalu konzervy pre psy neobsahujú žiadne syntetické konzervačné látky. Tuk a oleje uzavreté vo vnútri plechoviek teda tak ľahko nestuchnú.
  • Žiadne umelé dochucovadlá a farbivá: Pri konzervách sú mäsové prísady bližšie k ich prirodzenému stavu. Konzervované výrobky sú teda chutnejšie – a zdravšie. Najlepšia konzerva pomer cena kvalita .

 

Čo je lepšie pre staršie psy? Mäso alebo granule ? 

 

mäso alebo granule

 

Staršie psy už často majú problémy so zubami , preto môže byť pre nich nepríjemne žuvanie suchých tvrdých granuly – do konca aj bolestivé . Mäso alebo granule? Konzervy pre psy sú dokonalým riešením aj pre staršie psy . Mäso alebo granule? – určite odporúčame mäso.

 

Takže, čo je lepšie – konzervy  alebo suché granule ?

 

Ak chcete odpoveď na túto otázku, pozrite sa na túto tabuľku …

nutričné hodnoty granulí a konzeriev

Z tohto grafu sa zdá, že konzervované krmivo pre psov môže byť lepšou voľbou. Ale vzhľad môže klamať. Konzervy alebo granule . Potraviny ktoré psy môžu a nemôžu jesť . 

 

Kde zvíťazili granule ?

 

hodnotenie konzerv a granuli

Pokiaľ ide o vaše pohodlie, nič sa nevyrovná granulám. Sú v prepočte o trochu lacnejšie a vydržia vám dlhšie . No pre psíka sú určite lepšie konzervy . Čo sa týka konzervy pre psa, nikdy nenechávajte jedlo v miske dlhšie ako hodinu, dve. Na rozdiel od granuly sa v mokrom jedle môžu ľahko množiť baktérie .Samozrejme, každá otvorená plechovka musí byť uchovávaná v chlade. A mali by ste ju do dvoch až troch dní spotrebovať .Najlepšie konzervy pre psy .

 

Stačia psom granule ?

 

stačia psom granule

 

Možno sa pýtate, stačia psom granule? Určite ako jedlo im granule bohaté stačia ale je to pre psy ako pre vás keby ste stále jedli len jeden druh keksov. Takže, stačia psom granule? Áno, ale predsa len je dobre občas dobre zmiešať ich s granulami. Konzervy alebo granule .

 

Pes nechce granule

 

pes nechce granule

 

Možno sa vám stalo, že váš pes nechce granule. Je to bežné psy tiež majú svoje chute a nimi sa riadia . Čo robiť ak váš pes nechce granule? Ak pes nechce granule skúste prejsť na konzervy, tie určite neodmietne. No na druhej strane si všímajte jeho správanie až za tím nie je väčší zdravotný problém. Konzervy alebo granule .

 

Aké konzervy pre psa ?  

 

aké konzervy pre psa

 

Rozhodli ste sa pre konzervy? No neviete aké konzervy sú dobré pre psa? Dobrá konzerva pre psa musí mať určité hodnoty z pravidla platí čim viac mäsa tým lepšie. Aké konzervy pre psa? Konzervy pre psa nie sú až také drahé . Niektoré kúpite od 0,89e do max 5e za konzervu no pozerajte tiež gramáže. Vybrať si môžete na Konzervy pre psa . Majú veľký výber a nechcem nejako extra odporúčať. Platí čím lepšia tým drahšia ale niekedy sa môžete oklamať a platiť zbytočne len za značku. Nechám to na vás, môžete skúsiť kúpiť po jednej z viacerých druhov a pozrieť si čo obsahujú a ktoré vášmu psovi viac vyhovujú . Konzervy alebo granule.

 

 

Je dobré kombinovať granule aj konzervy ? Miešanie granúl s konzervou. 

 

miešanie granúl s konzervou

 

Tento článok bol zhodnotením rozdielov medzi konzervami a granulami . Ale čo ak je najlepšia cesta ich kombinácia ? Miešanie granúl s konzervou . Niekedy je lepšie pre vášho psa aj pre vás keď mu dáte granule a inokedy zasa konzervu (Napríklad. Idete na celý deň preč, viete že o vášho psíka by sa nemal kto postarať. Miešanie granúl s konzervou .Tak mu dáte do misky viac granuly aby mal aj na večer, kde pri konzerve by ste to spraviť nemohli.) A čo zmiešať granule s konzervou ? Je to obľúbená metóda veľa majiteľov psov a pre vášho psíka tiež veľmi chutná voľba .Konzervy alebo granule . Najlepšia konzerva pre psa pomer cena a kvalita .

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button