DARČEKYPsy

16 najlepších vianočných darčekov pre vášho psa v roku 2021

Prekvapte svojho chlpatého priateľa novou pochúťkou na sviatky

Sviatočné obdobie je takmer predo dvermi, čo znamená, že je čas začať pracovať na zoznamoch vianočných darčekov. Ale medzi nákupmi pre svoju rodinu a ľudských priateľov nezabudnite vybrať darček (alebo niekoľko) pre svojho chlpatého najlepšieho kamoša. Koniec koncov, ak je vo vašom živote jeden priateľ, ktorý tu bol vždy pre vás a nikdy vás neprestal milovať, je to váš pes.

 

16 najlepších vianočných darčekov pre vášho psa v roku 2021

 

Dobrou správou je: existuje veľa skvelých vecí, ktoré môžete svojmu psovi na tieto Vianoce darovať – a ak nechcete, nemusíte minúť veľa peňazí. Môžete sa rozhodnúť pre nejaké cenovo dostupné, ale chutné pochúťky alebo sa rozhodnúť pre praktické darčeky (myslím: vodítko alebo topánočky), ktoré vášmu psovi sľúbia, že s ním budete tráviť oveľa viac času na prechádzkach. K dispozícii sú odolné hračky ideálne na hryzenie alebo oblečenie, ktoré ich zahreje a bude vyzerať slávnostne.

 

Takže či už bol váš pes tento rok neposlušný alebo milý, Vianoce sa blížia … a my sme tu, aby sme vám pomohli zabezpečiť, aby bol vianočný zoznam vášho psíka aktuálny s niektorými z našich obľúbených sviatočných darčekov pre vášho psa.

 

Hračky pre psíkov

 

Hračky pre psíkov

 

Jedným z najbežnejších darčekov pre vášho domáceho miláčika je hračka. Možno to bude jeho prvá hračka alebo by bolo na čase vymeniť jeho starú už zničenú hračku. Pes sa hračke určite poteší a rýchlo si ju obľúbi. Môžete si vybrať platenú, plastovú alebo drevenú hračku, ktorá môže mať akýkoľvek tvrar. Najväčší vyber hračiek pre psíky TU.

Prečítajte si o psíkoch viac :

 

Pelech alebo deka

 

Pelech alebo deka

 

Peliešok alebo deka je pre psíka skvelý darček, hlavne počas zimných mesiacov. Má viac účelov – pokiaľ máte psíka celoročne vonku, určite bude deka skvelým darčekom do jeho búdy alebo naopak pelech vo vašom dome dá psíkovi miesto kde bude môcť ležať. Najväčší výber pelechov a dék pre vášho psíka TU.

 

 Fontánky na pitie

 

 Fontánky na pitie

 

Fontánky na pitie produkujú vždy dostatok čistej a čerstvej vody pre Vášho domáceho miláčika. Tým môžete Vášho psa priviesť k tomu, aby pil viac vody, čím zlepšujete jeho zdravotný stav. Predovšetkým v teplom období je fontánka na pitie neodmysliteľný pomocník. Vyberte si fontánu na pitie TU.

 

 Automaty na kŕmenie

 

Automaty na kŕmenie

 

S automatmi na kŕmenie majú Vaši štvornohí miláčikovia vždy dostatok krmiva, aj keď nie ste doma. Obrovská výhoda pokiaľ ste dlho v práci alebo sa chystáte na dlhší čas preč a váš psík bude doma sám. Tu nájdete správny  automat na kŕmenie pre Vášho psa. 

 

 Bazény pre psíkov

 

Bazény pre psíkov

 

Darčeik ktorý váš psík využije viac v lete ako v zime, no určite sa mu poteší. Hlavne ak ma váš psík rad vodu tak toto príjemné osvieženie počas letných horúčav určite ocení.Výber bazénov nájdete TU.

 

 Oblečenie a doplnky

 

Oblečenie a doplnky

 

Pokiaľ máte psíka prevažne v dome či byte a jedná sa o krátkosrsté plemeno určite by sa vám pridalo oblečenie pre psíka. Počas zimy nepremokavé zateplene a na labky topánky pre psa. Počas daždivých letných dni zasa pláštenka pre psa. Najväčší výber oblečenia a doplnkov pre vášho psíka TU.

 

Prepravky, pásy pre psík a siete do auta

 

Prepravky-pasy-pre-psik-a-siete-do-auta

 

Ak často cestujete s vaším psíkom autom, určite by ste mali dbať na jeho bezpečnosť. Možno sa vám viac hodí cestovný box alebo kvôli malému miestu skôr pas pre psíka, výber necháme na vás.Prepravky, pásy pre psík a siete do auta TU.

 

 

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button